Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 52 496
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Аз пък добре, че влязох във форума, че да разбера за земетресението.

колко труса бяха?

# 436
  • София
  • Мнения: 3 824
В София един силен (казват че са два, но аз го усетих като един), след това имаше 2 или 3 съвсем кратки и слаби. Но в Перник, освен тези силните, са се усетили около 15-20 слаби.
Вие във Варна сте доста далеч, но май казаха, че и там се е усетило.

# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 768
може и да се е усетило, но у нас специално никой нищо не усети. Пък и ако сме спали. Simple Smile

# 438
  • Мнения: 812
И при нас в Пловдив се разлюляхме добре тази нощ в 3 часа
аз специално май се поуплаших най-много ,че даже стреснах и детето ,
но и бързо си заспах после заразлика от мъжът ми.Той остана да бодърства до сутринта.
Днес сме на училище с намалени часове.Уж трябваше да се подготвяме по-сериозно за предстоящите изпити за паралелка,но като го гледам моя синковец колко е спокоен направо му се възхищавам.

# 439
  • Мнения: 623
Аз пък добре, че влязох във форума, че да разбера за земетресението.

колко труса бяха?
Погледни тук, като прибавяш 3 часа към времето

http://ndc.geophys.bas.bg/

В София си беше страшничко, няма какво да се лъжем, дано всеки преосмоисли за себе си "важните" неща, за които изразхождаме толкова нерви и енергия.

# 440
  • Мнения: 2 134
Аз пък добре, че влязох във форума, че да разбера за земетресението.

колко труса бяха?
Винаги влизай във форума !Това е мястото на събитията !
Нямахме никава информация - няма ТВ, нет , телефоните изключени ...........
Дано с това да се разминем!
Бог да ни пази !

# 441
  • Варна
  • Мнения: 6 316
Добре, че не съм усетила трусове! Както ме е страх!

Девойката още не се е прибрала от училище- репетират за манифестацията на 24 май.

# 442
  • Мнения: 812
Е ,само нашето училище нищо не организара за иначе един от най-хубавите ни празници
много ме яд чесно казано,защото като не го отбелязват подобаващо и децата ни не го ценят и уважават

# 443
  • София
  • Мнения: 11 116
Ние цяла нощ не сме спали, страшно си беше.
Хлапето цяла нощ будува, а сега заспа.
Звъннах на г-жата, каза да не идва.
Тя си знаела какви оценки да пише, не е фатално
Така, че днес ще се наспи и толкова.

# 444
  • Мнения: 690
При нас всичко се разтресе, но най - смразяващото за мен беше боботенето от земята. Shocked
Изчакахме да премине и слязохме в колата. Чакахме около тридесет минути и се прибрахме.
Децата го приеха като приключение, но ние със съпружеството доста се стреснахме.

# 445
  • Мнения: 2 134
И ние сме гроги - цялато будуване и напрежение си оказа своето.
Прибрах го от у-ще - само затова са говорили.
Нямам сили да се мръдна,чакам таткото да донесе пици  - и в леглото.
Добре,че няма да се учи , а за 24 май- нищо от у-ще, на 30 - предаване
на учебниците и пицария , 31 - край !

# 446
  • София
  • Мнения: 3 824
И при нас няма нищо организирано за 24 май. Казали са им че ще учат последните 4 дни, а пък днес са му писали 2 забележки, че е без домашно... Те вече върнаха учебниците и аз го изпратих днес с една тетрадка и химикалка на училище  Confused Оказва, че не са взели последните уроци по някои предмети и имали да попълват в учебните тетрадки.

# 447
  • Мнения: 623
И при нас няма нищо организирано за 24 май. Казали са им че ще учат последните 4 дни, а пък днес са му писали 2 забележки, че е без домашно... Те вече върнаха учебниците и аз го изпратих днес с една тетрадка и химикалка на училище  Confused Оказва, че не са взели последните уроци по някои предмети и имали да попълват в учебните тетрадки.
Ти пък, забележки, след целия стрес тази нощ ми звучи като виц. Хубаво е да си принципен, ама с мярка.

# 448
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дано по-бързо се успокоят и деца, и възрастни Hug!

Усети се и при нас, само Калоян го проспа Mr. Green, и по-добре - аз на минутата се намъкнах тук и не мигнах до сутринта...довечера ще се ляга рано Wink.

––––––––––––––––––––––––

Направо съм без думи за НЕпразнуването на 24 май Crossing Arms! В моето училище е патронен празник, отбелязва ме го винаги на деня с богата програма.
В града ми празнуват всички училища, всяка година има манифестация с шествие по главната улица на учениците с портрети и знамена на патроните на всяко училище, с мажоретки, духова музика - много е тържествено. Дано само не вали Praynig.

# 449
  • sf
  • Мнения: 10 153
и при нас не се прави нищо за 24ти. а много бих искала .
добре че ще дават утре заплати, ще ги водя в четвъртък да си изберат по някоя нова книжка, а и аз барабар с тях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт