Житният режим на Учителя Петър Дънов-9 тема

  • 65 132
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 273
Привет ,
запишете още една успяла коза с житния режим .  Hug
И понеже ми е за първи път ще се прикрепя към вас за захранването , че много не ми стана ясно как се случва точно. В смисъл ясно е че храните се въвеждат последователно, но например първия ден освен ангелска супа продължаваме с житото или? И някъде пише че на 10-тия ден започва захранването което е утре нали?

Поздрави на всички успяли!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 273
Збравих да ви кажа , че и аз има приблеми със венците от люспите на житото и ябълките , 7-я ден си правих "бани" с клееева тинктура , а снощи ги пръсках със  сребърна вода след като ги почистих с конец, имаше страхотен ефект днес възпаленията се бяха успокоили и още не са така зле като вчера, макар ч еси дувч всичките 100гр.

# 62
  • Мнения: 46
Привет, житото за пръв път създаде проблем и на мен, аз ползвах хума и смрадлика, с които налагах венците, но не можах да ги възстановя бързо и направо се наложи, в името на финала, тази вечер да пасирам житото, въпреки че не е правилно.
Като противовес, кожата ми впечатлява всички, толкова бързо се промени, дори на ръцете - гладка и лъскава. Очаквам очистваща криза, както винаги, но да видим как и кога ще се прояви.
Утре  е финалът,браво на  пресичащите го!  bouquet
Информация за супата  и  всичко останало - на стр.1

# 63
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Браво на всички достигнали 10-ият ден!Шампиони!!!Бъдете живи ,здрави и пречистени!!А сега умната със захранването Peace

# 64
  • Мнения: 878
Честито и от мен на достигналите до тук   bouquet
А наистина със захранването ще е по-големия зор. Че до сега, може би еднообразно но знаеш ко ти се полага и колко, а от сега на татък ще е по-трудното.

# 65
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Честито и от мен на достигналите до тук   bouquet
А наистина със захранването ще е по-големия зор. Че до сега, може би еднообразно но знаеш ко ти се полага и колко, а от сега на татък ще е по-трудното.
От тук нататък-всичко, но малко Peace

# 66
  • Мнения: 16
Аз се провалих. Още първия ден. Вечерта само като погледнах житото и ми се сви корема. Не можех да го кусна. Мисля, че си открих пропуските. Два дена преди режима си намерих жито. Подготовката преди режима много я подцених.  Не беше ми омекнало и покълнало житото и  може би това бе причината да ми се догади само като го погледнех. Имам ниско кръвно и понякога от глад се разтрепервам. Ще се пробвам на 6 юни, и ако тогава не се получи ще се откажа от повече опити. Това е от мен. А на всички успели им се възхищавам.   bouquet

# 67
  • Мнения: 206
Поздравления за всички, които достигнаха до десетия ден на Житния режим !
http://www.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c
Успешно захранване !

# 68
  • София
  • Мнения: 1 273
 Аз се захраних  с 2 малки порции ангелска супа на обяд и вечерта, една малка порция овесени ядки сутринта , една ябълка, 10-тина бадема и през целия ден хапвах по малко покълнало жито. Аз го отчитам като успешно захранване, макар че може да някой да му се види голямо количеството.
  Имам един проблем още от вчера мие вие свят много а днес имам сърцебиене, пия вода достатъчно. На какво ли може да се дължи неразположението  newsm78 ?

# 69
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Аз се захраних  с 2 малки порции ангелска супа на обяд и вечерта, една малка порция овесени ядки сутринта , една ябълка, 10-тина бадема и през целия ден хапвах по малко покълнало жито. Аз го отчитам като успешно захранване, макар че може да някой да му се види голямо количеството.
  Имам един проблем още от вчера мие вие свят много а днес имам сърцебиене, пия вода достатъчно. На какво ли може да се дължи неразположението  newsm78 ?
Може да ти е паднало кръвното-хапни лъжичка мед Peace

# 70
  • Мнения: 206
Най-вероятно на ниско кръвно или повичена чурствителност към околната среда.Пийни вода с повече мед /голяма лъжица/ и 12 капки лимон.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте, как върви захранването  Hug

Аз днес закусих с пъпеш, преди малко си хапнах малко орехи, после една салатака от домати с краставици и  магданоз - неподправена и за вечеря мисля една зеленчукова супа да си спретна.

Ще ми е интересно и вашето меню  Wink

# 72
  • Мнения: 1 431
Аз за закуска хапвам плодове предимно ябълки, за обяд хапнах броколи с малко горчица, после ще хапна пак ябълка и ядки и за вечеря салата.

Искам да попитам кога мога да повторя пак режима?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 208
Ами следващия - юни месец трябва да го пропуснеш, т.е. юли месец е следващия възможен.

# 74
  • Мнения: 1 431
Мерси Valenciq  Hug

Общи условия

Активация на акаунт