"Черешката на тортата" - 2 сезон - 11

  • 52 219
  • 601
  •   1
Отговори
# 165
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Абе тази Хранова защо се вози на предната седалка без колан  bash
Аз видях,че е с колан и дори си казах как служи за пример. Thinking Ха сега,де!  newsm78

# 166
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абе тази Хранова защо се вози на предната седалка без колан  bash
Аз видях,че е с колан и дори си казах как служи за пример. Thinking Ха сега,де!  newsm78

Бре!  Shocked Ще е лошо ако чак толкова съм окьоравяла  Thinking

# 167
  • Мнения: 419
Абе тази Хранова защо се вози на предната седалка без колан  bash
Ери, имаше колан, но го беше свалила под гърдите.

Харесва ми вечерята на Васил.

# 168
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
И на мен ми харесва вечерята на Васко.Да,не приготви храната сам,но беше мил,спокоен и наистина се постара за обстановката.С удоволствие бих му гостувала. Peace Харесвам такъв тип хора,уравновесени и откровени.
Ери,коланът й беше сив цвят.  Grinning

# 169
  • Варна
  • Мнения: 283
Явор ми става все по-антипатичен. Васил Петров е под всякаква критика. Мисля, че Наско ще е изненадата на седмицата.
Коригирам се - жестока изненада на Васил, компенсира всички фалове Simple Smile)

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 20:56 от Radost Nezemna

# 170
  • варна
  • Мнения: 1 830
Явор ми става все по-антипатичен.
И на мене Whistling

# 171
  • Мнения: 2 414
Хубава вечер, с най-българската изненада - прекрасно! Явор малко преигра, Маргарита и Лилана са ми странни, Наско и Васил са ми много симпатични. Васил един такъв спокоен, лежерен със самоирония казващ, че  приготвил всичко  Simple Smile. А това с молитвата ме уби! Как никой до сега не направи нищо подобно? А като се сетя за Нед и Иван Ласкин с тяхното отношение към храната ooooh!.

# 172
  • Мнения: 11 607
Коригирам се - жестока изненада на Васил, компенсира всички фалове Simple Smile)

Заинтригувана съм...кажете каква беше, моля.....Тази вечер съм на спортни страсти.......

# 173
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Коригирам се - жестока изненада на Васил, компенсира всички фалове Simple Smile)

Заинтригувана съм...кажете каква беше, моля.....Тази вечер съм на спортни страсти.......
Пя Валя Балканска.Всички много се развълнуваха. Peace

# 174
  • Мнения: 8 526
Хубава вече,родопчани са страхотни хора и отново го доказаха.

# 175
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Когато прави пататника какво сложи в тигана преди сместа с картофите? Бях се "отнесла" и ми се стори, че не беше само масло  newsm78

# 176
  • Мнения: 170
Не съм въодушевена от Васил.  Thinking
Не знам защо се опитва да се прави на "народен" човек.

Боги пък аз обратно, хареса ми вечерята му. Накара ме да мечтая за почивката, която ще си спретнем с Мъжо, като си дойде от чужбина. Хареса ми, засега той ми е фаворит. Ох, баребекю, чеверме...народен, не народен...хубавите неща нямат народност..В настроение съм...мечтателно... Wink Hug

# 177
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Не съм въодушевена от Васил.  Thinking
Не знам защо се опитва да се прави на "народен" човек.

Боги пък аз обратно, хареса ми вечерята му. Накара ме да мечтая за почивката, която ще си спретнем с Мъжо, като си дойде от чужбина. Хареса ми, засега той ми е фаворит. Ох, баребекю, чеверме...народен, не народен...хубавите неща нямат народност..В настроение съм...мечтателно... Wink Hug
Тумбс,желая мечтите ти да се осъществят.  bouquet
Мен пък точно това ме изкефи,че се показа в друга светлина.И аз очаквах някаква снобарска вечеря,но ето,че ме изненада и то приятно. Heart Eyes Не съм очаквала да е толкова земен човек.  Peace

# 178
  • Мнения: 8 526
Когато прави пататника какво сложи в тигана преди сместа с картофите? Бях се "отнесла" и ми се стори, че не беше само масло  newsm78
Каза ,че слага брашно,защото няма кори за баница,аз си го правя с кори за баница.Невероятен става.

# 179
  • Мнения: 170
Тумбс,желая мечтите ти да се осъществят.  bouquet
Пупитка Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт