АФК~137~ "Животът е като карнавал. Сваляме маските и купона свършва."

  • 25 644
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 21 201
Не знам за Вас, но на мен форума ми скъса нервите с това мудно публикуване. #Cussing out




Последна редакция: чт, 17 май 2012, 17:01 от Neidjal

# 677
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Не знам за Вас, но на мен форума ми скъса нервите с това мудно публикуване. #Cussing out


И на мен ми скъса нервите, от половин час не мога да сменя страницата! #Cussing out

# 678
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета!!! Hug

Как сте?Надявам се добре,въпреки лошото време    love001

Да ни е жив и здрав рожденика!!!    Gift   ura 

Благодаря са клюките,снимките и поздравите newsm51 newsm51 newsm51



Според  мен на тази снимка отзад се вижда рождения ден на Корай.Къщата е хубава,има басейн,може да намажем с някоя сцена на Чаги в басейна Laughing Laughing Laughing Laughing


Една снимка,на която са Хазал и майка и.Иска ми се да видя Хазал с бебе във филма  Peace

# 679
  • Мнения: 21 201
Здрасти Хриси. Hug
И аз мисля, като теб. РД на Корай няма да е в дома му. Само, че голямата изненада както е според последното изречение на озета, да не е свързано с Явуз и появата му там съвсем неочаквано, че и това ми се върти в главата. Sick

# 680
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Adını Feriha Koydum 61. Bölüm İnternet Özel Fragmanı Geliyor!

Идва нов фрагман Simple Smile

Cuma akşamları saat 20:00'de yayınlanan Show TV'nin en çok izlenen dizisi "Adını Feriha Koydum"un 61. bölüm Dizifilm.com özel fragmanı bugün sadece dizifilm.com'da.

# 681
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мен  Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 12 719
Adını Feriha Koydum 61. Bölüm İnternet Özel Fragmanı Geliyor!

Идва нов фрагман Simple Smile

Cuma akşamları saat 20:00'de yayınlanan Show TV'nin en çok izlenen dizisi "Adını Feriha Koydum"un 61. bölüm Dizifilm.com özel fragmanı bugün sadece dizifilm.com'da.


Здрасти Гери да и аз видях но в дизито пак няма достъп  ooooh! ooooh! ooooh! сигурно са се наредили като на опашка и чакат фрагмана  hahaha hahaha hahaha

# 683
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
е те не виждат ли че пише че ще е в 20 часа. ко чакат? оле мале и те незнаят ко чакат Simple Smile

# 684
  • Мнения: 0
Венци, вИднага, Joyще ти отговоря, защо снощният ти сценарий беше шок и ужас, защото е сбор от кошмарни сюжети, които съм гледала в различни турски сериали. Не искам в нашия сериал  нелечима болест да лепнат на някой. Само това остана от прогнозите ти+ФериЛент накрая. Sick Дано, не те чуят сценаристите, че и трети сезон могат да направят. Не, че не искам, но с такива гадорий, мерси. Sick

Съжалявам , че не съм гледала толкова турски серяли,този ми е едва 2 и ако знаех , че мойте мисли са в унисон със серялите newsm78,направо гарда ми щеше да скочи до небето Mr. Green,че то не се иска много талантда ти роди главата такива дивотий Joy Joy Joy Joy,достатъчни са 2 турски серяла и малко въображение Thinking,тези от другите серяли от мен са копирали и всеки си е взел по нещо. Joy Joy
Така и като слушам Чаатайчо в какъв любовн филм щял да участва,че да разплаква всички зерители,по-добре трети сезон на АФК с моя сценарий. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 685
  • Мнения: 12 719
Бабка сладка много добре знам кога беше РД на Ханде , но казвам че тази година този сезон го изпуснаха.А пък Корай щастливец с два рожденни дни  hahaha hahaha hahaha

# 686
  • Мнения: 12 719
Здрасти Хриси. Hug
И аз мисля, като теб. РД на Корай няма да е в дома му. Само, че голямата изненада както е според последното изречение на озета, да не е свързано с Явуз и появата му там съвсем неочаквано, че и това ми се върти в главата. Sick

Наде недей бъди черногледа миличка  Hug Hug Hug

# 687
  • Мнения: 12 719
е те не виждат ли че пише че ще е в 20 часа. ко чакат? оле мале и те незнаят ко чакат Simple Smile
Не няма да е в 20 часа от това което разбирам става въпрос за сериала че го дават в този час

# 688
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
 gery2852,  bouquet

Диде,  Hug

Венци, Hug харесват ми сценариите ти ,защото се успокоявам, че сценаристките не биха могли да измислят чак толкова гадории събрани на едно място! Joy

# 689
  • Мнения: 12 719
gery2852,  bouquet

Диде,  Hug

Венци, Hug харесват ми сценариите ти ,защото се успокоявам, че сценаристките не биха могли да измислят чак толкова гадории събрани на едно място! Joy
Биха могли  Joy Joy Joy убедена съм  ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт