Лято на вратата чука, болестите марш оттука! Февруарки 2011- 31

  • 34 279
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Добро утро!
Мерси за закуската, мммм
Голям смях сте си спретнали вчера, зъби, падания от колички Mr. Green Аз също съм падала и то два пъти bowuu
Лена, тези долари що не ги дадеш за билет до Бг хем да видите родата с Еван, хем да си направиш зъбите? То зависи колко вярваш на български зъболекари, но не са съвсем изчезнали добрите.
Нищо ново при нас, освен, че пълнолунието мина и спахме по-добре Simple Smile
Хубав ден! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 447
Добро утро! Евридика, мерси за кафенцето... Hug Тамън сядам с моето да ви нагледам...

БулчеJoy Joy 
Еспиноза, дано Сончето свикне по-бързо та и ти да се успокоиш...
Гале, аз във фейса писах, ама и тук да кажа: Браво на геройчето ни. Дано това е последната операция.  Hug Hug

Като казахте зъби: и на мен ми се отчупиха 2  Shocked На единия всъщност пломбата, пък другия ми е от мъдреца....Кога ще сколасам да си ги направя... Whistling

# 17
  • Мнения: 7
Минавам само сигнално да се обадя, да благодаря за новата тема, която страхотно е раздвижила форума.
Повече ще пиша следобяд...

# 18
  • област Варна
  • Мнения: 270
Ей, някой много яко ме е урочасал. Чак се замислих дали да не ходя на врачка да ми разваля магии.
Счупи ми се колата на път за детската. Ама аз като му казах вчера, че няма да ходи на работа днес, той ми се смее. Да видим мъжо каква цифра ще ми обади за ремонт. Тъкмо се зарадвах вчера, че ще ходя на национална среща... и сега май ще трябва да се откажа.

# 19
  • Мнения: 103
Ааааа Еспинозка, никакво отказване от националната среща, да не ги чувам такива  Naughty , пари се изкарват, а преживяното е един път  Peace

Дано Сончето бързио свикне с яслите и не плачка, е да разстройва и теб  Hug

Аз пък да се олача че ни правят ремонт на улицата - нов асфалт, нови тротоари и вече една седмица едни мангли ме наблюдават по цял ден през прозорците и само надничат къде съм, хем съм на втори етаж  #2gunfire На всиччкото отгове явно са прерязали някъде кабела на адсл-а та сега крада от нета на свеки, даже сега като е на работа съм и на нейния лаптоп  Mr. Green
Ще ви наглеждам през телефона и дано утре като дойдат техниците да оправят бързо нещата  ooooh!

Ади, Булче, стига с тия болести бе душици, я идете на църква и се помолете и запалете по една свещичка. Аз като имам възможност ще ида да запаля и за вавите семейства  Praynig

# 20
  • Мнения: 227
espinoza, Соня защо от сега е на ясла, от миналата година ли си я зписала? Стана ми интересно, че нали сега е приема за септември. Много гадно е това с колата, дано не е голяма цифрата. Само не се ядосвай, случват се и такива неща Hug
Аз пак съм на работа и пак няма какво да правя, но шефовете не знаят Wink
Ще си ви чета и ще си пиша цял ден Crazy
А пък вече си имам нова летничка, но нещо нещата не са мръднали от няколко седмици и аз вместо да се стгна и да се взема в ръце, започнах да ям вафли Embarassed Направо съм ужасна!
Хайде лека и доходна Laughing После пак ще пиша smile3534

# 21
  • Мнения: 2 590
Здравейте!
Писах, писах, писах и познайте кой ми рестартира компа.Та после пак, че сега се нервирах..

# 22
  • Мнения: 3
Еспиноза стскам палци да се окаже лек и евтин ремонт! Не си мисли за магии, има ги такива каръшки периоди Confused
Бобчо, хвърли им по някоя бананова кора на тез мангали, да им се не знай Close Другото е да потърпиш и да мислиш, как скоро ще се гъзарееш с нова улица, на която количката ти ще е като стелт Wink
Евридика малко завид за твоята работа, напомня ми за моята последна- цъках си нета, а шефовете не смееха да ме закачат, че много заета им изглеждах Sunglasses Майтапа настрана-има си нужда човек от такива дни на спокойствие, не може човек да е постоянно стресиран на работа, както е разбирането на повечето български шефове по мое наблюдение Close
Бягам, че аман от мен
п.с. Булче я да пишеш, какви са тези само ще чета 2 дни Naughty
п.с.с. от толкова време разправям по площадките, че Симо е на година и три месеца почти, че днес като навършихме месечинка, някак си реших, че е станал на година и четири  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 721
Ахой маминки  Heart Eyes
Екстра е новата тема, мерси на Ади  Heart Eyes
Аз си пийвам кафе и си чета- демек екстра ми е 
НЕДОСПИВАНЕТО МИ ПРОДЪЛЖАВА, но майка спа снощи при Крис bambam ( странно защо излезе с големи букви, сигурно яко съм се бъгнала хаха).

# 24
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Ехооо, живи сме!
Може и да сте ни забравили вече. Ние сме при свеки малко, че да се порадват на непослушния си внук.

Много се радвам на добрите новини от Гали!Силно гуш за малкото геройче е за мама.
Също гуш за Гери. Бързо да оздравявате!
Ади, и вие да излизате от този кръг с болести.
Еспинозка, нормално е Сончето да плачка като вижда че излизаш от стаята, сега е много чувствителна. Стискам палци бързо да се адаптира.

За зъбите, няма да коментирам че съм за основен ремонт. ooooh!

За колите, ми и моята ме остави на пътя и то извън града на свеки и имах батерия само да се обадя и да каже че съм закъсала. Наложи се брат ми да дойде от Русе да оправи колата. Мислехме че няма масло и мислех да се гърмя ако е това но не беше. Някакви кабели не давали хубава маса и ала бала. Не че не хвърлих 40лв. на вятъра ooooh!

Отивам за сега че дреб напълни пампата а до преди малко беше на гърнето. После пак ще пиша че имам още Mr. Green

# 25
  • Мнения: 426
Добър ден!
Аделини, Зелдич    bouquet
Минавам да пожелая прекрасен ден!
Йоанче, къде е Крис? Много ми харесваше аватарчето ти  Hug

и да се похваля
Спечелихме тиган от на баба  Blush завиждайтеееее!   food002 За първи път играем на нещо подобно, но така и така на Бобчето само такова ПМ му правя на кремове, та решихме...пък се и сетих как Еспиноза спечелиха ТВ  Blush

Хайде цун до после, като заспи  Hug

# 26
  • Мнения: 103
Мойта хубавица дето вчера я хвалих че спи един път на ден току що заспа  Tired . Тя не че днес не си промени собствения рекорд и не стана в 6 часа де, ама след малко я вдигам и беж за кухнята, е иначе пък няма да ми спи следобяд хич, а аз си мислех да полегна с нея  Imp

# 27
  • област Варна
  • Мнения: 270
Лори, честито! Да правиш най-хубавите палачинки на новия тиган. Ние за ТВ-то даже и не участвахме, т.е. не знаехме че всички платили сметки автоматично участват. Таман ни беше добре дошло за новия дом.
Evridika, а ние сме на село и тук в яслата има 10 деца. Та за това. Отидох и само ме питаха от кога искам да я пускам.

# 28
  • Мнения: 186
Здравейте дами, как сте Hug

Ние излязохме в 9 и свършихме сума си работа, сега спи , а аз започвам да постягам багаж, че уре заминаваме. Мериха ни - 12 кила и 87 см  Heart Eyes

Иначе в кухнята имаше прясно зеле готвено, ама нещо не му хареса особено - кусна десетина пути колкото да не е ептен гладен, и тараторче хапна и така - поминахме, ще видим какво ще ядем на Велинград, няма да остане гладен де  Laughing

Това за сега, чао и хубав ден на всички  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 274
Еее, Лори, аз завиждам  Hug Имам нужда точно от тиган за палачинки. Със здраве и апетит да си го ползвате!
Амидала, там ще се разяде според мен и няма да има особени претенции  Crazy Уж така ставало ... Приятна ви и ползотворна почивка!

Момичета, дали не е удачно вече да махнете надписите от подписите си вече?  Embarassed
Много ви благодаря за всичко, което направихте, наистина! Сметката мисля, че е затворена вече за внасяне, но да не вземе някой да се подведе или обърка.

Общи условия

Активация на акаунт