кръвен тест, който определя кои храни са подходящи за всеки индивидуално

  • 41 752
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Много пари са,но кръвта на всеки /индивидуално/ се изпраща в Холандия,разходите са огромни и ви уверявам,че цената не е толкова надута,колкото изглежда на пръв поглед.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Наистина са доста парички, то е ясно, че не е за всеки джоб. Нали чухте колко известни артистки го използват.

Е, след време може и да му падне цената, засега си оставам на специалните ми режими за хранене Wink

# 17
  • Мнения: 29
Много са паричките, може да се молим само да започнат да правят тестовете  и в БГ след време.

# 18
  • Мнения: 310

1350  #Crazy #Crazy #Crazy

Много са паричките, може да се молим само да започнат да правят тестовете и в БГ след време.

Точно така. Предполагам, че ще стане по евтино. newsm78

# 19
Нютрон България правели такова изследване. тел 9814000
http://immogenics.com/

# 20
  • Мнения: 696
Ох! Цената си я бива ....

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
благодаря много за отговора........ този форум е невероятен... можеш да получиш всякаква информация   bouquet

цената няма да я коментирам... определено не съм психически подготвена за нея  Crazy

# 22
  • Мнения: 903
Май ще си остана дебела, каква е тази цена? Май е само за фолк певици #Crazy

# 23
  • Мнения: 1 002
гледах при гала една певица - весела нейнски , която каза , че си го е правила( теста )  в англия , цената която тя спомена беше - 300 паунда , което е 860 лева примерно , но там нивото на всички цени е доста по-високо от тук ,
от друга страна кръвта не се консервира и изпраща , което е един голям разход също .......

# 24
В лабораториите "Био чек" също правят такова изследване.Изпращат го във Франция.Цената му е, вниманЕЕ ... към 2000 евро.По памет говоря, но приблизително толкова беше. Rolling Eyes След режима на хранене, който се провежда има мн добри резултати, но посочените продукти не трябва НИКОГА повече да е консумират, защото тялото ги възприема като отрова.

# 25
  • Мнения: 2 180
След режима на хранене, който се провежда има мн добри резултати, но посочените продукти не трябва НИКОГА повече да е консумират, защото тялото ги възприема като отрова.
Ние и сега приемаме храни,които ни влияят зле,но не ги знаем кои са.Теста определя кои трябва да избягваш,от кои трябва изцяло да се лишиш и кои са най-добри за теб! Няма никаква категорична забрана за консумация-всеки сам решава с какво да се храни,нали?

# 26
  • Мнения: 5 713
Уф, как се бях ентусиазирала за тоя тест ама цената направо ме съкруши. За момента не мога и да си помисля  Sad
Благодаря на Джини за инфото.

# 27
  • Мнения: 5 228
Ако можех да си го позволя, бих си направила теста. Струва ми се смислено и като научна обосновка.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 779
Джини, ти правила ли си си такъв тест?

# 29
  • Мнения: 2 180
Джини, ти правила ли си си такъв тест?
Не съм,и за мен са много парите.Доскоро се правеха в Англия и цената беше малко по-ниска,но пак е много за мен.Аз съм само един беден "гладен" счетоводител. Sad

Общи условия

Активация на акаунт