Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 160

  • 35 689
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 535
Çarşamba 21.30    Tiyatro (Siyah)    vs    Spartakist. (Be

Би трябвало вече са е започнал мача на Джансел, но няма коментар за момента. Ще проверявам периодически.

Използвам случая, да поздравя Ваня с първата купа за "Лудогорец" Peace


Последна редакция: ср, 16 май 2012, 21:58 от nadine1111

# 16
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Скрит текст:




   Наздраве на всички!!!!!

# 17
# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Ваня, почерпката си заслужава! Честито!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Поздравявам ви ей с този клип   بائعة الورد -اشتقتلك.wmv

# 20
  • Мнения: 10 031
Ваня  Hug честито!  Hug

# 21
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ванче, честита победа!  Hug

А пък, аз понеже се сетих, че утре приключва журирането на Джансел и реших да сложа пак снимка от там и да видим ще има ли и новини следващите дни.  Peace



И за да не е само Джансел  Wink да сложа и Туба, също - като жури и то, за "Златния портокал" - дори и да е предварително жури  Thinking мисля, че за такъв формат е... все пак признание да я включат.  Peace Simple Smile



Ето и състава на журито -
The chairman Mustafa Akaydın  has announced that after the preliminary jury which is composed of Mahinur Ergun (director), Fide Motan (director) İlksen Başarır (director), Selda Çiçek (director-art director), Prof. Dr. Ruken Öztürk (academician), Ayşegül Çetin (producer), Tuba Büyüküstün (performer), Beste Bereket (performer), Nil Kural (screenwriter), evaluated the films on 8 September Thursday in the Türker İnanoğlu Foundation Cinema Museum (Türker İnanoğlu Vakfı Sinem Müzesi –TÜRVAK),   the films listed below were selected for the 48th Golden Orange Film Festival Nationall Feature-length Contest:


И линк за достоверност.  Wink  Peace

http://www.altinportakal.org.tr/en/news/the-marathon-has-begun-a … en-orange-22.html

# 22
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Pantene Tuba Büyüküstün Saç Bakım Serisi Reklamı

# 23
  • Мнения: 10 031
Pantene Tuba Büyüküstün Saç Bakım Serisi Reklamı



Ванче  Hug нова реклама?

# 24
  • Мнения: 4 535
Tiyatro:4 spartakistanbul:0

Може да спите спокойно, отборът на Джансел спечели първия си мач от плейофа с 4:0 . След няколко дни ще играят втори мач със същия противник. Залагам, че след това са на полуфинал Peace

Много емоции днес, нова реклама с Туба, футбол и волейбол и задачата да стискам палци три дни, защото голямият ми внук, държи за първи път щатската матура/ за трети клас/ Grinning

# 25
# 26
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ванче, благодаря за новата реклама!  Hug

А жената от рекламният клип не е ли тази -



Тази снимка е от септември или началото на октомври /  newsm78 не съм много сигурна/.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 195
Не стига, че ви гоня в нова тема, ама в нея не само златно настроение, ами и нова реклама  newsm78

Гледам и дали само на мене ми се струва - не е ли къщата от ПС newsm78

# 28
  • Мнения: 10 031
Tiyatro:4 spartakistanbul:0

Може да спите спокойно, отборът на Джансел спечели първия си мач от плейофа с 4:0 . След няколко дни ще играят втори мач със същия противник. Залагам, че след това са на полуфинал Peace

Много емоции днес, нова реклама с Туба, футбол и волейбол и задачата да стискам палци три дни, защото голямият ми внук, държи за първи път щатската матура/ за трети клас/ Grinning

Честно да ти кажа, и без да знам резултата щях спокойно да спя  hahaha hahaha hahaha
Все пак ми е интересно, Джансел сред гол майсторите ли е?  newsm78
 
И ние стискаме палци на „зрелостника“!  Peace

# 29
  • Мнения: 2 195
Покрай новата реклама, пропуснах да кажа добре заварила на Ринка в новата тема  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт