За българската козметика - 2

  • 98 828
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 35 962
BIOTEN не е ли и тя българска?

Сарантис я внасят, но къде я произвеждат?  Thinking

и на мен не са ми спешни кремовете със слуз, но питам от време на време - може да излезе някое мнение  Wink

май само Биофреш имат малки кутийки с някои от кремовете си, но се продават
аз съм доволна от цялата серия йогурт, но от другите им серии - не или поне от това, което съм пробвала

# 17
  • Мнения: 24
прочетох теми, реших да опитат българска косметика:). Купих си крем Българска роза, био серум. И за около очи СПА пише. Ами, нямам оплаквания, ще видим, дали ще помогни с малки бръчки)))

А това "бяла дъвка" къкво е? И къде е най-добрия избор на козметика в София? Или от интернет-магазин по добре да поръчвам?

Ах, да, още може ли някой да посъветва за почистване на лице нещо и тоник......

# 18
  • Мнения: 2 820
Може ли да ми препоръчате околоочен крем за тъмни кръгове, благодаря.

# 19
  • Исландия
  • Мнения: 60
BIOTEN не е ли и тя българска?

Сарантис я внасят, но къде я произвеждат?  Thinking


Гръцка, ако не се лъжа. Peace

# 20
  • Мнения: 4
На Бочко някой ползвал ли е слънцезащитните?Хубави ли са?По принцим им харесвам детските шанпоанчета и се чудя дали да не поръчам един крем със SPF newsm78

И аз съм доволна от Бочко. В началото използвахме Бюпхан, но скъпичко взе да ни идва и минахме на Бочко. Няма разлика - т.е. предпазва си много добре.

# 21
  • Мнения: 18
Хваща ли се тен с Бочко? Търся си слънцезащитен, с който кожата не потъмнява Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 318
Здравейте! Бързам да похваля слънце-защитният крем за лице на Биофреш. Ползвам го отдавна и мога да кажа, че е наистина добър. Имам проблем с луничките, но откакто открих този крем всичко си е както трябва (не се появяват нови), а това за мен си е показател, който си е налице  smile3521  има SPF 20, но за мен си е достатъчно (ползвам го като дневен крем под грима) и не лъщя като тиган. Препоръчвам го! А ако се вярва на опаковката той освен всичко друго е и антиейдж, за което все още нищо не мога да кажа, защото го нямам този  проблем.  newsm03

# 23
  • Мнения: 8 891
За детето не бих заложила на български слънцезащитен продукт, макар да го къпя с Бочко и пак с Бочко му мажех д*то при подсичане. Талодерма имат детски слънцезащитни, предполагам са на добро ниво.


Ах, да, още може ли някой да посъветва за почистване на лице нещо и тоник......
Има едни тоалетни млекца на Ариес - с Q10, 7 билки, житни зародиши, невен, краставица, ...., 5-6-7 вида са, цени около 2лв +/-, в зависимост от вида. За парите си са доста прилични.

# 24
  • Мнения: 3 157
От Талодерма тази година не съм доволна никак.Купих 50+ кремчето зимата за ските и въпреки обилното и редовно мазане,човека си изгоря-при това равномерно-и там,където се е мазал,и където не е....преди няколко години го ползвахме цялото семейство и много ни допадна,но повече не бих купила техен продукт,за дете пък-абсурд.

# 25
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз влизам да похваля два продукта.
http://dora.bg/dneven-kremgel-aroma-zdrave-akne-stop-50-ml-476-4908.html   
http://kozmetikahristina.com/prodyktova-liniq-hristina/seriq-kla … sreschu-akne.html

Благодарение на тях  кожата ми продоби приличен вид.


http://dora.bg/slyncezashtiten-krem-za-lice-s-rozova-voda-i-masl … -ml-604-5079.html - това кремче го ползвах 2-3 пъти и от него за сега съм доволна.

# 26
  • Мнения: 40
Здравейте момичета   bouquet
Аз бях изключително доволна от едновремешното тоалетно мляко "Младост". Но от две години не го виждам. Дали случайно още се продава? Видях, че много от старите кремове са подновени, вече разбира се с нови опаковки Simple Smile Дано е останало и то.  Praynig

# 27
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 166
Колебая се за крем за лятото - искам с антиейдж ефект, но да не ми е тежък....
Колебая се между няколко на Биофреш - ще се радвам ако някой ги е ползвал и сподели

и от новата серия valcena

Последна редакция: нд, 27 май 2012, 08:48 от * Боби *

# 28
  • Мнения: 3 157
На Биофреш тестери съм виждала във фирмения им магазин в Халите-ако ти е удобно се разходи да си вземеш-така ще прецениш най-лесно дали са подходящи за твоята кожа.
Много лек и хидратиращ крем с антиейдж:
http://phytocode.net/vm/details/8/2/seriya-35+/rosa-damascena/kr … stareene-35+.html

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249

Подкрепям абсолютно!  Peace  Откакто открих козметиката за лице на Фитокод, се преродих. Препоръчвам горещо и марката, и този конкретен крем.

Общи условия

Активация на акаунт