Юнските проходили крачета, за Първи ден Рожден се готвят вече!

  • 33 514
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 837
Честита ни нова тема!
Честити да са и месечинките на Дара, Георги, Люси и Крисчо!
Аз се връщам от кърмаческа среща, ама много застудя изведнъж - добре, че бях взела и връхни дрехи.
Да ви разсмея малко с един виц: "- Мамо, искам братче! Моля те, роди ми едно братче!
- Нямам време, миличка. Нали знаеш, че ходя на работа...
- А в събота не можеш ли да го родиш? ..."
Хубав ден!

# 16
  • Мнения: 445
Здравейте.

Благодаря за темата, много си ни е хубава   bouquet

Яни, и аз се ядосвам когато вечер се размрънка малкия, но май нямам право, защото ММ се справя през деня. Спокойно ги оставям, ходя даже на село за по няколко часа, той може да го нахрани, да смени памперс, даже когато ме нямаше го и изкъпал и приспал  Rolling Eyes. И то без цица, естествено  Mr. Green Което ме навежда на мисълта, че мога да го отбия следващия месец. И тая сутрин когато се размрънка в 6 часа го взе в кухнята и се забавлявали двамата, даже му направил попара и го нахранил. Ама нощно време каза да не го търся, а на мен тогава ми е най-тежко.... Ама и на това съм доволна Wink

Честити последни месечинки преди РД на днешните бебенца - да са живи и здравички.

ИчкаHug Hug Hug

Ани2, ми право е детето  hahaha

Ваче, аз знам, че съм си за бой  Blush. Ама сега съм го оставила да се въргаля и много е задобрял в пълзенето... Ама то така е - едно си мисля да направя, то друго става. Ама аз не бързам, знам, че ще си проходи когато е готов.

# 17
  • Мнения: 49
Майче, чудна тема  bouquet

В София съм, изписахме Елена- много е мъничка и аз и Дара плакахме....

Отивам да наваксвам...

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ днес!

# 18
  • Мнения: 546
Здравейте!
Мая,мерси за темата!  bouquet

Честити месечинки на днешните бебоци. Heart Eyes

Много лошо време днес и така ще е цялата седмица.Ще полудяваме вкъщи. Rolling Eyes

По темата за мъжете и децата.Моят прави всико,но няма много време...За съжаление Twisted Evil

Били,разсмя ме! Joy

Кити,какво решихте по вашия въпрос? Hug

# 19
  • Мнения: 4 370
Пак мъжете сме подхванали  -  моя като на Силвето, всичко може и то по добре и от мен се справя, но няма много време, та на мен все ми се вижда, че малко прави.

Честити месечинки на всички месечковци днес!  Hug

# 20
  • Мнения: 2 456
chin - каквато си я направила  Mr. Green
Момичета нямах време да направя каквото и да е. Само пуснах темата, за да не минем 50 стр.
Загледах се, че може да махнем вече някои от линковете.
Малко по-късно ще се включа пак
Mr. Green сметни колко съм разсеяна... или колко поглеждам първа страница Wink

Яни, не се ядосвай.  Hug Вкъщи също само аз ставам нощем, но нашият татко става в 5:30 и през деня не спи, та ми е жал да го будя. Основно всичко си върша сама, но пък той го занимава, когато си е вкъщи, така че не ми пречи много това, че само аз го храня и сменям.

Кити, сигурно ти е мъчно, но да сме живи и здрави. Лесно се забравя колко са били малки, нали ?


Честити последни месечинки.   bouquet  Аз ще си имам рожденик тази седмица, направо... не мога да повярвам как лети времето.  Rolling Eyes

Имаше още, ама кой да помни..  Embarassed

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте Simple Smile Много хубава темичка Simple Smile Отдавна не съм се разписвала,но като е хубаво времето сме от сутрин до вечер по разходки,после чета и многооо ми се приспива,та се не остава време... Люси беше болничък,в четвъртък дигна 39,4 градуса температура,взеха му кръв,изписаха АБ и така днеска вече е добре Simple Smile

Честита последна месечинка на Дара,Георги и Крисчо да са живи и здрави и да радват много мама и тати   bouquet  Hug

Ето почерпка и от нас Simple Smile



Много полезни темички обсъждате,но като съм изостанала и сега не мога да се включа адекватно  Crazy

Яни моя мъж прави всичко стига да има желание,но повечето време го мързи,помага ми де не се оплаквам  Flutter

Имах планове в събота да се подстрижа,да се боядисам и да си направя маникюр и педикюр,но се отлага за тази събота,ако не изникне нещо,че вече на нищо не приличам  Crazy

Таа това е за сега от мен Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 18:38 от maslinkata_f

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен
Мерси за темичката  bouquet
Честити месечинки на порасналите бебоци.
Кити честита ви кукличка да е жива и здрава. Hug
Мона е със сополи не е спала цяла нощ, търси си бибата а не може да диша с нея,ходихме до доки каза че нищо др и няма, за капак и Дани кашля, дано ни се размине леко.
Толкова ми отпуснаха децата Mr. Green
 Hug

# 23
  • Мнения: 9
Хайде и аз в новата тема! Mr. Green
М@я  bouquet
Гледам ,че нямаме заглавие и имам едно редложение ако на някоя мама и се занимава и ви допадне Wink

Весели купони,торти и бонбони-юнската дружиинка става на годинка!

Честити последни месечинки на всички бебочета!  bouquet

За ММ , нямам думи да изкажа какъв човек е -невероятен! Много ми помага във всичко и винаги!Аз не съм срещала по-добър човек от него! Simple Smile...... макар и нескромно да звучи. Направо си е 6-тица от тотото! Party  Пу-Пу да не му е уроки! Joy

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 18:41 от @ALEKS@

# 24
  • Мнения: 4 370
Алекс, ех че хубаво го описа! Чак ми се прииска да познавам мъжа ти!  Wink Пу, пу, все така да те радва!

А заглавието е много хубаво, наистина е време за рожденденска тема!

# 25
  • Мнения: 378
На другата тема бях сложила "Юнските проходили крачета, за Първи ден Рожден се готвят вече!"

# 26
  • Мнения: 90
Здравейте,здравейте  Hug
Влизам само да ви видя,нямам време да пиша,че Надето шета напред-назад,а и тези дни е някакъв кошмар,избиват горните 2 зъба,чистак бели са и тя реве непрестанно....
Кити,да е жива и здрава Елена!Наистина страхотно име!Нищо ,че е дребничка,ще навакса.Кърмят ли се? А ти ще ми се реваншираш,да...както и Ваче  Twisted Evil  Laughing
Ичка,дано приключат лошите събития при вас!Прегръдки  Hug
Цвети,аман от тези болести,оправяйте се!
ММ и той е номер 1,ама няма много време,иначе се справя супер,но той има тренинг от каката,когато аз учех,а той я гледаше  Twisted Evil
Много сте писали,а аз "прелистих" отгоре-оргоре.Нищо не помня... пак ще пиша.
Хубава и спокойна!

# 27
  • Мнения: 4 411
Привет.

Не съм много в час какво сте писали.

Видях, че Мона и Дани нещо се мъчат да се разболяват, дано им се размине.

Днес ми беше първия цял работен ден - уморена съм. Свикнах предната седмица да поспивам с Йоана следобяд и сега умирам за сън.

Ако съм будна по-късно ще пиша повече.

# 28
  • София
  • Мнения: 13 206
А ти ще ми се реваншираш,да...както и Ваче  Twisted Evil  Laughing

Дидолинке, твоя съм! При това цял месец.  Grinning Ще ти пратя депеша като затръгвам, ама на лични  Twisted Evil

Алекс, пу-пу, да е жив и здрав мъжът ти. Пък ти с такъв мъж много трябва да го слушаш, щом той те слуша тебе  Grinning

Цвети, да им се разминава на Мона и Дани.

# 29
  • Мнения: 49
СИЛВЕ, засега, докато е без работа, ММ ще се пробва да я гледа, дано се получи Praynig Praynig Praynig, след това ще го мислим (или пък, ако, да не дава Господ, той не се справя).....но цялото това напрежение и скандалите ми се отрази много зле- почти всеки ден ми прилошава, вие ми се свят и е просто страшна работа...........

ЧИН, много бързо минава времето- днес видях Дара и Елена една до друга- 11 месеца са ужасно много време, а са минали като миг...

МАСЛИНКА, ЦВЕТИ, дано бързо оздравяват дечицата!

ДИДОЛИНКА, Ели е змейче, но доста плача, суче доста добре и лакомо...а и междудругото....... брат ми и снаха ми се справят сам сами.......

АЛЕКС, браво на ММ, хубаво е, че все някъде има читави мъже......

ХЕЛЪН,  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт