Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 230 125
  • 1 471
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 37
Да така е , но понеже ще раждам там и ми се искаше и обстановката да видя , да си задам и въпросите ...ще отида , но в никакъв случай няма да раждам при Лисичкова , ще си държа на Димитров до последно  Wink

# 811
  • Мнения: 8 962
Дано да устискаш докато се върне от отпуска.
Simple Smile

Аз също искам да родя при него. Той следи първата ми бременност, тогава не израждаше, сега следи и тази. За съжаление нямам толкова пари за избор на екип и за раждане в частна болница, затова ще си раждам без избор в Майчин дом.

# 812
  • София
  • Мнения: 709
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=734724.msg27906331#msg27906331

Виж тази тема за д-р Лесичкова, аз няма да говоря:)

# 813
  • Мнения: 37
Хаха , просто прекрасно , в четвъртък може да добавя и моите оплаквания  Joy

# 814
  • Мнения: 60
Аз също не препоръчвам доктор Лисичкова. Някъде в темата съм писала за първоначалното си впечатление от нея и затова ще гледам да съм кратка:
1.тогава правихме опити за бебе и  и го казах, не получих никакви съвети от нея.
2. исках цитонамазка: каза да ида след няколко месеца да ми я направи ( при положение, че до тогава никога не ми е правена)
3. Прегледа представляваше 5 секунден преглед отдолу със спекулум.
Общо престоя ми в кабинета продължи 5-6 минути.
В резултат на този непрофесионален преглед, без да ме види на вагинален ехограф чак 8 месеца по- късно ми откриха тумор на левия яйчник. Намери го д-р Кръшкова и миналата седмица ме оперира. Предполагам, че разбирате, колко по- добре щеше да е да не бях отишла при нея а да си бях записала час при лекаря, който предпочитах но трябваше да изчакам много за преглед. Впрочем и аз отидох при нея, защото при доктор Кръшкова трябваше да чакам 2 седмици и не ми се чакаше.
 Успех на всички мами и мечтаещи да са мами   bouquet

# 815
  • Мнения: 37
И аз поради същата причина си записах час при нея , с моя късмет кадърните доктори са в отпуск  #Cussing out

# 816
  • Мнения: 958
Ама искам да ти кажа, че днес бях на ЖК при Кръшкова и си е там жената newsm78 Не знам кой ти е казал, че е в отпуска. Тя ми каза, че чак от 26.09. излиза в отпуск две седмици Thinking
Иначе видях я днеска тази Лисичкова, размотваше се по коридора, никой не чакаше за нея, доста груба изглеждаше наистина.

# 817
  • Мнения: 108
Здравейте,искам да Ви питам,като родя в Софиямед те ли ми дават болничен,защото съм чувала,че първите три месеца са болнични,а след това е майчинство.Благодаря предварително Simple Smile

# 818
  • Мнения: 958
Здравейте,искам да Ви питам,като родя в Софиямед те ли ми дават болничен,защото съм чувала,че първите три месеца са болнични,а след това е майчинство.Благодаря предварително Simple Smile
#Crazy Това го чувам за първи път....Няма такова нещо, имаш 45 дни преди термин болничен, след раждането ти е отпуск за гледане на дете до 2 г., демек майчинство Wink

# 819
  • София
  • Мнения: 2 340
Здравейте,искам да Ви питам,като родя в Софиямед те ли ми дават болничен,защото съм чувала,че първите три месеца са болнични,а след това е майчинство.Благодаря предварително Simple Smile

след като родиш имаш болничен от болницата и после от педиатъра на бебето. после задължително деклсрации към нои и тогава си готова за 2 год. Simple Smile

# 820
  • Мнения: 108
Мерси за инфото,а тези декларации към НОИ се подават от работодателя ли,извинявам се за глупавите въпроси,но хич не съм запозната.

# 821
  • Мнения: 37
Ами звъннах на телефона за запазване на часове и жената ми каза , че е в отпуск . Може и да е послъгала малко... А и ако имаш някакъв неин личен телефон да ми дадеш , нещо я крият от мен значи ..

# 822
  • София
  • Мнения: 2 340
Мерси за инфото,а тези декларации към НОИ се подават от работодателя ли,извинявам се за глупавите въпроси,но хич не съм запозната.
има ги на страницата на нои, но работодателя ги подава Simple Smile

# 823
  • Мнения: 958
Ами нямам, съжалявам. Но май май те е послъгала, сигурно, защото е заета докторката или я е мързяло да си свърши работата. Звънни пак и кажи д-р Кръшкова ми каза да запиша час за еди кога си.. Whistling Може и да подейства Blush Но си е тук определено до края на септември.

# 824
  • Мнения: 108
Благодаря много, Anichka Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт