Ако бях облак /Bir Bulut Olsam/ - тема 1

  • 75 675
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 335
Ами какво ще кажете след края на КВФ,гледането да бъде всеки четвъртък.Тъкмо семействата са ни свикнали в четвъртък вечер да ни няма   Laughing Laughing Laughing .
/Малко е кофти,защото някои от нас са гледали сериала,може би е хубаво,ако има нещо да се казва за бъдеща серия да се слага в спойлер/.

Ама и мен един ентусиазъм ме обзе  Blush Mr. Green.

# 46
  • София
  • Мнения: 51
Добромир ми прилича  много и по възраст, и по изказ на фена на Мечтатели - Добчо.
Заради Мерал и аз може да седна да го изгледам този сериал. Не ми харесват разправиите и феновете им, които не липсват и тук.

Като не ти харесват феновете и разправиите, нямаш място тук. В тази тема няма да се търпят подмятания. Като не ти харесва нещо го казвай точно и ясно или си пиши по другите теми.

# 47
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Гери, адмирации за темата  Hug
Още снощи видях, но други неща вълнуваха душата ми.
Този филм отдавна заслужаваше своето място. Никога не съм го третирала като сериал.
Аз изписах един куп объркани постове, може би почти след всяка серия, но все още си стоя на мнението, че съм безкрайно пристрастна и не много обективна, що се отнася до всеобщия ни любимец Мустафа Булут.
Докато го гледам постоянно се люшкам ето една емоция, т.е да грабна гьостерицата, до друга, да го прегърна и утеша.
Ще го коментирам по-късно в процеса на обсъждането на сериите.
Дани, обещавам да не съм прекалено критична.  Hug Още помня, че веднъж направо ти разбих сърцето, със съпоставката си между двамата Мустафи.
С Г.Филипова пък ще спорим за Асие. Знам, че хронически не я понася.  Grinning

Мога да кажа едно. Невероятен филм, невероятни актьори, невероятна музика, невероятна история, невероятна Мерал!!!

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 13:13 от hrissi_sz

# 48
  • plovdiv
  • Мнения: 54
И аз съм  с вас  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 335
Хриси, newsm44, за момент се притесних че няма да се запишеш. HugКритикувай си на воля,мила,аз ще си го браня.Ама като те знам,каква ти е слабост Енгин на дали ще ми се наложи  Mr. Green.
В интерес на истината,кой ме знае и мен колко съм била пристрастна,много се палех,сега очаквам изненади от самата себе си и може би дори да имам различни мнения по някои въпроси.Дори се чудя,какво точно ще почувствам на втори прочит? newsm78

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 12:27 от Л_Дани

# 50
  • Мнения: 169
И аз! Отдавна бях предложила да се направи отделна тема за облака,но тогава идеята не се прие!
Явно с времето,нещата се променят и виждам доста хора, които бяха яростно против, сега са на първа линия!
Благодаря още веднъж!
mireto, предполагам, че визираш мене в това изречение. Ако можех да правя теми, щях да съм я направила тази още от момента, когато започнах да превеждам сериала. Не само, че не съм била яростно против това, ами умолявах конкретен човек през цялото време да бъде създадена тема, но ми беше категорично отказано, което и доведе до оттеглянето ми от съвместната ни работа. Това е истината. Ако има нещо неизяснено около мене или въпросния случай, винаги можете да ме питате, без да се притеснявате, аз отговарям.
В никакъв случай не визирам теб!Съжалявам, ако така си го почувствала! Важното е,че има вече отделна тема!
Аз обаче не разбрах,защо сериите започват от трета? Или аз нещо в бързината не съм разбрала!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 647
Присъединявам се към мнението да започнем гледането и коментарите по Облака след приключването на КВФ, защото и там ни "тресат" много емоции и не можем да изоставим точно сега нашия любимец Керим/Енгин...Иначе възнамерявам да влизам и в тази тема.

# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Eх,  бееееееееее...за норматив скивах темата на Герка... Hug Hug Hug
Ей ме на и мене у кючека  Joy hahaha

Гери, очаквам да ме посрещнеш подобаващо... Wink

# 53
  • Мнения: 136
И аз! Отдавна бях предложила да се направи отделна тема за облака,но тогава идеята не се прие!
Явно с времето,нещата се променят и виждам доста хора, които бяха яростно против, сега са на първа линия!
Благодаря още веднъж!
mireto, предполагам, че визираш мене в това изречение. Ако можех да правя теми, щях да съм я направила тази още от момента, когато започнах да превеждам сериала. Не само, че не съм била яростно против това, ами умолявах конкретен човек през цялото време да бъде създадена тема, но ми беше категорично отказано, което и доведе до оттеглянето ми от съвместната ни работа. Това е истината. Ако има нещо неизяснено около мене или въпросния случай, винаги можете да ме питате, без да се притеснявате, аз отговарям.
В никакъв случай не визирам теб!Съжалявам, ако така си го почувствала! Важното е,че има вече отделна тема!
Аз обаче не разбрах,защо сериите започват от трета? Или аз нещо в бързината не съм разбрала!

Веднага обяснявам. Тъй като Гери е обявила в началото на темата, че сериите са преведени от мен, бързам да уточня, че първа и втора са били преведени, много преди аз да открия филма. И за да е коректно и точно спрямо обявеното, ще бъдат добавени веднага след като ги преведа. Това е. Така затварям целия сериал.  Hug

# 54
  • Мнения: 6
Много, много благодаря, вие сте страхотни момичета, включвам се веднага и то с голяма радост.....
 Филма го заслужава, гледала съм го три пъти и пак ще го изгледам.... Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51
 

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Филипова...поклон пред труда ти! bowuu bowuu bowuu Hug Hug Hug
Много се радвам, че си тук... Peace

Време беше да се намери кътче в което няма да чета постовете на "войводата и хайдутките" Mr. Green

# 56
  • Мнения: 136
Зизу, Dilemi , hrissi_sz, beti76, e;r.rs (прощавайте, ако изпуснах някой)  добре дошли, радвам се да ви видя  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51   bouquet

Момичета, моля ви, неудобно ми е от толкова благодарности  Embarassed Embarassed Embarassed
Думите в сериала, изпълнени с толкова смисъл, думите, които докоснаха душата ни, са на великата Мерал Окай, поклон пред таланта й, поклон пред паметта й  Cry Cry Cry

Гери, още веднъж благодаря ти, че ни направи наше си кътче   bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 14 843
Аз не съм гледала нито една серия на филма. Но мисля да го направя. Надявам се че въпреки че съм съвсем новобранец ще ме приемете

# 58
  • София
  • Мнения: 227
djoleva как си могла да го пропуснеш, време ти е да се поправиш.

# 59
  • Мнения: 14 843
djoleva как си могла да го пропуснеш, време ти е да се поправиш.
Срамувам се от това Embarassed newsm43

Общи условия

Активация на акаунт