Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 52 495
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 134
Честит празник ! bg

# 466
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит празник!

# 467
# 468
  • Мнения: 558
Навън е нощ,
звезди потрепват в мрака,
а купчина тетрадки още чака.
В очите от умора зачервени,
надвесени се над букви разкривени
оглеждат се душите детски, чисти,
излети върху снежнобели листи.
И пак с любов разгръщат две ръце,
тетрадка не – разтворено сърце
и сякаш между белите листа
е сбрано всичко ценно на света.
Душата преизпълнена следи,
кое дете как думите реди,
и грешките внимателно поправя,
но винаги на всеки подарява,
в оценката по мъничко отгоре,
с едно сърце за всекиго отворено.
А щом те срещне утре изгрев нов,
ще даваш пак от своята любов
на палавници с рошави главици
и на девици – стройни хубавици.
И ще ги учиш с дух и светлина
на разум, мъдрост и човещина.
И нека път поели към света
успеят да запазят любовта!
Където и да идат след това,
докрай да пазят твоите слова,
що с обич вложи в техните сърца!
Защото те са твоите деца!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

# 469
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вог, прекрасно е - благодаря, приемам го лично Blush!
Не съм го чувала, кой е авторът?

# 470
  • Мнения: 558
Вог, прекрасно е - благодаря, приемам го лично Blush!
Не съм го чувала, кой е авторът?
  bouquet Цветан Диковски

# 471
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Ето ни отново на линия, след едно невероятно пътешествие. Поне за мен, за децата - не съм толкова сигурна.
След тържеството на малкия на 21-ви стегнахме багажите за пътуването и легнахме по-рано, уж за да се наспим добре. Е, децата успяха, защото не усетиха нищо. Аз се събудих с идеята, че поне най-важните документи и багаж за една седмица при променливо време са приготвени, а резервоара на колата е пълен до горе  Grinning . Мъжът ми  се държа разумно и успя да ме откаже навреме от идеята да събуждам децата.  Laughing А те на сутринта мрънкаха, че са пропуснали земетресението.
Ходихме до Шумен, разгледахме някои от нещата, които все отлагаме, като крепостта и Стария град, паметника "Създатели на българската държава" и "Кьошковете". Видяхме се с приятели. С много приятели. 24-ти беше наситен с активни мероприятия, най-вече шествието по главната улица на ученици от повечето училища. Имахме и среща на випуска вечерта, Н години след завършването. Дойдоха и някои от любимите ни учители ... преживяването беше един път. Дъждът и някои странични фактори ни попречиха да осъществим програмата си на 100%, но все пак, беше едно незабравимо преживяване.

Приключваме с училището и наесен с песен - на ново място.
jd,приети ли сте вече някъде?

Не, има време до приемните изпити, но със сигурност няма да остане в сегашното си училище.

# 472
  • София
  • Мнения: 3 610
jd , страхотно сте си изкарали празниците ,браво . Ние си бяхме тук.
Стискам ви палци да ви приемат в желаното училище Peace
Преди малко се прибрахме от един абитуриентски бал и честно казано съм изненадана и разочарована от музикалните предпочитания на днешните и утрешни абитуриенти. Rolling Eyes

# 473
  • Мнения: 2 134
Радвам се за прекрасно изкараните почивни дни.
Мариета , бяхте ли на празника на Суджука ?Хареса ми това мероприятие!
Дано тази традиция се запази , а и марката.

# 474
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Жане, чудесна екскурзия сте си направили Peace!
Белла, ние понеже ядем домашен суджук купешкия не опитахме Laughing, но вечерта отидохме да се наиграя - 3 часа хорА с формация Чинари - невероятно! Трябва по-често да има такива прояви, хората жадуват да танцуват...

Днес имам повод - 12 години семеен живот - почерпете се:

# 475
  • sf
  • Мнения: 10 153
Мариета , честито !

  bouquet

и ние днес имаме годишнина- 12г  Mr. Green
правих торта,но няма да я показвам,че пред тази на Мариета е като просяче  Mr. Green

# 476
  • София
  • Мнения: 3 610
Мариетке,donsita ,честит празник  bouquet Желая ви дълъг и много щастлив семеен живот!
Мариета,а ти отново ни изненада и хвърли в някакви сладки изкушения Hug Сега няма да мирясам,докато не спретна поне подобие на това семифредо Whistling

# 477
  • Мнения: 690
Момичета, честита годишнина! Желая ви много здраве и щастлив семеен живот!  bouquet  bouquet
Мариета, за пореден път ще призная, че си невероятен кулинар. Иде ми да се пресегна през екрана и да си отмъкна едно парче. Crazy

# 478
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте
Аз от дъжд на вятър се вясвам Embarassed

Честито на всички за всичко  Hug
Честити минали тестове (матури). Констанца добре се представи - три 6-ци и една 4-ка (Човек и Общество - нормално)

Май няма да я местим тази година, както се бяхме заканили от миналата година. Ще видим как ще потръгне в сегашното училище и ако е много зле, местим.

# 479
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Донсита, честита годишнина и  на вас! Всичко, което си пожелахме ние двамата, желая и на вас Heart Eyes!

Благодаря на всички за хубавите пожелания Hug!

Ксилометазолин, макар да звучи сложно, това е един много лесен десерт, който непременно си струва да се направи, уникален вкус Peace!

Общи условия

Активация на акаунт