Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 230 225
  • 1 471
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 499
Неосигурените плащат и цената на пътеката около 500лв.

# 1 111
  • Мнения: 14
Аз родих в Софиямед през Август. За мен беше важно моят лекар да ме изражда и му казах, че където е той - там съм и аз. Името му е д-р Иван Димитров. Той ме наблюдава от 6 години и му имам голямо доверие.
От престоя съм общо взето доволна. Грижита за бебетата има накъде да се подобряват, наистина от неонатологията бяха доста пасивни, дори изнервени на моменти, когато ги помолиш за нещо. Иначе всекидневно ни казваха как са бебчетата, какви ваксини са им направени, какво им е теглото и т.н. Преди да ни изпишат ни дадоха подробна информация за най-важните неща, които трябва да правим през първите дни вкъщи.
Истината е, че докторите там са много добри. Майките, с които лежахме заедно, също бяха много доволни от своите лекари, а аз силно препоръчвам моя! Компетентността, отношението и уважението на д-р Димитров към пациентите му са незаменими качества. През цялата ми бременност, по време на раждането и след него, той полагаше много грижи не само за здравословното ми състояние, но и за психическото. Всички знаем колко страхове ни връхлитат в тези периоди и колко важно е да имаш доктор, който да умее да ти покаже, че това всъщност е най-хубавият момент в живота ти и трябва да
си щастлива и спокойна. Heart Eyes Той го направи и съм много благодарна!

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 22:29 от Danny Stoilova

# 1 112
  • Мнения: 437
Здравейте,бременна съм и имам желание още от началото на бремеността да ме следи един и същи лекар.Първият преглед беше при д-р Кръстев.Каза ако желая той да ми води бременността да взема др. направление  от личната.
Някой бил ли е на ЖК при него?Добър лекар ли е?
Относно болницата-какви изследвания\прегледи се правят на новородените?
В коя болница е най-добрата апаратура за новородени(извинявайте,ако са глупави въпросите?)

# 1 113
  • Мнения: 9
Здравей! Първо честито за хубавата новина! Надявам се всичко да е наред и да изкараш една спокойна и лека бременност! Моят проследяващ АГ беше д-р Кръстев от самото начало, до раждането, че и след това Smile уникален специалист и човек, просто е малко странен - не очаквай от него подробно обяснение за всичко случващо се по време на бременността и прегледа. Особено ако няма проблеми с бременността ( както беше при мен) прегледа продължава 3 минути максимум! Естествено ако ти имаш специфични въпроси ще ти отговори, просто не говори празни приказки! Дъщеря му - д-р Кръстева работи с него - тя е много млада, мила, приятна и общо взето балансира нещата!  Стискам палци и успех!

# 1 114
  • Мнения: 437
От любопитство-дъщеря му лекарка ли е или е сестрата?

# 1 115
  • Мнения: 9
Лекар е, но в приемните часове на баща си играе ролята и на сестра. Води документацията, Но също така и преглежда Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 яну 2016, 11:42 от Бреж

# 1 116
  • Мнения: 437
Здравейте!Знаете ли дали и какви документи трябва да се носят при раждане ако нямаш брак с бащата за да признае бебето?

# 1 117
  • гр. София
  • Мнения: 156
Ако нещо не се е променило от преди две години не трябва нищо да носиш. С личните карти и на двамата и попълнена декларация, която дават в болницата таткото отива при нотариус и заверява декларацията. Болницата изпраща документите за издаване на акт за раждане в съответната община по местоживеене на майката.
Дано съм ти била полезна и успех Simple Smile

# 1 118
  • Мнения: 437
Ако нещо не се е променило от преди две години не трябва нищо да носиш. С личните карти и на двамата и попълнена декларация, която дават в болницата таткото отива при нотариус и заверява декларацията. Болницата изпраща документите за издаване на акт за раждане в съответната община по местоживеене на майката.
Дано съм ти била полезна и успех Simple Smile
Много ти благодаря за информацията Hug

# 1 119
  • Мнения: 9
Явно в самата болница има нотариус, защото ние не сме ходили. Само подписахме декларацията на регистратурата и си платихме такса 30 лева.

# 1 120
  • Мнения: 413
Имам усещането, че повечето коментирали хигиената в отделението не са раждали и на друго място. За Шейново мога да кажа че и веднъж на ден не чистиха. Сестра минаваше само при повикване, а тоалетната и банята бяха доста гнусни и с мухъл. Моите очаквания са в Софиямед да е доста по-добре. Скоро ще разбера.  Simple Smile

# 1 121
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Преди 6 години Шейново беше отврат  Sick
Малката я родих в Софиямед преди 3г. и бях много доволна, но пък то може би след Шейново всичко да ми се вижда рай  Joy

# 1 122
  • Мнения: 413
Да, така е. Само влизаше едно лице и питаше - ходи ли по голяма нужда....и туй то Simple Smile Не съм влизала в отделението на Софиямед, ама не може да е по-зле.

# 1 123
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Лично за мен разликата е огромна в полза на Софиямед, но пак казвам - последно бях в Шейново преди 6 години, а в Софиямед преди 3. 

# 1 124
  • Мнения: 413
И аз в Шейново преди почти 6. Ама като чета как се оплакват, че няма тоалетна хартия си давам сметка, че ако бяха раждали в шейново или майчин дом, нямаше да повторят.

Общи условия

Активация на акаунт