СЛИМ ПАМ - давайте отзиви момичета...

  • 188 635
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 254
Пила съм го и топло и студено. Повече студен, защото като се  раздели на три...  Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 299
Не мога да го намеря никъде в Аптеките,а спешно се нуждая от някакъв старт за отслабване,от стрес и лекарства съм качила 30кг, а диетите са ми много трудни!
Вие от къде си го купувахте? забелязала съм че онлайн са по скъпи отколкото в аптеките всички лекарства

# 77
  • София
  • Мнения: 0
Не мога да го намеря никъде в Аптеките
Има го в аптеки "Ремедиум". Мила, не си давай парите! Пробвала съм - нулев ефект. Започни режим и лек спорт, иначе няма оправия.

# 78
  • София
  • Мнения: 299
Не мога да го намеря никъде в Аптеките
Има го в аптеки "Ремедиум". Мила, не си давай парите! Пробвала съм - нулев ефект. Започни режим и лек спорт, иначе няма оправия.
опитвам но ми е изключително трудно

# 79
  • София
  • Мнения: 0
Знам, че ти е трудно, сладурке. Не искам да звучи като наставление, а като приятелски съвет: Няма билка или хапче, с което да станем манекенки, просто няма. Иска ни се да ги има, ама... Sad. Хората така си печелят пари - на наш гръб. Ако първите няколко дни свалиш кило-две, то това ще е от разхлабения стомах, не от друго. И хайде, този чай е "само" 18 лева, а какво да кажем за великите Вита слим, които излизат около 40 лева на месец?! С тези пари цял месец ще ходиш на плуване или фитнес, или танци, или каквото се сетиш там. Не стига, че е забавно, но и гаранция, че ще свалиш 2 кила просто от нищото. И то сланинки, а не вода  Wink... Има и друг вариант - отиди с тези пари при диетолог. Ще ти направи програма, ще те наблюдава.

# 80
  • Мнения: 91
Не мога да го намеря никъде в Аптеките,а спешно се нуждая от някакъв старт за отслабване,от стрес и лекарства съм качила 30кг, а диетите са ми много трудни!
Вие от къде си го купувахте? забелязала съм че онлайн са по скъпи отколкото в аптеките всички лекарства

Когато бях в кабинета на д-р Памуков открих, че Слим Пам за Жени се продава на по-добри цени - мисля че по 15 лв, а и предлагат по-специализираните таблетки Слим Пам Клиника, които ги има само там.

Мисля, че в твоя случай, тъй като имаш да сваляш 30 кг Слим Пам Клиника ще е по ефективния продукт - с него приятелката, която ми препоръча д-р Памуков е свалила 43 кг, натрупани след 2 раждания и употреба на кортико стероиди. Но, в кабинета ще ти дадат професионален съвет - нали специализират в областта на билките и отслабването и четох, че са спечелили награди. Ето ти адреса, ако решиш да опиташ: http://www.dr-pamukoff.com/index.php?option=com_content&view … mid=8&lang=bg


Всеки е различен. Да споделя моя опит -от това лято от  Слим Пам след около 2-3 месеца ми намаляха килограмите, стопиха мазнините и се показаха релефно мускулите на корема. Бях в много добра форма, но ми трябваше още малко, за да съм в перфектна форма. Започнах да смесвам за по-голям ефект Слим Пам за жени - 2 филтърчета и Слим Пам клиника - 1 капсула от кабинета на д-р Памуков. Комбинацията има прочистващ и диуретичен ефект, а това предотвратява образуването на мазнини.

По съвет на приятелки, които са манекенки и моделки на бельо започнах да пия и по 1 чаша фреш от портокал на ден, за да доизчистя злобните целулити. Мисля, че фрешовете дадоха добри резултати за целулита.

Започнах и спорт с гирички по около 30-60 мин. всеки ден и след още около 2 месеца ми се оформиха хубави релефни мускули на бедрата, чувствах се много бодра и в отлична форма. Спрях Слим Пам, тъй като нямах повече  кила за сваляне.

Обаче, преживях травма, след която не спортувам от 2 месеца. Качих 1- 1.5 кг и чувствам липса на комфорт.  От другата седмица пак ще започна да взимам Слим Пам и Слим Пам Клиника. Мисля да комбинирам с  дренажни масажи този път, докато се възстановя напълно от травмата Simple Smile Ще пиша за резултата.

