ПОЧИВЕН ДОМ "ЕНЕРГО 1" - Св. Константин и Елена

  • 89 474
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 164
Здравейте, станцията в Приморско ще работи ли тази година?

# 286
  • Мнения: 1 615
Здравейте, станцията в Приморско ще работи ли тази година?
Не.Само станцията в Росенец има готовност да отвори.

# 287
  • София
  • Мнения: 1 226
Някой знае ли дали ще отварят тази година морските бази, че 03/07 мина, а на сайта нищо .

# 288
  • Мнения: 1 615
По официални данни получени на мейла ще работят Приморско и Конст.и Елена,но не е сигурно,че ще отворят ресторантите за храна.За всеки случай звъннете по телефона.Ситуацията е много променлива.

# 289
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте,

Интересува ме кой може да почива в ПД на НЕК- само служители на НЕК или и всички в електроенергийната система (електроразпределителни и електроснабдителни и търговски дружества?!)

# 290
  • Мнения: 1 615
Здравейте,

Интересува ме кой може да почива в ПД на НЕК- само служители на НЕК или и всички в електроенергийната система (електроразпределителни и електроснабдителни и търговски дружества?!)
Знам за Нек и Есо... Но и самите служители би трябвало да знаят,защото почиват с карти.

# 291
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Няма ограничения за почиващите, може и да са външни хора, но служителите са с предимство и за тях цените са по-ниски. Аз нямам нищо общо със системата на НЕК, но ни бяха изпратили корпоративни оферти до фирмата в която работя, явно не си бяха запълнили базата за лятото. Веднъж се обаждах около Нова година и казаха, че нямат места, но по друго време - да заповядам.

# 292
  • Мнения: 569
Здравейте!
Интересува ме ще работи ли базата в Приморско тази година?
Моля ако някой има информация да сподели и актуални телефони за резервация!
Благодаря Ви!

# 293
# 294
  • Мнения: 219
Предпоследната информация беше, че ресторантът и барчето няма да работят. поинтересувайте се, за да не останете неприятно изненадани. Дано да са променили заповедта!

# 295
  • Мнения: 368
Чудя се при положение че ресторанта в Енерго Приморско няма да работи, дали да запазя за там места? 
На обяд ще се храним някъде по плажа, но вечер...
Ако някой е бил там миналата година, когато мисля пак не работеше ресторанта, моля да сподели опит относно това къде са се хранили.


Също така, ако някой има информация за станцията на БДЖ в Приморско? Близо ли е до плажа, условия и т.н.

# 296
  • Мнения: 890
Също така, ако някой има информация за станцията на БДЖ в Приморско? Близо ли е до плажа, условия и т.н.
На около 300м до моста, който води до южния плаж, което значи близо. Минавал съм покрай нея, но вътре не съм влизал и нямам идея за условията.

# 297
  • Мнения: 219
Станцията на БДЖ е точно до Енерго-Приморско, откъм страната на паркинга - от другата страна на пътя, който слиза надолу.

# 298
  • Мнения: 1 056
Мисля, че може да се заяви и само храна в станцията на БДЖ, т.е. да се спи на друго място. Изхранването до сега е било по  меню, различно за всеки ден, но еднакво за всички почиващи. Цена 25 лева на ден.

Общи условия

Активация на акаунт