Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 230 225
  • 1 471
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 121
Мина ми прегледът при д-р Димитров и останах изключително доволна. Отдели ми един час, обсъдихме всички документи, които му занесох, даде ми направления за сто неща, говорихме доста и за това как протича наблюдението при него. Огледа хубаво бебчето ми, като ми обясняваше подробно какво гледаме. Определено не съжалих, че съм се спряла на него и за това, че се записах за ЖК още при първия преглед преди да го познавам. Доверих се на инстинкта си и не мисля, че съм сбъркала Simple Smile

# 796
  • Мнения: 38
 Simple Smile успех, аничка, и лека бременност

# 797
  • Мнения: 4
Здравейте, искам и аз да споделя как протече при мен раждането. Родих със секцио при д-р Димитров ( наложи се,защото преносвах доста време вече, иначе по план щеше да е нормално но не се получи), той ми следеше бременността от началото и съм много доволна както от проследяването така и от вниманието по време на раждането и след това. От другите лекари бях с предубеждение(заради отношението им към мои колежки), но по време на престоя ми останах с много добро мнение и от тях, Всички бяха много внимателни и любезни, обесняваха и се отзоваваха по всяко време.
 Неонатолозите, с изключение на д-р Дангъров(той пое бебето от раждането му, даваше информация всеки ден когато беше на смяна, обесняваше) и акушерките (всъщност се срешнах само с още една лекарка, чието име не разбрах)...та въпросната лекарка беше изключително груба. Още с първата ни среща ми се стори сопната: " Имаш ли крем за зърна? И като имаш вкъщи каква работа ти върши там? ..Хмм ще ти го донесат когато вече е късно". Бебето беше доста ревливо и лакомо(хранеше се с АМ и си изпиваше всичко ,дори още искаше), след като се стабилизирах го оставиха при мен, и след ядене започна да плаче и да посинява от плач. Когато влезе лекарката ме попита защо съм го таралянкала това бебе, да си стояло в леглото(да стояли бебетата в леглото и да си реват, да не се вземали newsm78), аз съм била виновна да плаче така. Явно коликите бяха започнали, когато попитах дали е затова(присвиваше крачета към коремчето и стискаше юмручета), тя взе бебето и каза че щяла да го наблюдава, малко по-късно отидох да видя как е(беше му дала допълнително мляко и то беше повърнало доста). На въпроса ми от колики ли е и как се успокоява при такива случай, отговора беше:" че аз немога да те мисля какво ще го правиш като си отидеш вкъщи, ще се оправяш както можеш и ако въобще можеш...." и още подобни реплики, че не съм можела да го гледам...
дори и в държавна болница без избор на екип не съм чувала да се държат така грубо.
Престоя в болницата беше приятен благодарение на всички споменати по-горе, а за такива лекари като въпросната госпожа, не трябва да има място в държавна болница а камоли в частна.

# 798
  • Мнения: 38
тая въпросна докторка от неонатолозите ли беше, защото и при мен имаше една доста груба и фамилията и беше нещо с л, една тъмна, възрастна, която мнооого ме дразнеше и едвам от възпитание се стърпявах да не вдигна скандал и без това много неграмотно подходиха към захранването на бебето ми. Затова казвам, че неонатологията в тази болница не е добра като цяло.

# 799
  • Мнения: 4
Да от неонтологията беше, мисля че става въпрос за една и съща,някаква странна фамилия.

# 800
  • Мнения: 38
явно да, те не са кой знае колко Simple Smile

# 801
  • Мнения: 37
Можете ли да ми кажете как си запазвате часове при д-р Димитров , защото на посочения в сайта телефон никой не отговаря , също и колко се чака . Благодаря  Hug

# 802
  • Мнения: 8 997
Трябва много упорито да звъниш на тия телефони и ще стане.
За час може би след 2 - 3 седмици ще ти запишат, но той от другата седмица до 12.09. е отпуска.

# 803
  • Мнения: 37
Ама че съм късметлийка , мерси все пак  Grinning

# 804
  • Мнения: 37
alina_si вдигнаха телефона най-сетне  Grinning  Д-р Димитров наистина е в отпуск , също и д-р Кръшкова  Cry . Единствено свободен час имаше за д-р Лисичкова в четвъртък , след което и тя излиза в отпуск . Четох назад из темата , но не видях мнения за нея , ако някой има някакво впечатление да сподели  Simple Smile

# 805
  • Мнения: 499
Не препоръчвам Лесичкова - първият ми преглед за установяване на бременност беше при нея. Обясни ми, че по принцип не се занимава с бременни, но ако много настоявам ще ме наблюдава, при условие, че тя ме изражда. Предпочитала секцио в Тина Киркова, защото дълги години работела там. Имала много опит, четирите деца на Вяра Анкова били родени при нея  Rolling Eyes Преди година в кабинета й нямаше ехограф, обличаш се, за да се съблечеш в кабинета отсреща.  Това как да е.
Седмица след първия преглед прокървих и отново отидох при нея - наплаши ме едно хубаво и даде ми направление за хоспитализация като каза по най-бързия начин да ходя в Окръжна болница или Шейново. Попитах я защо не остана направо с Софиямед като е толкова спешно, а тя отговори вяло, че приемът там бил много сложен  Rolling Eyes Повече не я видях, мисля, че работи само в ДКЦ-то.

# 806
  • Мнения: 37
Карък съм си аз и това е... и как така не се занимава с бременни , в смисъл , че не води ЖК ли ?

# 807
  • Мнения: 35
Аз също не препоръчвам д-р Лисичкова. И аз попаднах на нея случайно за потвърждаване на бременността и не съм очарована. Много е груба и неотзивчива. Като специалист не знам, но с това отношение нищо чудно, че все при нея има свободни часове..

И не следи по здравна каса, не че ако ходиш при Узунова, която следи, няма да ти излезе същото ( тя пък те вика през 2-3 седмици). Но д-р Узунова поне е мила и внимателна и ако не ти трябва болничен  не е лош вариант.

# 808
  • Мнения: 37
Поради липса на друг лекар там в момента ще се ходи при нея , няма начин . След седмица влизам в 9 месец , така че ще се видим само веднъж  Laughing , понеже моят "компетентен" доктор до средата на 8 месец беше абсолютно сигурен , че чакам момиче , а миналата седмица реши , че вече е момче , а на всичкото отгоре ме плаши със секцио , защото бебето щяло да бъде 4 кг. И така .. ми се ще друго мнение , пък колкото ще да е груба тази  Joy Joy

# 809
  • Мнения: 8 997
Аз на твое място бих си избрала съвсем друг лекар в друга болница. Докторите съвсем не свършват само с тия в София мед.
Освен това и 4 килограмовите бебета се раждат нормално, знам дори и за 5 килограмово родено нормално.

Общи условия

Активация на акаунт