Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 230 315
  • 1 471
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 390
Аз ходя там на ЖК и засега съм се насочила към нея за раждането, пък да видим. Мен ми е интересно дали има промяна в цените (1400 секцио, 1200 нормално), някой дали знае?

# 1 051
  • Мнения: 47
Аз ходя там на ЖК и засега съм се насочила към нея за раждането, пък да видим. Мен ми е интересно дали има промяна в цените (1400 секцио, 1200 нормално), някой дали знае?

Съмнявам се да има промяна, иначе щяха да кажат нещо по въпроса на училището за родители.

# 1 052
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте,
аз също питах за цена на регистратурата, преди около 2 седмици- беше същата ( 1200- нормално раждане, 1400 за секцио). Надявам се да няма промяна.

# 1 053
  • Мнения: 10
Пак да питам има ли родили в Софиямед след случая?

# 1 054
  • Мнения: 958
Явно има, защото във Фейсбук гледах, че са изписали 1000-то си бебе. И някакви статии имаше.

# 1 055
  • Мнения: 10
Аз се пренасочих на друго място,само сега се притеснявам дали ще ми дадат направлението за раждане и обменната карта от Софиямед.Мисля че няма да има проблем,ама де да знам.

# 1 056
  • Мнения: 49
Аз си записах час при доктор Кръстев в Софиямед,понеже ми го препоръчаха за естествено раждане.Има ли мами раждали при него,че четох доста назад ,но точно за него отзиви не видях.Благодаря предварително   bouquet

# 1 057
  • София
  • Мнения: 3 818
Тези, които си следите бременността в Софиямед, бихте ли споделили дали сте доволни от техниката там и часовете за преглед спазват ли се? Имам час за Вита, но като знам, че едно 3 часа не ми мърдат висене пред кабинета въпреки записания ми час, мисля да се откажа оттам. И ако може да ми препоръчате гинеколог, за предпочитане жена Simple Smile От темата останах с впечатление, че др.Узунова е добра. Даноуспея да се вредя скоро там.

Последна редакция: пн, 01 юни 2015, 19:31 от Циндил - Пиндил

# 1 058
  • Мнения: 47
Тези, които си следите бременността в Софиямед, бихте ли споделили дали сте доволни от техниката там и часовете за преглед спазват ли се? Имам час за Вита, но като знам, че едно 3 часа не ми мърдат висене пред кабинета въпреки записания ми час, мисля да се откажа оттам. И ако може да ми препоръчате гинеколог, за предпочитане жена Simple Smile От темата останах с впечатление, че др.Узунова е добра. Даноуспея да се вредя скоро там.
Техниката е добра, но при някои лекари се чака въпреки записания час. Не мога да кажа нищо за д-р Узунова, при друг си следя бременността. Случвало ми се е да вляза около час по-късно от дадения ми час. Не съжалявам, когато се налага да чакам, защото лекарят обръща необходимото внимание на всяка и не си претупва работата.

# 1 059
  • София
  • Мнения: 3 818
Как успявате да си запишете час? Звъня на този номер  0700 31 051  /посочен в сайта за записване на час/ вече два дни и никой не ми вдига.

# 1 060
  • София
  • Мнения: 133
Как успявате да си запишете час? Звъня на този номер  0700 31 051  /посочен в сайта за записване на час/ вече два дни и никой не ми вдига.

Аз винаги звъня на някой от мобилните номера:
Мобилни телефони:
+359 895 555 444
+359 895 555 442
+359 895 555 443

# 1 061
  • София
  • Мнения: 3 818
Мерси, сега ще ги пробвам и тях

# 1 062
  • Мнения: 390
Тези, които си следите бременността в Софиямед, бихте ли споделили дали сте доволни от техниката там и часовете за преглед спазват ли се? Имам час за Вита, но като знам, че едно 3 часа не ми мърдат висене пред кабинета въпреки записания ми час, мисля да се откажа оттам. И ако може да ми препоръчате гинеколог, за предпочитане жена Simple Smile От темата останах с впечатление, че др.Узунова е добра. Даноуспея да се вредя скоро там.

Аз също не съм при нея, при мъж съм, но съм доволна (засега) от вниманието и отношението, което получавам. За часовете понякога съм чакала към час след моя записан, дръг път съм влизала веднага, различно е.

# 1 063
  • Мнения: 423
Тези, които си следите бременността в Софиямед, бихте ли споделили дали сте доволни от техниката там и часовете за преглед спазват ли се? Имам час за Вита, но като знам, че едно 3 часа не ми мърдат висене пред кабинета въпреки записания ми час, мисля да се откажа оттам. И ако може да ми препоръчате гинеколог, за предпочитане жена Simple Smile От темата останах с впечатление, че др.Узунова е добра. Даноуспея да се вредя скоро там.

Д-р Узунова си спазва часовете, но трудно дава болнични, върни се назад в темата, има мнения за нея.
За мен д-р Чорбова от Вита е по-добрия вариант, но като цяло проследяването и раждането във Вита излиза по-скъпо.

# 1 064
  • София
  • Мнения: 3 818
На мен болнични не  ми  трябват. Аз съм си шеф Grinning Живея зад болницата и ми е изключително удобно като локация. Във Вита преди години висях така с часове пред кабинета на др.Илиева въпреки записания ми час, до такава степен ме изнервя чакането, че 3г на никакъв лекар не стъпих. До 1 час приемам закъснение, но 3-4 часа ми идват пряко сили.
Иначе последните дни доста четох подфорума и за сега съм се ориентирала към клиника Щерев. И за там съм си записала час, но чак на края на месеца.

Общи условия

Активация на акаунт