Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 160

  • 35 632
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535
Tiyatro:4 spartakistanbul:0

Може да спите спокойно, отборът на Джансел спечели първия си мач от плейофа с 4:0 . След няколко дни ще играят втори мач със същия противник. Залагам, че след това са на полуфинал Peace

Много емоции днес, нова реклама с Туба, футбол и волейбол и задачата да стискам палци три дни, защото голямият ми внук, държи за първи път щатската матура/ за трети клас/ Grinning

Честно да ти кажа, и без да знам резултата щях спокойно да спя  hahaha hahaha hahaha
Все пак ми е интересно, Джансел сред гол майсторите ли е?  newsm78
 
И ние стискаме палци на „зрелостника“!  Peace

Не срещнах името му, но ако беше вкарал гол, вече щеше да е написано в профилите му . Важното е, че с този отбор върви напред, защото "Аязма" отпаднаха и останаха на предпоследно място. А с театралите играят за местата от 1- 8 място.

# 31
  • Мнения: 10 012



Във фейса пише, че е снимана на 12.05.

# 32
  • Мнения: 4 535



И в тази реклама има промяна Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 0
Eeee...АМА щом рекламата е снимана на 12.05.,
и то в къщата на Хасрет.. newsm78 newsm78 С-во Сайлак нерде са?
Дали вътре в къщурата не спят бебките и татко им?

# 34
  • Мнения: 4 535
Eeee...АМА щом рекламата е снимана на 12.05.,
и то в къщата на Хасрет.. newsm78 newsm78 С-во Сайлак нерде са?
Дали вътре в къщурата не спят бебките и татко им?

Нещо не ми се вързва тази дата, прекалено цветно и зелено е около Туба, за да отговаря на сезона newsm78 А на фейса пък, най- малко вярвам. Те са в нашата категория Joy Joy

# 35
  • Мнения: 4 535
Пак го изгледах клипчето с рекламата newsm78 Ами цветовете са си за късно лято, или ранна есен.

 Или е компютърна анимация Thinking

# 36
  • Мнения: 4 535


Прочетоха, че Ренибо харесва бяло- сиво- черната гама, и веднага и направиха колаж Joy Лека нощ ! Hug

# 37
  • Мнения: 2 195
След като рекламата е снимана във Варшава, а клипът, сложен от Ваня е сниман в къщата от ПС, значи това е  по-скоро интервю, в което анонсират нова серия и би трябвало да има и реклама. Дали клипът на Надин с надпис "нов пантен", не е клипът на Дейвид Джосън или трябва да очакваме нов newsm78 Ух, много сложно стана. Не знам за вас, ама аз си се разбирам Wink

Като гледам тези стопкадри май фонът е различен newsm78 Дали кадърът с къщата от ПС не е закачка?

Габи, я погледни по-добре през прозорците. Дали няма да зърнеш бебките Wink

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 00:58 от Bagi

# 38
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги, това е обяснението на Неслихан за рекламния клип -

Bu reklam Türkiye'de çekildi. Bu arada ben ısrarla önümüzdeki sezon Tuba'yı ekranlarda göreceğimize inanıyorum.

или с Гугъл преводач -

Тази реклама е взето в Турция. В същото време, аз силно вярвам, че следващия сезон ще видите екрана Tuba

Ами май  newsm78 засега - за нас това е новината!  Peace  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 195
Лека нощ!

# 40
  • Мнения: 10 012
Добро утро!  Hug
Заповядайте на кафе!



А който предпочита по-засуканите - ето:



Желая ви прекрасен ден, пълен с хубави новини!  Hug

# 41
  • Мнения: 10 012
Баги, това е обяснението на Неслихан за рекламния клип -

Bu reklam Türkiye'de çekildi. Bu arada ben ısrarla önümüzdeki sezon Tuba'yı ekranlarda göreceğimize inanıyorum.

или с Гугъл преводач -

Тази реклама е взето в Турция. В същото време, аз силно вярвам, че следващия сезон ще видите екрана Tuba

Ами май  newsm78 засега - за нас това е новината!  Peace  Simple Smile



Цвети  Hug тая Неслихан нали каза, че ще има интервю за Пантен - да не би това да е интервюто.  newsm78

Ако знае нещо и  наистина Туба снима на есен - т.е. в новия сезон - наистина е новина!  Peace

# 42
  • Мнения: 4 535
Добро утро!  Hug Кафеее, мммм... Praynig Peace

Поради липса на кучето Нала, тази сутрин ви показвам котетата Хасрет и Левент Rolling Eyes Дручко си е, когато знаеш, че  има с кой да си изядеш една планина сладолед Grinning



Хубав ден! Hug

# 43
  • Мнения: 10 240
Добро утро! Hug
Линка,  Hug аз ще си взема от "незасуканото кафе", но двойна дозичка!

Колкото и да ми се иска не вярвам преди 2013 Туба за започне снимки в сериал!
но и в реклами да я гледаме си е добре! Peace

Приятен ден!   Hug

# 44
  • Мнения: 4 535
Според мен, след снимките  се иска не малко време, докато се направи клип. Нормално е да се снима с дни, за краен резултат от минута. Трябва да се направи монтаж, да мине одобрение, презентация и чак тогава да стигне до нас. Така че, за клипчето от Варшава, се иска търпение. Sad Помните, че снимки от Прага, се появиха след много месеци. А  за инфото от фейса, че са снимани на 12 май, разглеждах снимки от мача ГС-ФБ, който беше на този ден. Няма го това силно слънце и публиката си е в дрехи с дълъг ръкав. На този ден беше и рожденния ден на Онур, и в дизито бяха написали, че Туба е в чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт