Маркова козметика на изненадващо ниска цена - enzo.bg

  • 118 375
  • 696
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 193
Интересното е, че плащането е с наложен платеж. Т.е. не могат да ни източат картите да речем. От друга страна се чудя има ли имитации на всички марки?  newsm78 Прави ми впечатление, че има парфюми във всякакви разфасовки.
И аз нямам пари тази седмица за тестова поръчка. Може би другата.
Микки, да, сподели.  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 5 477

Топката на Тиги е 14 лв. при 35 в БЗ. Мисля да я поръчам, защото я познавам отлично, ползвам я от години и разбира се ако е менте или с изтекъл срок да се обадя където трябва. Peace
И аз за нея се замислям,даже имам в момента една наполовина пълна от feelunique поръчвана.Ще мога и да ги сравня.

# 17
  • Мнения: 2 562
И аз мислех за пробна поръчка на Вела защото си я имам у дома и мога да сравня.От друга страна ме притеснява дали ако нещо не е наред ще ми признаят рекламацията.Как да кажа-Това е фалшиво или срока му е изтекъл(ако е даден само производствения код)?Кой ще се съгласи че козметичните калкулатори показват реалния срок на годност или че моята опаковка е малко по-различна от тази на техния продукт Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен ми направи впечатление новият крем на Виши Идеалиа -  в сайта е 32лв, докато в аптеките е 48.  Shocked Кремът е нов за марката, така че няма как да е с изтекъл срок на годност. От друга страна да седнат да правят ментета на Виши ми се трува странно... newsm78

Хайде някой да си поръча нещо!  Laughing Twisted Evil

# 19
  • София
  • Мнения: 43
На сайта пише, че може да е върне продукта в рамките на 7 дни без да е необходимо да се обосноваваш, но дали реално така се случват нещата  newsm78  
много са изкушаващи цените, но ще изчакам отзиви


Да се редактирам - сега разгледах по-обстойно цените и си е съвсем възможно да са такива - сравних някои парфюми и продуктите на Клиник например, за които съм сигурна - цените са същите като на шопа на нашето летище, така че има светлина в тунела да са читави  Peace

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 12:53 от -Alien-

# 20
  • Мнения: 372
Гледам, че са регистрирани в НАП и по ДДС.

Цитат
гр. Сливен 8800, кв. Младост бл. 4 вх. В ап. 2
по НАП - № 3075136268: ДДС- BG 3075136268

http://www.enzo.bg/bg/freetext/obshti-uslovia/

# 21
  • Мнения: 1 381
Не можеш да докажеш само от лични наблюдения, че даден продукт е фалшив. Ако те изкарат един сертификат направен от фотошоп иди и се бори за правата си.
За парфюмите- всички парфюми имат имитации и се произвеждат някъде в Азия. Преди година във Варна имаше голям магазин за парфюми/ не знам дали още съществува/ и от собственика му знам, че всичко беше менте.
Ако в сайта на кларинс се продава нещо за 100лв, няма как в сайта на пенка да го продават на 50лв с печалба. Замислете се. Освен ако пенка не си бърка сама кремовете или ги взема от някъде за без пари с изтекъл срок на годност и ги продава за нови. Защото целта на Пенка не е да ви подарява продукти, а да печели.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 193
Предлагам, някой да си вземе този сет , за скромните 9 999лвhahaha

# 23
  • Мнения: 372
Предлагам, някой да си вземе този сет , за скромните 9 999лвhahaha

 Shocked  rotfImao

# 24
  • Мнения: 2 562
Предлагам, някой да си вземе този сет , за скромните 9 999лв.  hahaha
Вчера щях да го добавя в поста си,но сайта така ми заби че 15 минути не можа да ми отвори поста за редакция Peace накрая се отказах.Виж,има вишита и за 999 лева Laughing

Guilty, Peace Така е...

