The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 785
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
От новите ще гледам също и "Стрелата" Simple Smile
Щооо? hahaha

Щоооо така съм си преценила  Joy
Скрит текст:


Грррр. Определно и аз ще го гледам. Embarassed

# 721
  • Мнения: 5
Цитат
Предполагам, че Бони ще се опита да намери начин да обърне трансформацията, за да може Елена да си остане човек. Но защо ли си мисля, че това няма да стане? newsm78 Според мен ще бъде яко Елена да е вампир.  Laughing И е крайно време вече да си избере някой от братята и да заживеят един вечен и щастлив живот.  Joy

# 722
  • Мнения: 2 871
Предполагам, че Бони ще се опита да намери начин да обърне трансформацията, за да може Елена да си остане човек. Но защо ли си мисля, че това няма да стане? newsm78 Според мен ще бъде яко Елена да е вампир.  Laughing И е крайно време вече да си избере някой от братята и да заживеят един вечен и щастлив живот.  Joy

Ще се опита, да, но Елена си се превръща. И хайде да не избира още, планувани са поне още 3 сезона  Laughing

# 723
  • Мнения: 0
mokka, кога започват тези нови сериалчета?

# 724
  • Мнения: 2 871
mokka, кога започват тези нови сериалчета?

Стрелата започва сега октомври, комплектован е със Свръхестествено в един ден. Култ ще е чак на полусезона, през януари.

# 725
  • Мнения: 0
Много благодаря! Ще чакам с нетърпение  Grinning

# 726
  • Мнения: 2 871
Ай кажете нещо, че съм на работа :д

# 727
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
От новите ще гледам също и "Стрелата" Simple Smile
Щооо? hahaha

Щоооо така съм си преценила  Joy
Скрит текст:


Грррр. Определно и аз ще го гледам. Embarassed

Вече сме се наредили на опашка за него Blush Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 2 871
Ето ви вампир Елена за разнообразие

# 729
  • Велико Търново
  • Мнения: 74



Вече сме се наредили на опашка за него Blush Mr. Green Joy Joy Joy Joy


Ш'гу дера кат' котка тоз.  smile3508

Аз малко офф, ма да почерпя за взетия шофьорски изпит, дето хич не вярвах, че ще го мина от първия път.  Laughing


# 730
  • Мнения: 0
Честито, loril!
Аз така и не се наканих да ги изкарам тия курсове.
Приятно и безаварийно шофиране Simple Smile

# 731
# 732
  • Велико Търново
  • Мнения: 74

Къде е Клаус питам аз? Къде? Но пък Иън е много хот на тези снимки. Да не взема накрая да стана Делена фен.

# 733
  • Мнения: 2 871
Чакай, рано е Simple Smile Първо главната тройка, после останалите. Те тази година снимаха всички, че даже Тори и Клеър, така че ще има много снимки Simple Smile

# 734
  • Мнения: 21 288
http://www.viviano.de/the-vampire-diaries-a56407/ Хаха,хубаво пожелание си е направил Пол  Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт