Име за момиченце с буквата Р

  • 24 039
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ромина, Ралица...

# 31
  • Мнения: 62
От всички изброени ми харесват най-много Ралица, Радина и Ралина.
По-нагоре имаше Рия-направо покъртително, поне според мен.

# 32
# 33
  • Мнения: 399
"Р" не ми е любима буква,но много харасвам Радост и Радостина! Heart Eyes
Ралица и Райна също са чудесни!
В случая обаче бих заложила на РосиленаPeace

# 34
  • Мнения: 403
Рая /ние на това сме се спряли/
Росина
Ренета
Розалия
Румелина

# 35
# 36
  • Мнения: 2 809
В случая обаче бих заложила на РосиленаPeace

Ау, как ти дойде на ум  Rolling Eyes Звучи ми потресаващо.

С Р харесвам - Ралица, Рая и Радина. Ребека също става, зависи как ще звучи с фамилията. Толкоз и от мен.

# 37
  • Мнения: 399
В случая обаче бих заложила на РосиленаPeace

Ау, как ти дойде на ум  Rolling Eyes Звучи ми потресаващо.
...
Joy Joy Joy За теб - потресаващо,за други - чудесно! Wink И не съм го измислила аз - познавам Росилен,що пък да няма Росилена?! Rolling Eyes И сигурно има нейде...за ужас на хората с изтънчен вкус! Laughing Други потресени има ли?Любопитно ми е просто...  Crazy

# 38
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
мимина, с тебе все такива имена харесваме - потресаващи и покъртителни!  Mr. Green  Crazy  Hug

# 39
  • Мнения: 399
мимина, с тебе все такива имена харесваме - потресаващи и покъртителни!  Mr. Green  Crazy  Hug
Hug bowuu

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Райна  Sick ме потриса повече от Росилена... А последната е в кюпа с Радостина, Робертина, РозмаринЯ и тям подобни сложно-съставни, дето ненавиждам органически  Crazy ooooh! Tired

# 41
  • Мнения: 1 615
Като оставим настрана собствените си вкусове и потреси, на баба Роси и дядо Роско най им върви една малка Роси в крайна сметка Wink Окончанието - според вкуса на родителите Simple Smile

# 42
  • Мнения: 403
В случая обаче бих заложила на РосиленаPeace

Ау, как ти дойде на ум  Rolling Eyes Звучи ми потресаващо.
...
Joy Joy Joy За теб - потресаващо,за други - чудесно! Wink И не съм го измислила аз - познавам Росилен,що пък да няма Росилена?! Rolling Eyes И сигурно има нейде...за ужас на хората с изтънчен вкус! Laughing Други потресени има ли?Любопитно ми е просто...  Crazy



Чак потресаващо не е, странно име е Росилена, но определено не е потресаващо Simple Smile

# 43
  • Австрия
  • Мнения: 2 325
За да не са твърде много Росиците в рода.. Роза? Роксана?

# 44
  • Мнения: 2 809

 Joy Joy Joy За теб - потресаващо,за други - чудесно! Wink И не съм го измислила аз - познавам Росилен,що пък да няма Росилена?! Rolling Eyes И сигурно има нейде...за ужас на хората с изтънчен вкус! Laughing Други потресени има ли?Любопитно ми е просто...  Crazy

Брех, не ти харесах измисленото име и съм с изтънчен вкус, ами Благодаря Simple Smile

И не съм потресена , а му звучи потресаващо, потресаващо зле. Какво толкова, всеки с вкуса си.

Общи условия

Активация на акаунт