Житният режим на Учителя Петър Дънов-9 тема

  • 65 131
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 206
Oпитайте да се съобразите с изискването за 30 мл  на килограм тегло /за водата/.5 л са много.Има смъртни случаи заради ''диета'' с подобно количество /след няколко дни/.Тормозите не само сърцето и бъбреците си,но и..нервната си състема и мозъка.

# 31
  • Мнения: 959
6ти ден успешен. Но трябва да ви се оплача - до вчера всичко уж си беше ок, но днес сутринта като се събудих се чувствах страшно отпаднала, прималя ми и едвам направих закуска на детенце, през това време си хапнах 4 ч.л. мед, и след около 20 мин. всичко вече си беше наред, явно нещо кръвното много рязко ми е паднало, но аз пред първите 5 дни мед не съм включвала, но явно последните пет ще го включа, че без него не може.
Просто едвам станах от леглото, имах чувството че не стъпвам по земята и си чувствах ръцете и краката чужди.....абе ужасно беше, но бързо премина и не се отказах, продължавам напред. А за събота нямам търпение да си хапна от Ангелската супичка  Heart Eyes

# 32
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ден седми!Всичко е под контрол! От време на време ми писва еднообразната храна!! Peace

# 33
  • Мнения: 46
Привет, време е да започнем да се оглеждаме и за продуктите, с които ще се захранваме, предвид, че в този сезон са по-трудни режимите - има всякакви свежи плодове и зеленчуци, окото се привлича от тях и  има опасност да прекалим още първите дни. В момента в Кауф. има авокадо на промоция - балсам за лигавиците на червата.
Закупуваните количества плодове и зеленчуци за захранване да са ограничени /май имам предвид череши и ягоди/, за да не се вайкаме после.
Успешен  ден седми на всички!

# 34
  • Мнения: 878
Привет,
Еееее аз вчера мн се изкуших, направо ме е яд на себе си  Close
Като се прибрах от работа моя мъж бе подготвил такова вкусно ядене и мили сложил масата и чака мен. Викам хай ще седна за компания и ще хапна една хапка само за да не го обидя,  но да ама не, не беше само една хапка, и после естествено си изтурих червата. Та така обеца на ухото ми е това сега. Но днеска въпреки прегрешението продължавам напред.
Ан я сподели някоя рецепта за авокадо, че и аз сам се заредила с него но въобще не знам как да го подготвям и в какво да го слагам.

# 35
  • Мнения: 46
maresr , наистина зимата е по-лесно да си в режим или на каквато и да е диета, изобилието на плодове и зеленчуци усилва изкушението неимоверно. Авокадото се прибавя при захранването към задължителните салати от моркови, краставички, кълнове, по-късно и към зелето, но много го правят на пастет с чесън и лимон. Авокадото трябва да е меко, зряло и ако сме на зор, се слага между ябълки, за да омекне бързо. За 1 порция салата ползвам между четвърт до половин авокадо.
 Полезно е да си водим записки  - преди малко четох съпреживяното от нас през февруарския режим през 6-7 ден и  е колкото забавно, толкова и полезно, предвид ценността на натрупания опит.
За захранването пак ще надничам там - много съм забравила, а и много ме е подминавало на онзи етап, така че  тема 8 ще ми е наум.

# 36
  • Мнения: 1 431
На прага на 7 ден се чувствам много добре, и на мен малко ми писва еднообразната храна, но има само 3 дни до захранването, липсват ми салатите аз съм си тревопасно.
Също много ме боля венците защото ми се забиват люспички от житото и е много болезнено  Rolling Eyes ама знам, че ще мине...

# 37
  • Карлово
  • Мнения: 4 683
Чудесно се справяте.
Аз наруших режима. Ям си жито, ама не само.
Като ice се чувствах отпаднала и го отдавах, че се поддавам на изкушения.
Вчера пък се ядосвах на люспите на житото във венеца, чудно досега не ми се беше случвало.
Явно пречистващият ефект този път ще го пропусна, само отслабващия. Mr. Green
Как сте с килограмите?

# 38
  • Мнения: 878
уф пустите му килограми, нещо няма голямо мърдане, едва килограм надолу, пак и от вчера съм в цикъл, въобще ако успея да сваля още два килограма ще съм доволна. Иначе не много свалянето го отдавам, че този път и мед ползвам, по две чаени лъжички на ден си отиват.

# 39
  • Мнения: 1 431
Аз ползвам доста мед, с много ниско кръвно съм и ме страх да не припадна някъде по улиците, та хапвам около 5 супени лъжици за деня, а килата са 4 надолу  Shocked а аз никак не исках да отслабвам...

# 40
  • Карлово
  • Мнения: 4 683
Февруарския режим и аз бях -4  но този -1 или 1 1/5 .

# 41
  • Мнения: 959
аз продължавам на пред, не се изкуших и си хапвам само режимните неща. За кг. съм -3, но днес сутринта се събудих с друг проблем, та меднага си записах час при гинеколожката, като се събудих
Скрит текст:
срамните устни ми бяха подути, имах ужасен сърбеж и незнах на кой свят се намирам, а до снощи всичко си беше ок. Четох, че това може да се получи от отслабнала имунна система. Та аз за по сигурно си записах час за преглед, след това ще пиша как е минало, но сега вече съм по-добре, отока поспадна малко и вече спокойно си сядам на д.. Embarassed
ужас, явно много чистя от този режим  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 46
ice , може да става въпрос за реакция с гъбички, нормално е, спри ползването на мед, за да не ги подхранваш, и в никакъв случай антибиотици/ ще задълбочат проблема/, има по-лесен начин - сребърна вода.

# 43
  • Козлодуй
  • Мнения: 778
Като ще си признаваме прегрешения-и аз прегреших Grinning На четвъртия ден бяхме на гости у мама и татко и въпреки вкусния обяд,бях си съвсем добре и не се изкушавах.Но в момента,в който споменах,че няма да ям,баща ми се развика за какво съм дошла...такъв си е той,не бих могла по друг начин да го успокоя и само за да не разваля деня на останалите,хапнах без хляб.Нямах никакви проблеми със стомаха,но остана някакво чувство на вина и затова смятам да продължа един ден след вас с режима Grinning
Въпреки това съм -2,5кг.Така че в 7-ми ден се чувствам добре,снощи малко ме боля стомаха(предишния път имах подобно усещане май на 4-тия или 5-тия ден),но премина и сега всичко е наред.

# 44
  • Карлово
  • Мнения: 4 683
ужас, явно много чистя от този режим  Mr. Green
Не е ли алергия това?!
Дано не е от житото.

Общи условия

Активация на акаунт