За балсамите за устни

  • 5 743
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 611
От години ползвам балсам за устни и от повечето съм била доволна.
Предпочитам  Labello.

# 46
  • Мнения: 2 255
След различни опити (без много скъпите марки, разбира се  Sunglasses) се спрях на Леокрема, в момента ползвам този с аромат на шоколад и много ме кефи  Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 2 164
В момента ползвам на Нивеа с блясъка, но нещо не ме кефи.

# 48
  • Мнения: 144
И аз бях много доволна от Лабело - ползвах ги като ученичка, след това съм взимала на Ейвън, Нивеа и едни полски (не им помня името), но не бях особено доволна. След това си взех на Арома - вазелин с розов конкрет в една кутийка. Доволна бях, но не ми беше удобен за нанасяне. От около година си взимам на Талодерма вазелина - пак е с розов конкрет и други глезотийки за устните, и е в тубичка. Много ми харесва, но го нанасям вечер и сутрин (въпреки че сутрин е почти излишно  Simple Smile)
През деня слагам хидратиращо червило! Не се гримирам силно - само спирала, и ако не слагам червило - все едно няма цвят на лицето ми. Затова съм се спряла на варианта с вазелин Талодерма вечер, и качествено червило през деня.

# 49
  • Мнения: 139
LEOCREMA-целувка.Мирише много приятно и съм мн.доволна!

# 50
  • Мнения: 282
Аз пък много харесвам балсамите на Nivea Peace,ползвала съм съ6то и на Avon,но не са кой знае какво. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 181
не харесвам този на Нивея. след като го изям устните ми стават сухи и опръхнали и много ме дразнят. в момента съм с меден вазелин от аптеката - като го изям устните ми остават меки, чувствам ги нормално. да не говорим, че изобщо не се пукат.

# 52
  • Мнения: 521
някои да е ползвал балсама на леокрема за обемните устни?аз днес си го купих,е не очаквам уау ефект(то без тук усничките са ми големи не че се фукам)
някои да го е плолзвал?

# 53
  • Мнения: 5 317
някои да е ползвал балсама на леокрема за обемните устни?аз днес си го купих,е не очаквам уау ефект(то без тук усничките са ми големи не че се фукам)
някои да го е плолзвал?

Аз го използвам,но не всеки ден.Устните ми не са станали като на Анджелина Джоли,но иначе глоса не е лош.

# 54
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз съм много доволна от балсамчето на "Българска роза", има 2 вида - с аромат на ябълка и с аромат на лимон, вършат чудесна работа, а и цената е супер "тънка" Wink

# 55
  • Мнения: 530
аз за първи път чувам че има балсамче на БГ роза ново ли е  newsm78

# 56
  • Мнения: 109
Аз ползвам балсамчета и то по всяко време на годината,не само през зимата когато наистина имам нужда от тях. От тези на ЛАБЕО бях най доволна,но наистина напоследък ги няма.Що се отнася до НИВЕЯ като марка козметика въобще не съм впечатлена от нито един техен продукт. В момента ползвам балсам за устни на LEOCREMA и съм доволна,дори много-пробвай го.   ukliam1 #Milti afwitch

# 57
  • Мнения: 6 164
Аз имам почти всички видове, защото устните ми са страшно чувствителни.  Sad
Хидратиращия балсам - синичкия ми съсипа устните през зимата, явно защото трябва да е по-мазен, а не на водна основа и ефека беше като да си облизваш устните постоянно на студа - ранички!!
Черешата ми осветяваше много гадно устните, не го ползвах, седи в шкафа.
Сега съм с розовия в тубичката, на който пуснахте линк. То е гланц, не е балсам, стои лепкаво и лъскаво, но поне не ми се напукват устните. Peace
А иначе някой спомена за българския вазелин в аптеките с пчелен восък - Страхотен е! Но го ползвам като лекарство (не е много вкусен), когато ми се напукат устните, за нула време ги оправя и стават мекички и гладки.

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз използвам най-вече балсами и затова съм пробвала кажи-речи, всичките. Наскоро си купих балсам с невен на "Апотекер Шелер" (не ме карайте да го пиша на немски  Rolling Eyes) - страхотен е. Това е най-доброто, което ми е попадало.  Wink

# 59
  • Мнения: 870
Доволна съм от Leocrema, като цяло всичките им продукти ми харесват. Има и на Avon един балсам за устни от серията Planet Spa в едно малко бурканче-страхотен е, на промоция го взех към 7 лв. но е много икономичен и мирише супер!

Общи условия

Активация на акаунт