Иначе аз не мога да дойда на среща в борисовата защото Митко вчера вдигна 40 градуса без видими симптоми за нищо и не можах да я сваля ни с панадол ни с чорапи с оцет и вода. Накрая отидохме в спешен кабинет, като нашия спешен кабинет "Превент" се оказа, че няма лекар. Дадоха ни списък с други адреси да видим там къде имало лекар

Та ходихме на платен преглед в Полимед и там ни предписаха антибиотик. Той пооталожи нещата. Днес пак дигна 40, но с хексалгин + хладна ваничка да се поплацика 30 минути успях да сваля температурата. Сега е с баба си на площадката.
Иначе е фъртуна скача, пее, танцува, тича, кара колело, бръщолеви и изведнъж като вдигне температурата се уклюмва и гушка в мама.
Та утре ще ме е страх да хукнем на такова разстояние и той да вдигне пак, но другата седмица живот и здраве като спре с температурите ще сме на лице


/
,ние бяхме на страхотна разходка в Борисовата със
Че от кога го чакам това моренце не съм го виждала от векове...пък и каква компания ще си имаме.