Житният режим на Учителя Петър Дънов-9 тема

  • 65 103
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 657
Е, тогава топъл чай докато дойде чаканият ефект. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 206
Следващите начални дати за Житен режим с подобни основни цели /като февруарския/са :  6 юни, 4 юли,6 август,5 септември, 3 октомври, 31 октомври/за ноември/ или 5 ноември/с по-тежки условия/, 3 декември

# 17
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ден четвърти-всичко върви нормално....ама нещо не ми се ядат орехите Sad

# 18
  • Мнения: 878
добро утро   Nature Sunny Flowers Sunflower  Nature Sunny
четвърти ден започва добре, ще видим как ще свърши  Wink
диди що не можеш орехчета, те пак на мен са ми най-вкусни, смеси ги с половин лъжичка мед и така ще са ти по-вкусни.
Успех и в днешния ден  Hug

# 19
  • Мнения: 206
Днес е най-трудният ден за физическо издържане.Успех!
И житото,и ябълката ,и орехите...имат не само голямо физическо значение за режима,но и духовно.Те имат важна връзка с различни органи/ мозък,сърце.../.Затова се опитвайте да ги хапвате.

# 20
  • Мнения: 206
Житото има ''затягащ'' ефект.Особено в случаите,когато се комбинира с орехите.Съчетанието на ябълка и вода,може да доведе до подуване.Затова яжте първо ябълката,след половин час житото и след още половин-орехите.Не пийте вода по време на храненето.Ако е възможно -пийте поне половин час по-рано или по-късно.
  Много полезно е да правите сутрин следното: Нагрявате вода/1-3 чаши/ до три кратки кипвания.след това я оставяте да се охлади до температурата на тялото ви.Слагате в нея 3,6 ,9 или 12 лимон/ зависи от вкуса ви/ и една лъжичка мед.
 Тази процедура замества ефекта на изистване от  водата от груханото жито.
 Не яжте поне един час.Ако ставате рано,удобният час е 6.

# 21
  • Мнения: 206
Благодаря на Тя за новата тема.Надявам се тектовете да бъдат полезни.Нека да не забравяме и Зайченцето бяло, която /което /я оформи толкова добре.

# 22
  • Козлодуй
  • Мнения: 760
Първият път не бях допрочела добре и ядях първо житцето,след половин час ябълката и след още половин орехите.Нямах никакви проблеми с WC-то.Сега започнах по горепосоченият ред - ябълка-жито-орехи и резултатът беше два дни пропуск Twisted Evil Днес си ги започнах както си знам и всичко е на 6 Grinning
Може да не е правилно, но за мен е добре.А вода се опитвам да пия постоянно, по принцип не пия по много и сега се насилвам да я увелича.

# 23
  • Мнения: 878
lunen_sun бива тогава и аз да пробвам твоя начин, може пак да се укаже и за мен добре Simple Smile

# 24
  • Мнения: 206
Moже би има и 10% особености на организма.Явно вие сте от тях,защото стотици ,които правят по указания ред/той е и медицински доказан/ ,нямат проблеми.Правете това,което е полезно за вас.

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ден пети PeaceНещата вървят нормално!Вчера обаче трябваше да чистим 4часа около блока и просто се изморих много и даже малко ме наболяваше глава!!Днес ,обаче съм добре!Продължаваме пълен напред!! Laughing Peace

# 26
  • Мнения: 1 418
Ден пети и при мен започва нормално и още ми е едно такова приповдигнато  Grinning

# 27
  • Мнения: 878
Привет,
Ден пети при мен започва добре, даже отлично, защото посетих още с ставане "свещеното място"  Mr. Green
Вчера мина мн добре, притеснявах се от събота и неделя, щото не съм на работа, но вчера почти цял ден изкарах в парка (тук в Димитровград вчера и днеска се празнува ден на химика та има мн мероприятия) та даже снощи играх хора два часа и повечко  Party. Довечера пак  newsm68

# 28
  • Мнения: 206
Към края на петия ден започва обновяването на клетъчно ниво.Макар че то все още е физическо,мормално е настроението да е малко приповдигнато.Все пак пазете калориите си.Особено в случаите,когато нямате много килограми за ''губене''.най-приятното е ,че не губите   много калории за ''охлаждане'' или ''затопляне'' на тялото.Температури около 22 градуса са идеални.

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 14:13 от solej

# 29
  • Мнения: 959
привет момичета, и на мен днес ми е 5ти ден, до обяд всичко беше ок, нямах проблем с усещането за глад, но ..........към 14,00 часа нещо ми стана и не мога да спра да мисля само за храна, какво ми се яде и как точно ще си го направя.......почети се бях отказала от режима, но като погледнах назад през изминалите 4 дни, просто ще е грехота, особено вчера /4ти ден/ - искам да ви се похваля, защото съм супер горда и доволна от себе си - през целият ден бях а вън, с малката бяхме канени на 4ри рожденни дни /2 детски и 2 за големи/, няма да ви казвам пред какви искусителни маси и ястия съм седяла от 10 ч. сутринта до 11,30 вечерта, но волята ми беше железна /и за сега се чудя как точно устисках и не се подадох на искушението, по принцип не съм такъв човек  Embarassed/, но искапах целият ден на 2 ябълки, 5 лъжици жито и много, ама много вода /около 5 литра/, за това сега стомахът ми е леко подут. Но от няколко часа просто се сринах психически и вече не издържам, но мисля, че ще успея защото само като се сетих за вчепашният ден ми става някак благо да душата и това ме крепи да продължа напред.
С тоалетната няма проблем - ходя си по 2 пъти на ден редовно.

Успех на всички, и не се предавайте, ще успеем заедно  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт