Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 229 993
  • 1 471
  •   2
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 133
kate, аз си носих нощници- 2 бр, мокри кърпички за мен, дамски превръзки, защото иначе дават едни гащи тип памперс и тоалетни принадлежности. На бебо тоалета се прави в неонатологията, така че за него нищо не е необходимо. За изписването използвах едно боди с къс ръкав, едно памучно гащиризонче и отгоре едно плюшено такова. Така опакован го сложих в едно чувалче и направо в столчето. Все пак времето на 25.05. беше  дъждовно и хладно. Още веднъж ви благодаря за пожеланията момичета и на всички вас леко раждане и бързо възстановяване.

# 61
  • Мнения: 0
Karli74 а да те попитам ,в смисъл от неонатологията те викат,за смяна на памперса на бебо или като ти прецениш,просто отиваш???Показват ли ти как да го къпеш и примерно масажа?
А за храненето( кърменето) помогнаха ли ти,как се справяте с него,на мен ми се вижда много сложно ,а уж много чета Embarassed!
И през ноща бебо при теб ли седеше???
Ох,всичко ми изглежда много сложно!!!!

# 62
  • Мнения: 127
Записвам се и аз, имам вече дула и искам да раждам активно

# 63
  • сф
  • Мнения: 394
да, за дулите също все още не беше ставало въпрос в тази тема, на всички ще ние е полезно да разберем може ли, не може ли, как...

# 64
  • Мнения: 127
Доколкото знам това е наше право и не мисля, че някой от тази болница с коментарите досега за нея би имал нещо напротив...

# 65
  • Мнения: 0
и на мен ми е интересно ,дали бащата дали може да присъства? newsm10

# 66
  • Мнения: 0
Момичета и вие ли сте се насочили към тая болница,за кога са ви термините ( ако мога да попитам  Blush)?

# 67
  • сф
  • Мнения: 394
kate., аз засега съм там на жк. както личи от лентичката ми, рано е да мисля за раждане още, но пък за момента смятам че съотношението цена/условия/отношение е най-добро за мен там. като му дойде времето ще го мисля.
затова следя темата много "изкъсо" и се радвам на всяко мнение за болницата! надявам се да се зарадвам и на твоя разказ идните седмици, живот и здраве!

използвам случая да попитам нещо - някъде из темата имаше сайт на болницата, който няколко дни не се отваряше изобщо, но после вече имаше някакво много оскъдно съдържание и си пишеше under construction... четири пъти прегледах вчера темата и не го открих, а искам да видя дали не са добавили нещо скоро. признавам че бременният ми мозък може би е подминал url-то, но ако някой може да ми го даде, бих била признателна!

# 68
  • Мнения: 0
 hospitalsofiamed.bg    4play,това е сайта,ама май няма ново  ! А извинявай за лентичката ,то вярно че си пише,ама няма кой да чете  Whistling !Ти при кой беше на ЖК там?

# 69
  • сф
  • Мнения: 394
hospitalsofiamed.bg    4play,това е сайта,ама май няма ново  ! А извинявай за лентичката ,то вярно че си пише,ама няма кой да чете  Whistling !Ти при кой беше на ЖК там?
доколкото разбирам, само д-р узунова се занмава засега с жк по зк, така че при нея. всъщност аз не съм била още на преглед, а само разговарях с нея миналата седмица. вчера си взех направление от лк и смятам този следобед като се излюпя да отида.

# 70
  • София
  • Мнения: 30
запис и от мен  Peace
Бях се насочила за раждане във Вита, понеже ходя на ЖК при д-р Богословова, която изражда там. Но вчера на прегледа ме предупреди, че няма да е в София в дните около моя термин... Confused
И търсейки добра алтернатива на частна клиника с нормални условия и квалифициран персонал май ще се спра на Софиямед.....доста добри отзиви чувам, въпреки скорошният и старт. Мъжът ми е минал от там за да разпита за условията и д-р Георги Кръстев му е обяснил някои неща. За по-подробна информация е казал да отида и щял да ме разведе из отделенията и стаите. Искам да попитам майчетата, които са раждали вече там чували ли са за този доктор и какви са отзивите за него  Hug
Благодаря предварително   bouquet

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте. Аз родих третото си дете на 25 май в Софиямед при д-р Кръстев. Много съм доволна. Естественото раждане е 1200 лева, поставиха ми и епидурална анестезия. Не съм плащала нищо допълнително от тази сума, въпреки, че се наложи да ни изпишат на седмия ден. Условията са луксозни, екипът е доста мотивиран и това се оказа "най-приятното" от трите ми раждания. Завеждащ отделението е д-р Нецов, друг лекар, който също ме наблюдаваше е д-р Хасан, на останалите от АГ не знам имената. Направиха ми много добро впечатление. Завеждащ неонатологията е д-р Росманова, много балансирана и компетентна. Всички бяха със супер отношение към мен и бебчето. Препоръчвам горещо, сега дори се позаинтересувах и виждам, че цената е доста добра... тъй като пък моята първоначална идея беше да раждам в Окръжна и не се бях интересувала.

# 72
  • Мнения: 0
poops здравй от мен,да са ти живи и здрави дечицата!
Аз исках да те попитам бебо при теб ли бесхе постоянно и обясняваха ли за къпане,кърмене и другите неща (ти сигурно си наясно с тия неща,ама по принцип) ?Те ли сменяха и къпеха бебо или ти?
Мерси много ,че се включи !!!  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 133
pops, честито и много да ви радва новото попълнение. Радвам се че съм била права, като те убеждавах че няма нищо страшно в едно такова раждане. Предполагам че с тебе се засякохме в стаята, преди да ни изпишат.
kate, на следващия ден след операцията, дават бебчето при теб. От там насетне на всеки 3ч идват да проверят бебо как е, ако имате изписана добавка(АМ) ви се носи за всяко хранене. Сутрин към 9-10ч събират бебоците за преглед(визитация) в неонатологията и после ги връщат за храненето, а къпането се случва към 9ч вечерта и ако искаш да наблюдаваш процеса, никой няма да те спре. В тази болница много се държи на кърменето, така че ще получиш съдействие по всички въпроси. Просто не се притеснявай да питаш, персонала предразполага за лесна комуникация с пациентите. Аз Габи го пипнах за пръв път, когато се прибрах в къщи, но за сметка на това присъствах на почти всяко преобличане и къпане и ми беше много полезно. Не се притеснявай предварително- ще се справиш с всичко, щом е за бебето. Успех!

# 74
  • Мнения: 0
Ха, колко е малък света... Благодаря ти за подкрепата!
Само да вметна, че моята дъщеря ми я дадоха още на 10тата минута докато бях в родилна зала и тя започна яко да суче. Аз много исках така и те самите ми предложиха...наистина се държи на кърменето!

Общи условия

Активация на акаунт