Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 282
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 51 486
Защо го няма още теста  newsm78

# 166
  • Варна
  • Мнения: 2 104
Някой да знае какъв е бил 19 въпрос?

# 167
  • София
  • Мнения: 127
Някой да знае какъв е бил 19 въпрос?

За носията, че е материален източник - това каза дъщеря ми.

# 168
  • София
  • Мнения: 3 824
За 19ти - било е нещо от рода: По какво съдим за миналото?
- народна носия; - договор; -снимки;
Това ми предаде момчето по телефона преди малко, но със сигурност е бил формулиран много по-различно.

А за 20ти знаете ли точно как е формулиран? Моят младеж твърди, че въпросът е бил : как е правилно да вървиш по улица без пешеходна зона - по посока на движението или срещу движението на колите?
Учителката им казала след матурите, че правилно е да се върви срещу колите...
Според мен това не е правилния отговор (в случай, че въпросът е такъв и той правилно е разбрал, де)

# 169
  • Мнения: 434
За 19ти - било е нещо от рода: По какво съдим за миналото?
- народна носия; - договор; -снимки;
Това ми предаде момчето по телефона преди малко, но със сигурност е бил формулиран много по-различно.

А за 20ти знаете ли точно как е формулиран? Моят младеж твърди, че въпросът е бил : как е правилно да вървиш по улица без пешеходна зона - по посока на движението или срещу движението на колите?
Учителката им казала след матурите, че правилно е да се върви срещу колите...
Според мен това не е правилния отговор (в случай, че въпросът е такъв и той правилно е разбрал, де)

Правилно е-срещу колите.

# 170
  • София
  • Мнения: 127
Учителката им казала след матурите, че правилно е да се върви срещу колите...
Според мен това не е правилния отговор (в случай, че въпросът е такъв и той правилно е разбрал, де)

Срещу колите се върви  Peace

# 171
  • Варна
  • Мнения: 2 104
Ако е носия, значи сме с 20 т.май newsm78
Синът каза,че и трите отговора били матерални неща според него - снимка, договор и носия, но не си спомня въпроса Laughing

# 172
  • там край морето...
  • Мнения: 167
Здравейте, и аз съм мама на четвъртокласничка. Днес са им казали оценките от вчерашната матура - за 17 точки са й писали 5. Прочетох по-горе , че още една мама писа, че нейният син за 17т е имал 5 вместо 5.50.  Ако мога да помоля мама mari-eta да ми даде линк - където официално да са написани тези скали на оценяване.
Не за друго - знам колко труд положи детето ми точно по този предмет. Мога да кажа, че това беше предмета за който бях сигурна че ще има отличен 6, а се оказа че само на него не успя да вземе максимума от 20 точки. Но за късмет....точно вчера сутринта тръгвайки за училище заседна сама в асансьора и стоя почти един час вътре сама - изживя голям стрес, много време отне да я изкарат техниците, сега с тези модерни асансьори, има много електроника по тях и по-трудно се оправи проблема. Едвам отиде на училище, и накрая стреса си каза думата - и е допуснала грешки, които в спокойно състояние не би допуснала. За това искам да ви помоля, ако има някъде официално от Министерството на образованието обявено за колко точки - каква оценка се пише - да ми дадете линка и да говоря с класния. От класа само тя и още едно детенце със 17 т имат 5-ци.

# 173
  • София
  • Мнения: 954
  Странно  е  защо  теста  още  не  е  излязъл   на  страницата  на  МОМН ?  Thinking

# 174
  • Варна
  • Мнения: 3 585
Влизах сега да видя теста, но още го няма.
Ако е носия, значи сме с 20 т.май newsm78
Синът каза,че и трите отговора били матерални неща според него - снимка, договор и носия, но не си спомня въпроса Laughing
Че материални са и трите, не само според него.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 2 104
 Странно  е  защо  теста  още  не  е  излязъл   на  страницата  на  МОМН ?  Thinking

Сигурно и те не знаят оговорите, затова проверяват да не се изложат Laughing

# 176
  • Варна
  • Мнения: 7 256
Детето е оградило по посока на колите. Това трябва да е вярното.  Laughing

# 177
  • Варна
  • Мнения: 3 585
 Странно  е  защо  теста  още  не  е  излязъл   на  страницата  на  МОМН ?  Thinking

Сигурно и те не знаят оговорите, затова проверяват да не се изложат Laughing
Не бе, министърът е в Плевен с ББ и няма кой да го качи.  Mr. Green

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 10 851
Намокрил им се е сървърът, с толкова много дъжд.

# 179
  • София
  • Мнения: 127
Че материални са и трите, не само според него.

Договорът категорично е писмен източник.

Общи условия

Активация на акаунт