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 23:27 от Аmelie

# 81
  • София
  • Мнения: 299
Не мога да го намеря никъде в Аптеките,а спешно се нуждая от някакъв старт за отслабване,от стрес и лекарства съм качила 30кг, а диетите са ми много трудни!
Вие от къде си го купувахте? забелязала съм че онлайн са по скъпи отколкото в аптеките всички лекарства

Когато бях в кабинета на д-р Памуков открих, че Слим Пам за Жени се продава на по-добри цени - мисля че по 15 лв, а и предлагат по-специализираните таблетки Слим Пам Клиника, които ги има само там.

Мисля, че в твоя случай, тъй като имаш да сваляш 30 кг Слим Пам Клиника ще е по ефективния продукт - с него приятелката, която ми препоръча д-р Памуков е свалила 43 кг, натрупани след 2 раждания и употреба на кортико стероиди. Но, в кабинета ще ти дадат професионален съвет - нали специализират в областта на билките и отслабването и четох, че са спечелили награди. Ето ти адреса, ако решиш да опиташ: http://www.dr-pamukoff.com/index.php?option=com_content&view … mid=8&lang=bg


Всеки е различен. Да споделя моя опит -от това лято от  Слим Пам след около 2-3 месеца ми намаляха килограмите, стопиха мазнините и се показаха релефно мускулите на корема. Бях в много добра форма, но ми трябваше още малко, за да съм в перфектна форма. Започнах да смесвам за по-голям ефект Слим Пам за жени - 2 филтърчета и Слим Пам клиника - 1 капсула от кабинета на д-р Памуков. Комбинацията има прочистващ и диуретичен ефект, а това предотвратява образуването на мазнини.

По съвет на приятелки, които са манекенки и моделки на бельо започнах да пия и по 1 чаша фреш от портокал на ден, за да доизчистя злобните целулити. Мисля, че фрешовете дадоха добри резултати за целулита.

Започнах и спорт с гирички по около 30-60 мин. всеки ден и след още около 2 месеца ми се оформиха хубави релефни мускули на бедрата, чувствах се много бодра и в отлична форма. Спрях Слим Пам, тъй като нямах повече  кила за сваляне.

Обаче, преживях травма, след която не спортувам от 2 месеца. Качих 1- 1.5 кг и чувствам липса на комфорт.  От другата седмица пак ще започна да взимам Слим Пам и Слим Пам Клиника. Мисля да комбинирам с  дренажни масажи този път, докато се възстановя напълно от травмата Simple Smile Ще пиша за резултата.

Благодаря ти за съвета!

# 82
  • Мнения: 6
Момичета и аз се записвам за темата. От днес приемам Слим Пам, както в по-горен пост беше писала една мацка(2 сашета чай в 800мл.вода сутрин и вечер, и сутрин 2 капсули). Започнах го от днес като не съм се мерила, но съм около 69-70кг. за ръст 165см. Ще го пия така всеки ден, т.е. две опаковки за 1 месец и ще пиша постоянно, ако има резултати. Simple Smile Чаят е наистина отвратителен на вскус. Има много силен аромат и привкус на червен пипер, но сутрешната доза докато изпих като,че свикнах. Grinning Чаят си изварих снощи и го оставих до сутринта да се кисне, за по-голям ефект. Тази сутрин го разделих на две дози(за сутрин и вечер), като чаят беше 500мл останал от 800мл вода(налята). Успех на всички, които са се захванали с него или ще го пробват. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 3
Здравейте,
искам да споделя за слим пам. Купих си 4 опаковки, тъй като прочетох във форума, че поне 2 месеца е необходимо да се пие. Настроих се, че ще отслабна, тъй като на мен ми трябва да сваля около 5 кг. След три дни ще станат 2-та месеца, но за съжаление нямам никакъв резултат. Пия ги стриктно както пише /и чая и таблетките/ на гладно и т.н. Още първия месец качих 2-3 кг. - НЕОБЯСНИМО как, тъй като аз се храня нито повече, нито по-малко отпреди. Мисля си, че първия месец докато ги пиех ги качих тези килограми, тъй като сутрин макар и много малко аз закусвах - така пише на листовката - за да има ефект (а аз по принцип не закусвам). Втория месец почти не закусвах, но не мога да си обясня защо качих кг.??? Откриха ми и някакви бактерии в урината и ме притеснява да не би да е от чая - може и да не е. Явно от прочетеното по форумите и за други хапчета, чаеве и т.н. няма нищо ефект, явно трябва по-малко хранене. Съжалявам, че и метаболизма ми не е подобрен както пишеше  - първите 2-3 седмици ми се стори, че по-често ходя на тоалетна, но това беше. Може пък и да действа на някои, но да качваш......? Успех на вас.

# 84
  • Мнения: 6
Аз отново се включвам Simple Smile Пия Слим Пам, както написах в предишния си пост-сутрин на гладно 2 капсули + 400мл. чай и вечер отново на гладно 400мл чай. Вече пети ден съм на хапчетата и чая, като гледам и да не прекалявам с храната и определено по мен си забелязвам малък, но все пак някакъв ефект. Ще видим как ще е след края на първия месец, но по себе си определено забелязвам как бузите и корема ми, които бяха като напомпани са се посвили.

# 85
  • Мнения: 12
   Момичета споделете има ли свалени килограми от този продукт,аз го пия от 20 дни но нищо не става, до сега съм го пила по 1 капсула на ден и по 1 пак. чай.ще продължа защото в листовката пише че след 4 седмица трябва да се види някакъв ефект.Моя съседка го е пила 3 месеца и е свалила 12 килограма.Но при мен дали ще има ефект ще споделя по натам Simple Smile А това със спорта и с тренировките при мен не става ...защото съм с две деца на  6 г и 1г и няма на кой да ги оставя за да си ходя да спортувам на този етап.

# 86
  • София
  • Мнения: 299
   Момичета споделете има ли свалени килограми от този продукт,аз го пия от 20 дни но нищо не става, до сега съм го пила по 1 капсула на ден и по 1 пак. чай.ще продължа защото в листовката пише че след 4 седмица трябва да се види някакъв ефект.Моя съседка го е пила 3 месеца и е свалила 12 килограма.Но при мен дали ще има ефект ще споделя по натам Simple Smile А това със спорта и с тренировките при мен не става ...защото съм с две деца на  6 г и 1г и няма на кой да ги оставя за да си ходя да спортувам на този етап.

Резултата е 0,000
 Аз отдавна ги спрях,бях постоянно гладна и изнервена

# 87
  • Мнения: 91
   Момичета споделете има ли свалени килограми от този продукт,аз го пия от 20 дни но нищо не става, до сега съм го пила по 1 капсула на ден и по 1 пак. чай.ще продължа защото в листовката пише че след 4 седмица трябва да се види някакъв ефект.Моя съседка го е пила 3 месеца и е свалила 12 килограма.Но при мен дали ще има ефект ще споделя по натам Simple Smile А това със спорта и с тренировките при мен не става ...защото съм с две деца на  6 г и 1г и няма на кой да ги оставя за да си ходя да спортувам на този етап.

Аз свалих от февруари около 4 см.около талията от 70 см сега съм 66 см, ханшът се стопи също с 2 см на 92 см., но го пия по 2 филтърчета в 1 чаша 250 мл.кисне 60 мин. вечер, както ме посъветваха в кабинетаи 2 капсули сутрин. Има силен прочистващ ефект - почти ежедневно.

Мислех да го започна по-рано, но ме домързя и го пия от февруари. Гледам да съм редовна, но понякога пропускам. Правя и анти-целулитен масаж и гледам да пия фреш от портокал.

# 88
  • Мнения: 91
   Момичета споделете има ли свалени килограми от този продукт,аз го пия от 20 дни но нищо не става, до сега съм го пила по 1 капсула на ден и по 1 пак. чай.ще продължа защото в листовката пише че след 4 седмица трябва да се види някакъв ефект.Моя съседка го е пила 3 месеца и е свалила 12 килограма.Но при мен дали ще има ефект ще споделя по натам Simple Smile А това със спорта и с тренировките при мен не става ...защото съм с две деца на  6 г и 1г и няма на кой да ги оставя за да си ходя да спортувам на този етап.


Пак съм аз. Може ли един въпрос, миличка - може ли да попиташ съседката ти от кой препарат на д-р Памуков е свалила 12 кг за 3 месеца - от Слим Пам капсули в синята кутийка ли, който се продава само в клиниката в центъра на София или от Слим Пам за жени чай с капсули? Това ще е полезно за много момичета.

Аз пия Слим Пам за жени с мента чай с капсули в момента по 2 филтърчета и 2 капсули. Принципно видях видимо стопяване на мазнините на около 5-тата седмица. Имам да свалям още 2 см. на ханша и 1 см на талията. Планирам и да ходя по 30 мин.на ден за оформяне на релефа на мускулите, но времето е ужасно през последните седмици.

# 89
  • Мнения: 12
   Аmelie  ще се поинтересувам,аз сега съм 4 седмица Simple Smile но нищо не съм свалила ще продължа още и ще докладвам Simple Smile  Ще започна да ги вземам като теб капсулите и чая,да видим ...

Общи условия

Активация на акаунт