"Черешката на тортата" - 2 сезон - 11

  • 52 250
  • 601
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 371
Не мен не ми се стори Явор да се е задявал с Лилана, включително и първата вечер. Просто като видя, че тя не желае да отговаря, не трябваше да дълбае.  Към него имам смесени чувства - ту го харесвам, ту не го харесвам.
Тази вечер Васил Петров ще пече прасенце  Simple Smile, да видим и какво друго ще има.

Не е ли агънце? newsm78

Лилана ме дразни, много тъпо парче ми е Naughty

# 151
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Поведението на Явор е инфантилно, независимо каква точно е причината. Никой зрял човек със  самочувствие не би разговарял по този начин.

# 152
  • Мнения: 4 916
Този Явор е точният тип човек, който играе досадника във всяка компания. Мрънкания, претенции, нетактични вкючвания, които някрая отегчават цялата група.
А натъртването, че в неговия апартамент имало картини, а у Лилана нямало, беше покъртително.

# 153
  • Мнения: 6 493
Лилана няколко години беше водеща (заедно с Ася) в ММ, мисля ,че взимаха и интервюта от бг музиканти. Та е възможно да има все още инфо от кухнята в бг музикалните среди , т.е. интригата с Явор да е по-старичка.....и съответно взаимната им антипатия.

# 154
  • Мнения: 11 747
Приятно изненадана съм от менюто и представянето, предполагах, че ще е някакво фиаско. Тя и Лилана така и от нея нищо не очаквах.
Картини по стените много харесвам, ама неговите ми дойдоха прекалено. То нямаше 5см празна стена (до колкото аз видях). И на Патрашкова разпределението не го харесах, техните картини също не си бяха на място  Thinking

# 155
  • Мнения: 1 463
diancheto, сега погледнах пак клипчето, май е агънце наистина, слабо е за прасе. Явно на кой каквото му се яде - това му се привижда.  Grinning

# 156
  • Мнения: 3 154

Не знам как е като певец/музикант, но като готвач, домакин, мъж, съпруг и т.н. не става!Сори!
Рече и отсече Joy

Не бил показал "нищо ново под слънцето"  Joy

Какво точно трябва да покаже, какво искате да видите? Та това не е конкурс за майстор готвач, за награден фонд от 100 000 евро или за получаване на 5 звезди, та да очаквате незнайни кулинарни подвизи. Интересно му беше менюто, справи се с лекота, получи му се добре, внимателен домакин беше, домът му е хубав...
Прекалено се увличате понякога в критикарстването.

Тъй като един от цитатите е мой
Аз не мисля, че успя да покаже (айде няма да използвам  "ново под слънцето" , за да не те развеселявам отново Wink) нещо еквивалентно и кореспондиращо с високото самочувствие и малко арогантното и високомерно отношение към останалите участници. Това имах предвид, а не че манджите, дето спретна не са му се получили, или че къщата му не е хубава... и може би отново имахме английски порцелан (или Карфурско менте) на масата, ъм?  Wink  Да, постара се да направи всичко по правилата /в тази връзка съвсем заслужени бяха похвалите на Манчев/, но моето усещане за него е като за кофти човек ...   назидателен, дребнав и неприятен. 
По принцип се опитвам да избягвам коментирането на чужди мнения, даже и да са много различни от моето и дори да ми "вадят очите" или "бъркат" някъде, но направих изключение, защото забелязах, че си ме цитирала  Peace

# 157
  • Мнения: 8 912
Оффф, явно аз съм тотален хейтър... Laughing Тази седмица не ми харесват участниците. Има шанс да си променя мнението, разбира се, но до момента Васил Петров и Маргарита Хранова също са ми неприятни. Много е странно - петима музиканти, а такава скука  Sick

# 158
  • USA
  • Мнения: 7 335
На мен също много ми хареса менюто на Явор.Справи се с лекота,без притеснение,без колебание.
С удоволствие бих опитала от суровата риба с маруля,като най-интересна гозба...Не коментирам човека,защото не го познавам,а и в този формат не ме интересува кой какъв е,а как готви и домакинства.
... до момента Васил Петров и Маргарита Хранова също са ми неприятни.
И с какво толкова са ти неприятни,тези възпитани,седнали да се навечерят хора?

Мисля си,че кулинарния елемент в предаването отдавна не ви е интересен,за сметка на това,кой в каква къща живее,колко картини имал и с каква тоалетна хартия се бърше. Stop

# 159
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Поведението на Явор е инфантилно, независимо каква точно е причината. Никой зрял човек със  самочувствие не би разговарял по този начин.
Много точно казано.  Peace Много неприятен ми стана още от първата вечер.

# 160
  • Мнения: 170
Абе, да си призная всякаш и на мен не са ми особено приятни..не знам, нещо не са ми по вкуса...Може да са просто възпитани хора седнали да вечерят, както написа Coquelicot, нооо някак точно тези вечерящи възпитани хора нещо не са ми по сърце...

# 161
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Още колко седмици остават?

# 162
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 119
Горкият,как само стържеше картофите,сякаш е лимонова кора. Joy
Лилана ми прилича на някой руски генерал от освободителната война с тая шапка.Сигурно се мисли за много "фИешън". Mr. Green

# 163
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не съм въодушевена от Васил.  Thinking
Не знам защо се опитва да се прави на "народен" човек.

# 164
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Абе тази Хранова защо се вози на предната седалка без колан  bash

Общи условия

Активация на акаунт