КГБ=Клуб на Готините Баби - 122.

  • 52 873
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 380
              Добро утро!
              makaweli ,да ти е жив и здрав големия младеж и да няма повече
 премеждия!То  не,че няма да им треперим на децата постоянно ,но да сме сигурни,че са живи и здрави всичко друго са бели кахъри!
              Хули,супер е да се занимаваш с градинка!Добре,че имаш къде.Дедито ми си е направил такава до блока /имаме малко задно дворче/ и когато вляза там се успокоявам.Взех и аз да се конкурирам с него.Не,че мога да правя кой знае какво,но поне се разсейвам.
              Лек и спокоен ден макар и студеничък и дъждовен! Hug

# 31
  • Мнения: 5


Добро утро  мили момичета ! Макавели ,като слушах и гледах клипчето ми идва да захвърля всичко и да поема към планината ...ееех мечти ,мечти !
Благодаря и за почерпката - пожелавам на младежа винаги да върви с късмета за ръка и лошото да го забрави !
Хули  и аз така съм си мислила, че в миналото съм била фермерка,защото да се ровя в земята ,да засаждам и се грижа за цветя и зеленчуци просто ми прави кеф !У дома това е мой приоритет  ! Grinning
Мъжо е скаран с мотиката ..
Кари,това с котките съм го преживяла Съседката над мен  ,ги хранеше доскоро в двора и събираше котки от целия квартал -едно цветенце не можех да имам,а да не говорим за миризмите ,които се носеха То не бяха молби,то не бяха кавги с нея и нямаше отърване...Скоро обаче ,някой им намери цаката както се казва - котките започнаха да измират и сега няма нито една  Вярно,жал ми е ,за животинките,защото вината не  е у тях ,те също търсят място под слънцето да оцеляват,но "грижите" за тях създаваха на другите съсобственици  дискомфорт !
И тук днес е по-хладно ,но все пак има слънце  и не вали!
Шпунци дано нсямаш грижи !Стискам палци !
Дидиа-не съм забравила и за теб !
Айша,надявам се днес вече да припкаш  Laughing
Яжче,така и правя грижа се за масата на майстора е после и за ...леглото hahaha hahaha hahaha
Днес съм малко на работа , и вече ставам и тръгвам
На всички по една виртуална прегръдка ! Hug Hug Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 4 177
  Добро утро!

# 33
  • Мнения: 894
Добро утро,прекрасници! Hug Hug Hug
Макавели, Нели мерси за кафето и  вълшебната музика!  bouquet  bouquet
Макавели,  да ти е здраво момчето и зло да го забрави. newsm10 smile3525
Шпунц,стискам палци! newsm10
Дидия и за теб много позитивна енергия! Laughing Laughing Laughing
Хули добре е че си открила парченце оазис. Laughing Laughing
Нели Hug на финала ли е ремонта бр-р-р-р-р-?
Римар  Hug
Успешна нова седмица на всички и много положителни емоции!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Макавели, живо и здраво да ти е момчето! Каквото било...там да е останало!
Nelly Nentheva ех  морето..и спорна работа, щом си ..малко на работа!
rimar и аз съм ЗА  едно невиртуално
Caroline има  и досадни котища((добре че моите са още мили
Хулии аз най-обичам това пристрастяване...вечер не ми се тръгва от градината, а птичките пеят ли пеят, мирише на акация, на див жасмин и се чува реката...
Tani-ta за края на юни съм измислила друга....Г.Оряховица-Асеновград-Рибната св.Богородица, Асеновата крепост, Роженски м-р, - Кръстова гора със спане, на другият ден ...с.Каснаково-светилището на нимфите, Хасково-паметника на Св.Богородица, Харманли-извора на Белоногата, с.Мезек-крепста Неузетикон и тракийската куполна гробница, Свиленград, Гърция...ще влезем до Орестиада и обратно...за Горна! това сигурно ще се случи на 23 и 24 юни.
Тука да ви кажа е хладничко, само за дворна работа, ама съм на работа, та чак довечера, може и да метна някой корен розово домати!
Прегръдки за всички споменати и неспоменати момичета тука! Хубав и спорен ден!  bouquet

# 35
  • Мнения: 7 380
          Благодаря ви,момичета,за стиснатите палци,но.....моля стиснете ги по-здравичко довечера в 19 часа и дано след това да съм по-спокойна и да отмине надвисналия облак! Praynig

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Didia Hug в 19 ч най-вече  Praynig успешно преодоляване на проблема   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 563

Ето ме и мен момичета  Hug Hug Hug Simple Smile
Май е време за следобедно кафе.... и нещо сладичко:)))