На мен ми направи впечатление новият крем на Виши Идеалиа -  в сайта е 32лв, докато в аптеките е 48.  Shocked Кремът е нов за марката, така че няма как да е с изтекъл срок на годност. От друга страна да седнат да правят ментета на Виши ми се трува странно... newsm78

Хайде някой да си поръча нещо!  Laughing Twisted Evil
Аз го намерих за 40 лева в една аптека.Според приятели с които коментирах сайта,възможно е ако наистина са свързани със складове или фирми от Полша(и Чехия),да продават толкова евтино.Точно там имало доста такива фирми от които може да вземеш оригинални неща направо без пари Thinking
Вижте тук отдолу излизат и други продукти на Виши и Лореал на които пише на чешки:
http://www.enzo.bg/kozmetika/vichy/vichy-idealia-dneven-i-nosshe … ting-cream-50-ml/
akce,nove...
Ами да,чешки филиал:
"Enzo.bg е филиал на чешката фирма:

Internet shop s.r.o., Prvního pluku 621/8a, Praha 8 - Karlín, 18600
IČO: 27609057, DIČ: CZ27609057"

# 25
  • София
  • Мнения: 43
Да, възможно е; в края на крайщата от фрий шопа на летището също едва ли работят на загуба, а там има гаранция за качество и както писах цените са абсолютно същите, но специално за козметиката за коса не мога да сравня

# 26
  • Мнения: 2 562
Дават и код за 4лв отсътпка при първо посещение...
Къде го дават този код?На мен когато за първи път отворих сайта ми излезна някакъв прозорец,но го затворих и повече не се е появявал Rolling EyesДа не е било това newsm78

# 27
  • In transit
  • Мнения: 11 825
И аз си мислех че продуктите може пък да са стари или с изтичащ срок на годност.На тази мисъл ме навя опаковката на Кларинс мулти-актив която е старата тяхна.Имам един каталог на техни продукти и там я има точно тази опаковка.Но пък знае ли човек,може сроковете на годност и производствените кодовете да са пренабити Rolling Eyes Иди разбери тогава Crossing Arms Преди години ми бяха казали че в БГ марковата козметика понеже е скъпа,така се продавала-пренабиват сроковете и после купуваш неща с изтекъл срок...Няма да хвърлят я.Но това преди десетина години,не сега Peace
ами продуктите на Collistar пък са най-новите, които имат и няма как да са с изтекъл срок. Аз мога да поръчам някой продукт, който го имам и мога да направя сравнение.

Този сайт ми се стори интересен, но честно казано, притеснява ме.  Rolling Eyes
Ще следя за Вашите отзиви.

Микки, би ли казала откъде в И-бей пазаруваш?

http://myworld.ebay.co.uk/scentwarehouseuk/?_trksid=p4340.l2559 но уточнявам, че от този сайт мога да гарантирам само за продуктите на Колистар. Peace

Ако в сайта на кларинс се продава нещо за 100лв, няма как в сайта на пенка да го продават на 50лв с печалба. Замислете се. Освен ако пенка не си бърка сама кремовете или ги взема от някъде за без пари с изтекъл срок на годност и ги продава за нови. Защото целта на Пенка не е да ви подарява продукти, а да печели.
тук не си съвсем права, защото всеки производител дава отстъпки за търговците на едро. Това, което е обявено в официалните сайтове на производителите е максималната цена, на която може да се продаде един продукт, а в магазините винаги я продават на по-ниска цена с различен процент отстъпка. А колкото е по-голям търговеца на едро толкова с по-големи отстъпки от производителя ползва.  Peace

# 28
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Ето линкове на чешкия, полския и словашкия им магазин.

http://www.iperfumy.pl/

http://www.parfums.sk/

http://www.parfums.cz/

# 29
  • Мнения: 2 562
Mikkey,сравних един продукт със сайта в БГ и първия който ти си дала.Тук маската е 14 лева,там 17.54...На втората цена по-мога да се съглася.Но какво да мисля за нашата?А сега сравних и със втория сайт където въпросната маска вече е 19.55 newsm78 В третия сайт е 17.86...Защо тогава тук е 14 лева?

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 14:05 от bubka:)

Общи условия

Активация на акаунт