Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 230 057
  • 1 471
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 60
Доктор Кръшкова си е на работа, утре ще ми сваля конците, така че със сигурност е там.

# 826
  • Мнения: 37
лорче , ако евентуално може да се "снабдиш" с личния й телефон като отидеш ще съм ти много благодарна  Grinning , защото като гледам няма друг начин да се свържа с нея

# 827
  • Мнения: 60
Няма проблем ще и взема телефона. Даже ще я питам защо казват на регистратурата, че е отпуска. С нея сме се разбрали да ида утре към 14:00 часа, така че предполагам, че към 16:00 часа ще ви пиша тук.   Wink

# 828
  • Мнения: 37
Благодаря  Simple Smile

# 829
  • Мнения: 38
Мерси за инфото,а тези декларации към НОИ се подават от работодателя ли,извинявам се за глупавите въпроси,но хич не съм запозната.
[/
http://www.nssi.bg/benefits/benefits/100-nerabotosposobnost/1860-ma13
ето тук пише какви документи и кога се дават - ти на работодателя, той на нои. а и ако се обадиш в нои те ще ти кажат, ако не може да те информира счетоводителят на работодателя. един съвет, ако имаш код за електронен достъп до осигуряването ти в нои, можеш да проверяваш дали ти внасят здравните, дали всеки месец подават инфо, че си в майчинство, а и да следиш кога и дали ти подават документите за майчинството. Simple Smile

# 830
  • Мнения: 108
Благодаря за инфото,вече добих представа.Хубав ден Simple Smile

# 831
  • Мнения: 60
На регистратурата са казали, че д-р Кръшкова е отпуск, защото имат и нови рецепционистки, които явно бъркат лекарите. Взех и телефона но ще го напиша на лично съобщение на TsvetelinaV. Ако някой също има нужда от него да ми пише. Няма да го пиша тук, защото това и е личния телефон, който дава на пациентките си при нужда. Не е редно аз да го раздавам. Дано ме разберете.   bouquet

# 832
  • Мнения: 5
Аничка, ти при д-р Кръшкова ли ще раждаш, аз съм много доволна от нея. Разбира си от работата.

# 833
  • Мнения: 3
Здравейте, на 20.08.2014 станахме горди родители на едно малко слънчице Дияна. Безкрайно съм благодарна на д-р Кръшкова. Родих нормално ... доста бързо и леко. Звъннах и в 3 ,че имам болка и леко кървене както и че част от водите изтекоха... каза че в 6 ще дойде тъй като ми е първа бременност и има време в 4 се озовах в болницара с пълно разкритие. Дежурния и се обади да и каже и след няма 30 мин беше до мен  и вече ми обясняваше как да напъвам и в 5 и 44 малкия ангел вече плачеше. КРЪШКОВА БЕШЕ НЕОТЛЪЧНО ДО МЕН! И през 3те дни престой в болницара не пропусна да мине при всяка възможност да види как сме и аз и бебето и да попита нуждая ли се от нещо. Още веднъж безкрайни благодарности на този сърдечен и всеотдаен човек!

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 08:45 от vessy86

# 834
  • Мнения: 121
vessy86, честита ти дъщеричка! Много да ви радва и да расте здрава и щастлива Simple Smile

Искам да си взема болничен, че работата ми е доста напрегната психически и ме изморява. При д-р Димитров съм. Може ли да ми кажете как стои въпросът с болничните при него?

# 835
  • Мнения: 232
Има ли някой, който наскоро е раждал в Софиямед без избор на екип?

# 836
  • Мнения: 958
Fairy Tale, няма такъв вариант, в смисъл ти ако искаш избирай доктор или се падни в смяната на произволен, при всички положения плащаш 1200 или 1400 лв., в които се включва избор на екип, все пак това е частна болница...

# 837
  • Мнения: 2
Здравейте, мили мами!
Искам да попитам дали някой от Вас е била наскоро при д-р Кръстев?
Става дума за ЖК, съответно и раждане при него.
За него има само 2 мнения тук и се чудя дали и той е толкова добър колкото са и другите лекари (Нецов, Димитров,Кръшкова,Узунова).
Записала съм си час при д-р Кръстев, понеже при всички изброени нямаше свободни часове в близкия един месец. Много ми се искаше да бъда при д-р Димитров, но с този мой късмет... а за жалост нямам време да чакам, понеже съм в 10г.с и трябва вече да ми се пускат първите изследвания.
Ще Ви бъда много благодарна за информацията.
  bouquet

# 838
  • Мнения: 958
baby_beautiful, аз не съм при него, при Кръшкова съм, но днес я чаках пред отделението и излезна д-р Кръстев с едно момиче в 9 месец, беше много любезен, обясни на роднините й, че понеже е преносила 5 дена, ще й включат пробно окситоцин, да видят как ще тръгнат нещата, ще я изчакат колкото е необходимо и ще се надяват да тръгне нормално да ражда, само в краен случай до неделя ако не стане нищо с окситоцина, ще пристъпят към секцио и то в краен случай. На мен ми се стори много любезен и много добро впечатление ми направи казаното от него, защото други лекари веднага биха казали секцио..Не знам дали въобще помагам, но ми направи хубаво впечатление Flutter

# 839
  • Мнения: 2
adi4ka-maslinka , много ти благодаря за информацията, но се освободи час при Кръшкова и реших направо към нея да се насоча.
А искам да попитам и всички мами, кога трябва да се направят първите изследвания за кръв и урина, изобщо по седмици кога се правят и какви са изследванията?
Много благодаря!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт