Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 257
  • 737
  •   3
Отговори
# 30
  • Мнения: 297
Цитат на: Vampire_Lady
Скала за оценяване:
0т. - 6т. - Слаб (2)
7т. - 10т. - Среден (3)
11т. - 13т. - Добър (4)
14т. - 16т. - Мн. добър (5)
17т. - 20т. - Отличен (6)

Тази скала я има в интернет за минали години, най-вероятно и тази година ще е същата.

Ето мнението ми от предишната тема.  Hug

Неее .... 20-19 т. -Отличен
              18-17 т. - Мн.добър
              16-13 т. -Добър.....
               

# 31
  • Мнения: 1 041
Моля...помогнете Sad  Как да видя резултатите на моята хубавица ?

# 32
  • София
  • Мнения: 11 198
Открих това в сайта на 35-то:

Максималният брой точки за всеки изпит е 20.
скала за приравняване на точки в оценка:

Брой точки: Оценка:
от 0 до 6 точки - слаб 2
от 7 до 10 точки - среден 3
от 11 до 13 точки - добър 4
от 14 до16 точки - много добър 5
от 17 до 20 точки - отличен 6

# 33
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Брой точки: Оценка:
от 0 до 6 точки - слаб 2
от 7 до 10 точки - среден 3
от 11 до 13 точки - добър 4
от 14 до16 точки - много добър 5
от 17 до 20 точки - отличен 6

Точно това е скалата Peace.

Адимар, не подвеждай.


Кикаха
, бързо оздравяване Hug.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 824
Изпратих резюмето по ЧО на всички, които ги поискаха. Ако случайно съм пропуснала някой, нека да пише пак.

# 35
  • Мнения: 3 886
EЛЛ писах ти на лични.. и аз искам

# 36
  • София
  • Мнения: 3 681
Елл,   bouquet

kikaha1 ,бързо оздравяване Praynig
Росен не си е записал никъде отговорите,сети се за един,два,но каза,че е спокоен и ще си чака резултатите.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 7 255
Свалихме я температурата под 38, видях налепи зад сливиците и май няма да се размине антибиотика. Благодаря за пожеланията, за понеделник трябва да сме на линия за следващата матура.  Twisted Evil

Моля...помогнете Sad  Как да видя резултатите на моята хубавица ?
Резултатите ги казват в училище.

Елл, прати и на нас.   bouquet

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кикаха, явно е гнойна ангина и ще се пие АБ. За понеделник ще сте добре Peace!

Ето я подробната скала за приравняване на точките в оценка от миналата година, утре ще ви пейстна тазгодишната, мисля, че е същата:

Брой точки    Оценка
От 0 до 6    слаб 2.00
7    среден 3.00
8    среден 3.25
9    добър 3.50
10    добър 3.75
11    добър 4.00
12    добър 4.25
13    мн.добър 4.50
14    мн.добър 4.75
15    мн.добър 5.00
16    мн.добър 5.25
17    отличен 5.50
18    отличен 5.75
19    отличен 6.00
20    отличен 6.00

# 39
  • Мнения: 690
Елл, много благодаря!  bouquet

kikaha1, бързо оздравяване!

# 40
  • Мнения: 180
Запис в новата темичка Simple Smile
Кога изписахте старата, че и на трета страница в новата  Thinking ....нещо съм станала май нередовна тук Simple Smile
kikaha1-бързо оздравяване  Hug
Моята Поли по БЕЛ-19 , по Математика не сме проверявали.

# 41
  • Мнения: 832
момичета, линка за изпита по математика не ми се отваря, а на сайта на МОНМ е пълна боза
може ли пак линк?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 10 841
момичета, линка за изпита по математика не ми се отваря, а на сайта на МОНМ е пълна боза
може ли пак линк?

нищо му няма на сайта, екстра си е

http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/top_men … 2_math_vo-4kl.pdf

# 43
  • Мнения: 832
благодря, отворих го.   bouquet

# 44
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 468
По 19 точки има на двете матури. Бива.

Общи условия

Активация на акаунт