Тези дни малко поскиторих и вече сэм на линия  Laughing
Жабче , благодаря за новата тема !  Hug newsm51  love001
Макавели , благодаря за почерпката ! Здраво и щастливо да ти е момчето и всичко лошо  да остава в историята !
Иви ,  имаш прекрасни момчета , ти си щастлива майка !  Здрави и щастливи ,с много късмет в живота  !Много да ви радват !
Дидка , маршрута на екскурзията ти е чудесен ! Та ти ще бъдеш в нашият край и ще ми бъде много приятно да се видим. Живи и здрави да сме , ще се уточним допълнително и да не се каня , но ще гледам всичко възможно да направя да се видим Simple Smile newsm10
Янче , голяма  е емоцията на такива празници , особено за децата..., хубаво е че все още се правят такива празници  за разтоварване , а да се пазят  и някои традиции , та и малките да ги помнят baloni dancing
Макавели, Кари,Айша  Hug надявам се , че  ставните болежки  са  отшумяли  newsm78 Naughty
Шпунц , Дидиа  Hug newsm10 lovekiss, успех !!!
 Нелка  Hug, как мина днес работният ти ден? Вярвам , че и ремонта напредва , но хубавото е ,че най голямата мръсотия е минала!
 Таничка Hug ти продължаваш с пълна пара общественият живот ! Радвам ти се , че така пълноценно  и приятно си прекарваш времето !!!
Хули Hug , аз също откакто съм се пенсионирала се улавям , че съм се вманиачила  по цветята , много ми е приятно и страшно много ме успокоява когато съм сред тях.
Маринка  Hug, моите божури така хубаво са нацъфтяли , но имам само бял и да не се каня , но здраве и живот на есен ще си сея , червен и розов.
Джили  Hug, къде изчезна мила , защо не се появяваш , дано да сте здрави .
Римар ,Здравче, Доби, Кати, Яжка и всички неспоменати момичета Hug Hug Hug lovekiss
Спокойна и приятна вечер приятелки , че аз се улях в писането , а кафето вече го изпих отдавна hahaha hahaha hahaha hahaha

# 38
  • Мнения: 894
Роси,благодаря ! Hug Hug
За всички!!!!!!!!!!!!

И от мен едно "слънчево кафе"


Дидия newsm10

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 18:25 от Ivllin

# 39
  • Мнения: 1 558
Добра вечер, дами!
Да се запиша малко късно в новата тема - Жабче, благодаря ти аз за труда, който влагаш  smile3525
Дидия, продължавам да стискам палци   fingerscrossed  пожелавам добри новини !
Шпунц, и за теб   Flowers Four Leaf Clover Как си днес?
А болните крачета оздравяха ли - Каролин, Айша, Макавели, припкахте ли днес  Laughing
Макавели, да ти е живо и здраво момчето! Късмет и без повече премеждия!
Дидка, ако знаеш как ме поблазни с тез маршрути за екскурия  ooooh! Чудесни са и съм сигурна, че ще си изкарате прекрасно  Peace
На всички  Hug Hug Hug и приятна вечер!

Сетих се да питам нещо - имам малко повечко зелен чесън наскубан, да ми кажете как да го съхраня, че да се запази по-дълго? Да го изчистя ли или да го оставя с коренчетата, в хладилника ли, в какво да го опаковам?

# 40
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 423
Сетих се да питам нещо - имам малко повечко зелен чесън наскубан, да ми кажете как да го съхраня, че да се запази по-дълго? Да го изчистя ли или да го оставя с коренчетата, в хладилника ли, в какво да го опаковам?

始 Dobby 末  az go izmivam, nariazvam i pribiram vav frizera. Taka postapvam i s presnia luk.
Izviniavaite za latinicata,no sam pri Irina....
Stiskam palci na Didia.

# 41
# 42
  • Мнения: 77

Здравейте!  Hug

Роси, песента е прекрасна! Heart Eyes

Моята голяма щерка качи снимки от екскурзията ни във фейса, ама как се стига до там, просто не знам! Mr. Green

Днес съм доволна от изминалия ден. Преди обяд с още една дама ходихме в Руското консулство, дадохме им покана да присъстват в сряда на празника ни по случай Деня на победата, Деня на Европа и Деня на славянската писменост. Обещаха да дойде техен представител. Ще видим.
След това отидохме в една нова сладкарница близо до Морската ни градина, почерпихме се поприказвахме и после всяка тръгна по задачи. Нали с дядо Стефчо, сме на сватба на 2 юни, тръгнах по магазините да си търся нова дрешка. И успях!!!
Купих си доста красив тоалет- пола и блуза на "цъфтилчета" и сако светло сиво, тънко, с къс ръкав.
И Дилянчето и дядо Стефчо много го харесаха. Много хубава материя, хем не се глади! Laughing

Похвалих ви се, вече ще си гледам пропуснатия сериал.


ЛЕКА  НОЩ!

# 43
  • Мнения: 11
Благодаря ви от сърце мили момичета за хубавите пожелания - Дидиа, Нели,Ив, Дидка, Роси, Доби    Hug Hug Hug love001
Нека всички сме живи и здрави и да не се случват премеждия на нас и близките ни  newsm10 В живота винаги има трудности, но нека да бъдат преодолими Simple Smile

Днес почти няма и следа от болката в коляното - щом и цяла вечер шетах и посрещах гости, та чак до сега  Simple Smile

Шпунц, Дидия, как сте милички - дано всичко около вас е ОК  newsm10

Лека и спокойна нощ, че на мен много ми накъся времето Simple Smile

# 44
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

И ето че започва новия ден - малко е хладничко навън, но ... да се надяваме че през деня ще се стопли Rolling Eyes

Вчера бях умен, затова исках да променя света, но днес съм мъдър, затова променям себе си.
Socrates


Хубав и успешен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт