The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 787
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз Сам и Дийн ви ги давам. Само Кастиел ми оставете Mr. Green. Ех, Кас, какво ти направиха сценаристите. Заради някакъв си Divine  разтуриха хубавия образ на Кас. Ама то май натам вървят работите и с Аларик.

Те сценаристите какво са виновни, че актьорите си намират нова работа в други сериали?

Да, съгласна съм. Аз не съм гледала Divine. Може и да е хубав, но не ми хареса как " изхабиха" накрая характерът на Кас. От супер забавен и могъщ ангел го направиха психо. По - добре да го бяха " убили" с достойнство . Искрено се надявам да не сполети нещо подобно и Аларик.

# 706
  • Мнения: 2 884
Аз Сам и Дийн ви ги давам. Само Кастиел ми оставете Mr. Green. Ех, Кас, какво ти направиха сценаристите. Заради някакъв си Divine  разтуриха хубавия образ на Кас. Ама то май натам вървят работите и с Аларик.

Те сценаристите какво са виновни, че актьорите си намират нова работа в други сериали?

Да, съгласна съм. Аз не съм гледала Divine. Може и да е хубав, но не ми хареса как " изхабиха" накрая характерът на Кас. От супер забавен и могъщ ангел го направиха психо. По - добре да го бяха " убили" с достойнство . Искрено се надявам да не сполети нещо подобно и Аларик.

Нещо пак не те разбирам, той нали вече умря  newsm78 Ако ще се връща ще е за малко, само чрез Джеръми или спомени. Иначе, аз лично, много се радвам за Мат. Героят му тук беше хубав, но след "Браян" не е имал главна роля, а го харесвам като актьор. И "Култ" на пръв поглед ми изглежда много добре Simple Smile От новите ще гледам също и "Стрелата" Simple Smile

# 707
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Moka, извинявай, но можеш ли да ми припомниш малко. Аз тези всички филми просто ги гледам, после трия сериите и чакам следващата. Честно казано, много от нещата не си ги спомням, особено тези които не са ми направили впечатление. Например много ясно си спомням разходката на Елена и Стефан до водопада, Елена и Стефан на хижата в планината, разговорът в края на втори сезон между Елена и Стефан на езерото, когато Елена му даде пръстена и му каза, че изборът е негов - дали да продължи да се бори или да се откаже. Точно този разговор и цялата тази сцена много ми напомняше на един друг разговор между Бъфи и Ейнджъл , когато Ейнджъл чакаше да дойде изгревът , за да го убие слънцето и Бъфи се опитваше да го разубеди, както и Елена се опитваше да разубеди Стефан да продължи да се бори.  Между другото има много готини сцени между Стефан и Елена , които си спомням, въпреки, че харесвам повече Деймън. Но специално този момент , когато Аларик е умрял просто съм го забравила явно почти веднага, след като съм изтрила серията от компютъра. Да, знам, че е смешно, но наистина , откакто  той стана супер вампир благодарение на Естер, след това малко ми се губят нещата с него. Кой го уби ? И значи щом е умрал, тогава няма за какво да се притеснявам , че ще му развалят характерът. Но Аларик определено ще ми липсва. Харесваше ми да е човек и приятелството им с Деймън. Също така съжалявам, че много бързо убиха върколака Мейсън. Беше ми много симпатичен.

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 14:41 от _Buffy_

# 708
  • Мнения: 2 884
Аларик беше свързан с Елена, Естер беше свързала живота им. Биеха се с Деймън на някакво място, където беше скрит ковчега на Клаус и той тогава се срина в ръцето му и умря, защото в същото време Мат и Елена се метнаха от моста с колата, Стефан извади Мат а Елена се удави - умря тя, умря и Аларик. Всъщност точно така от нищото като се строполи Аларик и Деймън разбра, че нещо се е случило с Елена.

# 709
  • Мнения: 5
Аларик беше свързан с Елена, Естер беше свързала живота им. Биеха се с Деймън на някакво място, където беше скрит ковчега на Клаус и той тогава се срина в ръцето му и умря, защото в същото време Мат и Елена се метнаха от моста с колата, Стефан извади Мат а Елена се удави - умря тя, умря и Аларик. Всъщност точно така от нищото като се строполи Аларик и Деймън разбра, че нещо се е случило с Елена.
Да и се оказа, че Елена е имала мозъчен кръвоизлив и е трябвало доктор Мередит да й даде вампирска кръв, за да не умре. И.. Елена стана вампир.
Иначе и на мен ще ми липсва Аларик.  Sad Дано да се появява често като дух.

# 710
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз Сам и Дийн ви ги давам. Само Кастиел ми оставете Mr. Green. Ех, Кас, какво ти направиха сценаристите. Заради някакъв си Divine  разтуриха хубавия образ на Кас. Ама то май натам вървят работите и с Аларик.

Аз гледах Divine,бяха 2-3 епизодчета,по 10 минути ли нещо подобно,много кратки и всъщност нищо не дадох,даже Миша се появи за малко  Rolling Eyes Tired

# 711
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодаря за напомнянето. Сега се сетих - точно в последната серия , когато Мат и Елена паднаха от моста.

Плами, да не ли да са били само трейлъри ?

# 712
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не бе имаше си специална страница за сериала и ги качваха,бяха си номинирани всичко  Wink Peace

# 713
  • Мнения: 2 884
Divine беше уеб сериал, затова са толкова къси.

# 714
  • Мнения: 2 884
Първа снимка от сезон 4 - еп. 1 Growing Pains

# 715
  • София
  • Мнения: 6 219
е, можеха да пуснат нещо по - интересно от Бони.

# 716
  • Мнения: 2 884
е, можеха да пуснат нещо по - интересно от Бони.

Това беше и моята реакция  Joy

# 717
  • София
  • Мнения: 3 581
От новите ще гледам също и "Стрелата" Simple Smile
Щооо? hahaha

# 718
  • Мнения: 2 884
От новите ще гледам също и "Стрелата" Simple Smile
Щооо? hahaha

Щоооо така съм си преценила  Joy
Скрит текст:

# 719
  • София
  • Мнения: 3 581
Я па ти, аз си мислех, че имаш скрити мотиви Joy

Общи условия

Активация на акаунт