The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 803
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 219
и Слава Богу!

# 691
  • UK
  • Мнения: 600
Лош беше едно време, сега вече е Мека Мара  Crazy

Ааа пак ще е лош! По-лош и от преди! Wink

# 692
  • Мнения: 1 164
Не вярвам, че има силата и куража вече  Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 3 581
Дам, забелязвам, че всичките ми любимци ( Деймън, Ерик и даже Дийн с неговия Сам) заради една патка се превръщат в мекотела hahaha. Ако не се стегнат, ги зарезавам и тва е Whistling

Що бе, Нели ? Какво им е на Сам и Дийн ? В Супернечъръл никога не е имало любовна истрия. Аз  и затова много го уважавам този сериал. Не е имало случай братята сериозно да си загубят акъла по някоя голяма бяла птица.
Да, слава богу, че няма жена да разтури работата, особено ако е обща ooooh!. Обаче вече ме дразни многострадалната Геновева Сам и как Дийн все му върви по г..а Crossing Arms. Малко да се освести това момче Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 6 219
той Дийн може да дойде насам да го оправим! разрешавам му...

# 695
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
това "да го оправим!" звучи ... подвеждащо

# 696
  • София
  • Мнения: 3 581
той Дийн може да дойде насам да го оправим! разрешавам му...
Тогава вече глей кво става box tooth

# 697
  • София
  • Мнения: 6 219
той Дийн може да дойде насам да го оправим! разрешавам му...
Тогава вече глей кво става box tooth

стига бре! плашим тука аудиторията! Мараканското сърце е голямо!

# 698
  • София
  • Мнения: 3 581
АА, не говоря за нас, старите кучета, ние сме си се разбрали и примирили отдавна hahaha

# 699
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Стига сте спамили с тоя Дийн,кажете нещо за Сам,когато нямаше дълга коса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ех, как няма някоя нова Стеленка в редиците hahaha

Няма мераклийки бре  Crazy Joy Joy Joy

# 700
  • София
  • Мнения: 6 219
Плами, моля! не е "тоя Дийн"...

Новите, новите... няма място вече Simple Smile

# 701
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз Сам и Дийн ви ги давам. Само Кастиел ми оставете Mr. Green. Ех, Кас, какво ти направиха сценаристите. Заради някакъв си Divine  разтуриха хубавия образ на Кас. Ама то май натам вървят работите и с Аларик.

# 702
  • Мнения: 2 911
Аз Сам и Дийн ви ги давам. Само Кастиел ми оставете Mr. Green. Ех, Кас, какво ти направиха сценаристите. Заради някакъв си Divine  разтуриха хубавия образ на Кас. Ама то май натам вървят работите и с Аларик.

Те сценаристите какво са виновни, че актьорите си намират нова работа в други сериали?

# 703
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Аз Сам и Дийн ви ги давам. Само Кастиел ми оставете Mr. Green. Ех, Кас, какво ти направиха сценаристите. Заради някакъв си Divine  разтуриха хубавия образ на Кас. Ама то май натам вървят работите и с Аларик.

Ее, на Ернесто му изглежда готино новото сериалче. Инак аз Супернатуралните нещо не можах да ги залюбя.

# 704
  • Мнения: 5
Присъединявам се към компанията ви, момичета.   bouquet Hug
Доста съм зарибена по Дневниците.  yes Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт