Житният режим на Учителя Петър Дънов-9 тема

  • 65 117
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 959
ужас, явно много чистя от този режим  Mr. Green
Не е ли алергия това?!
Дано не е от житото.

миналата година го правих и нямах никакви проблеми, явно не е алергия, или нещо от голямото количество мед.

# 46
  • Мнения: 206
Причините за този проблем могат да бъдат поне пет-шест /гъбички,алергия,протриване,бельо,съдово запушване ,резултат от секс,ако е имало,одраскване ,ухапване от насекомо.../.Няма как да се разбере само от написаното .Пробвай външна промивка със  смрадлика или лайка.Понякога може да помогне дори само хладна чиста вода или вода с малко сода за хляб.

# 47
  • Мнения: 959
Благодаря ви момичета, ще пробвам, докато ми дойде деня за час при гинеколожката ми / в понеделник/.  Confused

# 48
  • Варна
  • Мнения: 208
здравейте  Hug

успешен 8- ми ден  Wink

И на мен този път ми е по-трудно, именно поради наличието на пресни плодове и зеленчуци. Но пък за сега успявам да устискам, въпреки изкушенията.
Искам да попитам, че предния път бая се чудих - в петък на обяд ли трябва да почнем захранването с ангелската супа или в събота?
миналия път за по-сигурно захраних от 11-ия ден.

Успех ви пожелавам  Hug

# 49
  • Мнения: 878
колкото имам спомени е на 10-тия ден на обяд.
Иначе и на мен ми дотегна еднообразието много, че направо се изкушавам да се откажа. Но всеки път си повтарям, я стига каква коза си (козирог) и каква македонка като не можеш устискаш до края  Mr. Green Пак и искам да сваля поне още килограм и половина до два  Laughing

# 50
  • Мнения: 1 422
Аз пък вчера не успях да устоя, в къщи бяха сварили червено цвекло   chef и изядох две парчета, много обичам. Но днес продължавам, без цвекло  Crazy

# 51
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Осми ден !!! PeaceИ на мене байгън...ама още 2 дена остават...аз воля имам ли или що???? Mr. Green

# 52
  • Варна
  • Мнения: 208
колкото имам спомени е на 10-тия ден на обяд.
Иначе и на мен ми дотегна еднообразието много, че направо се изкушавам да се откажа. Но всеки път си повтарям, я стига каква коза си (козирог) и каква македонка като не можеш устискаш до края  Mr. Green Пак и искам да сваля поне още килограм и половина до два  Laughing

ха-ха, не че нещо другите зодии, ама и аз съм от инатите кози  Wink та и полу добруджанка, та затуй ще да сме устискали  Joy
Друго - преди цикъл и първите дни организма задържа вода, затова и не се отразява на кантара, но пък в края ще видиш как рязко ще ти спадната килцата  Wink

вече си правя планове, сънувам и бленувам менюто за следващия почти месец - какво ми се яде, как да си го приготвя, хем да е това дето ми се яде, хем да ми е според режима  Mr. Green
Според вас, черешите и ягодите кога е нормално да се захранят и с какво количество да се започне? В сайта четох че първия ден можело плодова салата с ядки. Да, ама зимата с цитрусите предполагам не се натоварва толкова стомаха колкото със сезонните плодове в момента. Пък въобще не ми се хапват цитруси, а и не знам дали вече не са поизкуфели  Grinning

# 53
  • Козлодуй
  • Мнения: 771
След мартенския режим направо се пристрастих към салатите,особено маруля с краставички,репички,много царевица и малко риба тон.Най-много от всичко това ми се хапва отново Grinning

# 54
  • Мнения: 206
Дори и първите дни да хапнете малко ягоди и череши ,не е проблем.Но...трябва да са  добре узрели и да не сте алергични /за ягодите/.Салати,семки,обелени краставици-без проблем...

# 55
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ден девети.....Вече нищо не ми се яде.... WinkНито жито,нито ядки ,нито ябълки LaughingСамо вода си пийвам...Но ще го изкараме до края... Peace

# 56
  • Мнения: 1 422
Ще почвам захранването от днес, много ме болят венците и не мога да спя... определено имах нужда от това прочистване, много добре ми се отрази  Heart Eyes

# 57
  • Варна
  • Мнения: 208
здравейте  Hug

И аз имам проблем с венците, намалила съм житото до 1 супена лъжица и го ям веднъж, но пак ми се възпаляват. Някой назад беше писал, че затова ползва от груханото жито или жито за варене. Обаче останаха 2 дни и мисля да устискам.
Правя си меню за захранването и се чудя, дали булгура може да замести житото. В смисъл че от 11-ия ден вместо да продължавам да си хапвам жито, да го заместя с булгура в комбинация със салати, супи и т.н.

Друга разлика с предния път - режима от март месец - е в настроението. Този път не успях да се оттърва от апатията и  депресията, а миналия път се чувствах прекрасно.

Всичко хубаво от мен   bouquet  

# 58
# 59
  • Мнения: 206
След десетия ден можете да не ядете жито.Можете да ядете и други житни...
Ако сега сте имали проблеми с венците,следващият път ползвайте лимец.Той е по-скъп,по-мек и по-лесно се вкисва.Затова-внимавайте...

Общи условия

Активация на акаунт