КГБ=Клуб на Готините Баби - 122.

  • 53 063
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 542
                                                   Макавели ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
                       сърдечни пожелания за здраве, щастие,
                                късмет и много любов!

                                

                                                   ЛИЛИ,
                          Бъди много, много обичана! Весел празник!

  
      
                                             

                              
                    Дидиа, цветя за теб и пожелание да ви е жива и здрава


                                          

Хубав ден на всички момичета  Hug      
            

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 09:28 от tutulina

# 661
  • Мнения: 7 480
         Иви,Янче,Тути,благодаря ви за поздравите! Heart Eyes
         Яне,Цвети вчера записа Ран в училище!На 6-ти излезе класирането,че то при нас е като в университет  Laughing Много кандидати и се наложи да им сменим регистрацията ,че да го приемат. Laughing Още не знаем при кой учител ще е въпреки,че сме писали желание.За родителска май нищо не са казали.А,бе,то се знае какво ще кажат  Laughing
        Криско при теб ли остава и в К-т ли ще учи?Пожелавам му успех и баба да се радва на постиженията  му!
        Джили,като ходиш сама ЩО не се организираме с теб и следващото лято /живот и здраве/ и аз да забегна! Wink
        Лек и спокоен последен работен ден за тази седмица!

# 662
  • София
  • Мнения: 4 179
Дидиа,честита ти рожденничка!
Да е жива и здрава, много щастлива и с много късмет!

# 663
  • Мнения: 7 480
            Римарче  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 894
Момичета,навън е лято!
И замириса на море!

Предлагам да си направим среща тук!!!!!!!!!

или тук

или тук

А сега по нещо разхладително за всички!

# 665
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Пу съм на хамака под палмите!!!

Диде, за нашите още през март подавахме заявления, а на 22 май имаше обща родителска среща да ни представят класните, за да си изберем. Веднага след 24 май излязоха списъците по класове и днес срещата ще бъде вече по класове. Криско ще започне в Кубрат, защото като го записвахме родителите му не бяха в България. И сега вече можело да бъде преместен след като започне учебната година. Всъщност времето ще покаже - има много време до септември-октомври. А Анжелка ще бъде пак в полудневна, но майка й се надява да си я вземе в Русе. И за нея още не се знае, че Мелчето има едно работно време.....Междувременно ще търси работа с по-нормално работно време. Ако не - тъкмо си е свикнала тука..... Joy че и баба с тях!

# 666
  • София
  • Мнения: 2 675
Макавели, честит рожден ден!
Бъди здрава, все така позитивно настроена и много щастлива с близките си хора!










Честит рожден на красавицата Лили! Пожелавам здраве, много любов и разбирателство в семейството й!




И за теб, Дидия


[

# 667
  • Мнения: 7 480
            Маринче,благодаря! Hug Heart Eyes
            Яне,ние тук май сме по-зле,че нямаме право на избор на учител!В ДГ може,в у-ще - се правят на интересни.Писали сме избор,ама дали ще ни огрее  newsm78 Госпожата е била в канцеларията,когато Цвети го е записвала,та се надяваме и това да помогне. Laughing Да са живи и здрави е по-важно пък другото както се получи.
            Ивееееее , ще ти се поскарам за......мириса на море! Скомина ни правиш!:lol: На нас ни мирише на планина от Витоша! Mr. Green Върнах ли си го! Joy Joy Joy Та кой каквото си няма това иска!

# 668
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Макавели , честит рожден ден!
Здрава , щастлива и обичана!

Дидиа , честит рожден ден на Лили!
Здраве , щастие , любов!

Весел празник на рожденничките!

# 669
  • Мнения: 1 563
  Дидиа честит рожден ден на  дъщеричката Лили ! Желая да е здрава , щастлива , обичана , много успехи и безброй радостни мигове! Весел празник !

                       


                                       

                     за мама Диди

# 670
  • София
  • Мнения: 1 529
 
Макавели,Лили един бабешки поздрав от мен. Най важното еда сте здрави и с хъс да побеждавате трудностите.

За Макавели

За Лили-лилии.
  За Дидия:

 Жабка уви злото е навсякъде.
 Айша и мъжо го глобиха ,че паркирал на място дето паркира от 20 г. пред блока.
 Дават тридневен срок да се плати в съвета после акт в КАТ.
 Аз да се оплача ,че времето се оправи а аз разболях ,носа ми тече като водопад.

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 14:15 от Шпунц

# 671
  • Мнения: 1 250
Макавели, честит рожден ден с пожелания  за добро здраве, спокойствие, разбирателство и много поводи за празнуване



На Лили, послучай рождения и ден желая здраве, семейно щастие , успехи и осъществени мечти!




На всички ви мили приятелки приятна вечер,релаксиращ уикенд, на Джили приятно прекарване
Hug

# 672
  • София
  • Мнения: 16 220
Макавели, честит рожден ден!
Пожелавам здраве, много щастие с близките хора.   bouquet
Дидиа, честито за празника на Лили. Да бъде здрава, обичана от всички и много да се разбирате.
Каролин, върви ли ремонта?
Янке, дано децата останат с тебе - така ще се подмладяваш и няма да ти е скучно.
Ивлин, заменям гледката към Витоша от балкона ми за Варна. Като дете почивахме на Дружба. Често ходех в града и все си мечтаех да живея в едни високи блокове покрай пътя за там. От едната страна бяха блоковете, от другата парк и се виждаше морето.
Шпунц, при нас такива екстри - община нямаше. Директно в КАТ и сега си чакат  парите.
Ще почакат доста.
Роси, как върви диетата, колко свалихте с деди? И аз обмислям нещо подобно от понеделник. Но ще нарежа и други зеленчуци. Ама от кой  понеделник не уточнявам.
При нас - нищо интересно. Снощи си имах дете в къщи - Ани си дойде. Сега, уикенда няма да я видим сигурно. Пламен замина при брат си да гледа мач и да си пийнат.  Laughing

# 673
  • Мнения: 7 480
            Жабче,Роси,Шпунц,Каролин,Айша,благодаря за поздравите и да ви се връща стократно!  bouquet
            Цвети се отвя по Перник на концерта на Слави,Ран и Неда - на Живково .Неда се скъса от рев,че хич не иска да ходи там,ама тате я послъга и не стигнаха до консенсус,но все пак се качи на колата.Мен главата ме боли та едвам гледам,гълтах какво ли не,ама не минава.Да се чудиш какво точно ме боли! Mr. Green Дедито ме побърква с началото на мачовете.Поне да беше запален запалянко та да не ме е яд,ама и на него май  нещо му е станало от жегата. Mr. GreenТакаааааа - оплаках се! Embarassed
            Шпунц,пази се,че то на жегата по-лесно се настива.
            Започна втория мач и аз започвам да си търся филм на компа! Laughing

Последна редакция: сб, 09 юни 2012, 08:15 от Didia

# 674
  • Мнения: 5
Без малко да пропусна празнуването  Grinning
Макавели, честит да е  рожденния ти ден !Здравето винаги да бъде с теб, обичта и любовта  да ти правят компания От скука късмета да те навестява, и от приятели да не се отървеш!

Дидиа,майчице да ти е жива ,здрава и весела твоята Лили  Нека  и сега така да те радва както  когато  си чула за първи път гласчето и !

Аз се скапах днес от скубане и чистене на трева Сутринта мъжо ме заведе и остави на вилата  и дойде след работа ,та допреди  час Прибирам се и ...няма вода /някаква голяма авария в центъра и утре до обяд ще е така/ а толкова се нуждаех от душ !Сега се поплациках с  вода от тубата и ще си лягам Хубави сънища на всички ви ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт