Тук са се събрали най-хубавите дами, които през СЕПТЕМВРИ ще са горди мами!

  • 24 550
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
И нашия тати днес го няма, а аз се заседях снощи пред компа и не можах да се наспя. Но като гледам времето, май има мегдан за следобеден сън. Някой ако живее близо до Южния парк, там има празник Фамилатлон днес.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 773
Тук днес е много топло и още не сме се наканили да излезем. Заради детето обаче ще трябва.

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета

Моля за малко съвет.
В 21 седмица съм, от 1-2 седмици насам ужасно ми се подуват глезените. Албумина ми е ОК, качила съм около 12 кг /не ям никак много и пак си качвам/, пия вода поне по 1,5 л на ден, вечер ми се допива биричка  Laughing /а преди да забременея никак не я обичах/, на работа съм цял ден права, гледам да вървя много....
Изключително неприятно и дискомфортно ми е....и се чудя как да намаля отоците  newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 773
mdg гледай да не стоиш права, да не ядеш солено и намали течностите.
Аз за сега съм добре ама да видим до кога  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 0
Барбера, благодаря.
Всички около мен все ми повтарят, че трябва да пия много вода..

# 20
  • Мнения: 39
Барбера, благодаря.
Всички около мен все ми повтарят, че трябва да пия много вода..
и моите глезени се подуват много.Доки каза много вода да пия , повече да почивам , краката на високо и да огранича соленото.Хапвай повече мляко и риба.

# 21
  • Мнения: 175
Фейт благодаря за страхотната темичка  Hug    bouquet
Данайче радвам се, че е бил малкия дявол  Hug
Момичета благодаря ви за съветите и подкрепата  Hug
Почнах бременността с 59-60 кг, 12г.с. бях само 61кг  Rolling Eyes и явно съм ги качила изведнъж....това са 12-13кг....
Акушерката нищо не каза...попитах е дали е нормално да са толкова...тя каза че в 29 седмица  като съм на скан ще ме премерят и ще ми кажат  Crazy..а до тогава.... Sad и за кръвното нищо не каза ама направи леко замислена физиономия.....тук ако няма проблем не те тревожат....казват ти когато вече проблема е налице  ooooh!
Подуване нямам....качила съм най-вече на дупе, ханш, баджаци  Tired и коремче  Heart Eyes
Предполагам това с кръвното е заради  рязкото покачване....
Дано всичко е наред до края  Praynig

# 22
  • Мнения: 32
Фейтче, благодаря за новата темичка  newsm51 smile3525 smile3525

И аз излизам да използвам хубавото време

Желая на всички един прекрасен ден, изпълнен само с положителни мисли Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 773
От многото вода и от подуването започва да се вдига и кръвното.

# 24
  • Мнения: 478
Посред лято е много важно да се пие много вода...има разлика между пиенето на вода и задържането на вода...По-малко солено повече почивка с краката вдигнати на по-високо от тялото и нещата трябва да се оправят...Нормално е когато работиш цял ден права да ти се подуват краката, според мен е време или за смяна на длъжността или направо болнични, защото това не е полезно

# 25
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
и моите глезени са на баници - така ще е цяло лято за съжаление, ама ще го изтърпим:)

до сега бяхме на вън с мъжът ми и с малкия да чистим, сега остава някой да изчисти вкъщи Joy

малко почивка и ще се понасяме към някой парк на разходка, че детето иска да търчи Wink

хубав уикенд да всички! Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте  милички  wavey
Фейт, Благодаря ти ....    Hands Clap    Hug Hands Clap Hug Hands Clap  Hug Hands Clap
Относно пустите килограми аз съм качила вече 4кг. Как качих 3 за месец незнам.  Thinking ( ще кача една снимка да се уплашите  Laughing )
Четох някъде, че  нормално било по 1-1.5 кг. на месец да се качва ако няма никакви проблеми.
И на мен ми се подуват краката вече. Това донякъде е от жегата донякъде от бременненето.... но да не драматизираме още ... ще става мнннннноооого по зле след 1-2 месеца   sweating

И да си се оплача.... тия дни на моменти много ми се пуши. Не съм била най големия пушач преди да забременея ... са кво ми става незнам. Егати идиотията.... добре че имам воля  Praynig
 Слънчев следобяд от мен  Hug

Последна редакция: сб, 12 май 2012, 14:46 от bydik

# 27
  • Мнения: 844
Запис в новата темичка! Фейтче   bouquet

Аз само да поясня за ФБ , че останах с впечатление ,че ме разбрахте погрешно.. предложих НЕ да се местим във ФБ , а да се напави група в която си качваме снимки и да си коментираме , включително и за срещите на форума (примерно).НЕ настоявам , а само питам. За опустяването на темичката - не съм забелязала досега ФБ групата да повлияе на някоя тема (давам за пример августовската тема , в която се пиат по минимум 10тина стр. дневно). Опуставянето на темичката става след като бебоците живот и здраве навършат 1 годинка , просто тогава свободното време адски намалява... Както и да е , исках само да конкретизирам питането си.  Peace

mdg и аз знам ,че трябва да се намали солта, скадкото , да се увеличи приема на вода, както и почивка с крака върху възглавницата.. Дано бързо да се оправиш
Hug

# 28
  • Мнения: 0
Момичета как мога да се впиша на парва страница ?

# 29
  • София
  • Мнения: 111
Момичета как мога да се впиша на парва страница ?

Добре дошла Simple Smile Виж първата страничка или пиши на Фейт Simple Smile

Между другото бгмамма - та много се бъгва напоследък, нямате ли такива впечатления  Rolling Eyes Или повредата е в моя "телевизор"  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт