Име за момиченце с буквата Р

  • 24 042
  • 195
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 399

 Joy Joy Joy За теб - потресаващо,за други - чудесно! Wink И не съм го измислила аз - познавам Росилен,що пък да няма Росилена?! Rolling Eyes И сигурно има нейде...за ужас на хората с изтънчен вкус! Laughing Други потресени има ли?Любопитно ми е просто...  Crazy

Брех, не ти харесах измисленото име и съм с изтънчен вкус, ами Благодаря Simple Smile

И не съм потресена , а му звучи потресаващо, потресаващо зле. Какво толкова, всеки с вкуса си.
Моля,моля!  Grinning Пак заповядай! Само не си въобразявай,че съм се засегнала Stop ...ако беше така щях да кажа,че си с бедна фантазия,а не да те обявя за дама с изтънчен вкус!!!  Mr. Green Свикнала съм на такъв тип реакции тук...  Wink

# 46
  • Мнения: 399
Извинявам се на авторката!  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 809
Свикнала съм на такъв тип реакции тук...  Wink

Явно не си Simple Smile Ако на всеки, който не хареса имената предложени от теб реагираш така трябва да има спам в почти всяка тема за имена.
Спираме ли? Peace

# 48
  • Мнения: 857
Радост.
Радина.

Наскоро един татко подвикваше в МОЛ-а "Рейчъл, Рейчъл...", ами не ми се връзва с интонацията и изговора на български  ooooh!.

# 49
  • UK
  • Мнения: 4 311
Знам, че няма да мине, ама да си кажа и моето предложение - Роса.

# 50
  • Мнения: 5
Моето предложение е Росита. Имах съученичка Росита,много красива и умна  Simple Smile
Лека бременност ти желая  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 7 645
Ралица  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 465
Дано не дублирам вече предложени - Рафаела, Реджина, Рания, Рита, Ревая/Ривая, Ронда, Роберта, Роланда, Розалия, Руфина.

Да допълня само по горната дискусия - не всяко име, което предлагам ми харесва. Но не намирам и за нужно. На майката все може да и допадне име, което аз намирам за крайно непривлекателно.

# 53
  • Мнения: 0
Моето предложение е Росита. Имах съученичка Росита,много красива и умна  Simple Smile
Лека бременност ти желая  Hug

+1 Много хубаво и нежно име. Не съм го срещала досега, но много мми харесва  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 62
Ако не е казано-- Розалинда от мен  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 345
Радостина Simple Smile

# 56
  • Мнения: 51
Румяна. Винаги съм го харесвала това име и галеното Руми ми звучи много сладко! Crazy 
Рая-също.
Радостина ми харесва, Радослава-не.
Розалина-става, нежно е. Познавам една красавица с това име.
Познавам и детенце, носещо името Роберта... пълна скръб! С извинение!  bouquet

# 57
  • Мнения: 465
Румяна не е лошо име, но винаги си представям леко дебеличко и румено селско девойче.  Blush

Радослва, Радостина, Радосвета и подобните са ми много несимпатични.

Сега се сетих за едно име, което не забелязах да е споменато: Роня (дъщерята на разбойника)  Mr. Green

Авторката какво мисли по предложенията?

# 58
  • Мнения: 2 809
Познавам и детенце, носещо името Роберта... пълна скръб! С извинение!  bouquet

За името иде реч предполагам?

# 59
  • Мнения: 51
Самсара, разбира се. Mr. Green Детето горкото какво е виновно, ама... пак казвам-нищо лично! Да не ми изскочи някоя Робертова мама, че да се чудя к'во да обяснявам. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт