мнения за 174 ЦДГ "Фют", 183 ЦДГ "Щастливо детство" и 72 ОДЗ

  • 3 760
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Може ли да споделите мнения за 174 ЦДГ "Фют" в Лозенец, 183 ЦДГ "Щастливо детство" в Слатина и новата 72 ОДЗ в Дървеница (струва ми се, че по-стара градина с установен начин на работа, отношения между персонала и пр. е за предпочитане пред изкрящата база).

Чудя се как да ги степенувам и коя да посоча като първо желание.

# 1
  • Мнения: 18 431
183 ЦДГ ми е пред блока, но въпреки това, когато дъщеря ми кандидатстваше за градина, предпочетохме друга градина, дори и да не ни е толкова близо. Нямам представа как е градината като материална база отвътре или на какво ниво са учителките, затова ще споделя впечатленията ми от наблюдението върху градината като съм минавала оттам. На първо място градината е с ниска ограда и не се заключва дори събота и неделя. В резултат - влизат бездомни животни, както и домашни такива съм засичала да бъдат разхождат в двора на градината. Отправяла съм забележка на стопаните и  отговорите винаги са ме озадачавали - "ама нали е на каишка", "няма да ви ухапе", "вече се изпишка" и прочее неадекватни отговори. Да не говорим за компаниите тийнове, които се събират вечер, люпят семки, пият, пушат, а отпадъците много често остават след тях. Включително съм звъняла на 112 заради запален предмет от подобна компания. Басейнът, доколкото знам, втора-трета поредна година не работи, но май имаше изгледи да го оправят. Това обаче на мен ми говори достатъчно за инициативността на директорката. Познавам доволни от градината родители, както и такива, които си отписаха детето. Съгласна съм, че материалната база не трябва да е водещото при избора на градина, но за мен гореизброените са недопустими за една детска градина.

# 2
  • Мнения: 88
wild poppy - благодаря за отговора, при това толкова изчерпателен. Съгласна съм, че това което описваш е абсолютен риск за здравето и сигурността на децата.

Дано някой се включи и с мнение за "Фют" - никак не ми хареса това, което прочетох на страницата на градината, че имат телевизори за всяка група.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 344
Детето ми е във Фют!
Доволна съм,много даже!
Прекрасни педагози,добра храна,добър режим!
Телевизора се използва само следобед,или им пускат песнички или образователни филмчета!

Общи условия

Активация на акаунт