Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 53
Мамета сега говорих със АСП-Пловдив и ми казаха,че преводи се очаквало да има след 20 число  Sad

# 676
  • Мнения: 11
Надявам се това да не е вярно. Просто някой служител гледа да се оттърве от въпроси до тогава. Продължавам да си чакам smsа от банката и когато имам ще пиша.

# 677
  • Мнения: 83
Мамета сега говорих със АСП-Пловдив и ми казаха,че преводи се очаквало да има след 20 число  Sad
Аз на тия вече не им вярвам,ако им се обадиш още веднъж друго ще ти отговорят.На тях телефоните им прегряват от звънене като стане 15-ти и те вече си имат постоянен отговор който е след 20-ти ще има преводи.
Синара не подвеждай майките. В Бургас няма детски току що се връщам от банкомата.Сигурна ли си ,че не са ти от миналия месец,иначе няма как само на теб да са преведени ,а на другите не.
Има начин и още как, ама явно вие и досега не сте го разбрали.Това че живеете в един град не означава, че ще получите парите на един ден.Вероятно момичето е в друга община от вашата.Е ЗА ТОЛКОВА ВРЕМЕ КАК ПЪк НЕ СЕ НАУчИХТЕ ДА СИ ПИшете обищините освен града и банките.

Миналия месец и при нас в Пловдив така се получи,една мама си ги взе 3-4 дни преди другите,така че е възможно.

# 678
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 624
Просто някой служител гледа да се оттърве от въпроси до тогава.

Точно!

# 679
  • Мнения: 35
позабавих се малко повече ,проверих за Варна на ДСК -НЯМА

Последна редакция: пн, 16 юли 2012, 16:07 от Кристиана

# 680
  • Мнения: 741
В Бургас общини нямаме, затова уточнявам, че става въпрос за "Славейков",
Инвестбанк - няма (проверено в 16.30 ч).

# 681
# 682
  • Мнения: 418
и аз се позабавлявах, но имаше само от борсата... детските ги няма аз поне ги чакам  най-рано към 18... в Сф Дружбенско сме все от последните ...

# 683
  • Мнения: 35
МАМИ ЕДНА МАЙКА ОТ СМОЛЯН В DARIK пише че има детски smile3516

# 684
  • Мнения: 11 607
МАМИ ЕДНА МАЙКА ОТ СМОЛЯН В DARIK пише че има детски smile3516

Те в Дарик този път късно ги получиха детските......

Дано от утре започнат преводите.......

# 685
  • Мнения: 35
МАМИ ЕДНА МАЙКА ОТ СМОЛЯН В DARIK пише че има детски smile3516

Те в Дарик този път късно ги получиха детските......

Дано от утре започнат преводите.......
дано Sad

# 686
  • София
  • Мнения: 153
Те в Дарик вече забравиха, че са ги теглили ахахахаххаха.....

# 687
  • Мнения: 35
Пиша последно,проверих преди около 30мин и освен че картата ми е на -3.60  друго нямаше Sad Sad Sad

# 688
  • Сливен
  • Мнения: 140
Сега идвам от банкомата
Сливен-ОББ  НЯМА детски

# 689
  • Мнения: 0
Мамо Цоцоланке, утре ви чакам с Ива да ме зарадвате още рано сутринта, а и не само мен де.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт