Отговори
# 660
  • Мнения: 307
Аз за тази година се отказвам. Догодина Simple Smile

# 661
  • Варна
  • Мнения: 29
Кло, бива ли да се отказвате за такова нещо. Сега го гледам на картата - едва 17 км са между Смолян и село Смилян. Всички ще сме с коли. Ще дойдем да ви вземем от Смолян разбира се.

# 662
  • София
  • Мнения: 307
Кло, бива ли да се отказвате за такова нещо. Сега го гледам на картата - едва 17 км са между Смолян и село Смилян. Всички ще сме с коли. Ще дойдем да ви вземем от Смолян разбира се.

 Peace именно

# 663
  • Мнения: 418
Кло, бива ли да се отказвате за такова нещо. Сега го гледам на картата - едва 17 км са между Смолян и село Смилян. Всички ще сме с коли. Ще дойдем да ви вземем от Смолян разбира се.

 Peace именно

Така е ама ми сервираха вчера, че от април почваме голям ремонт в къщи ... ще обърнем с краката на горе всичко  ooooh! ...а аз си го отлагах това за лятото  Peace
И сега съм на вълна, бебе-внуче (още го чакаме хубавеца да изскочи...) , а сега и това с идването на майсторите по рано от предвиденото ... #Crazy
Печки, кухни, абсорбатори, спални легла...гардероби, телевизори ...каквото се сетите ...се гледа и се обсъжда

# 664
  • Мнения: 22
Последно отпадат Старите къщи , така ли ?

Че ако няма се ходи там , ние тази седмица заминаваме за няколко дена на Трявна и после може и да отскочим и до там ,че голям мерак имам за тези къщи Simple Smile

# 665
  • София
  • Мнения: 307
Лил не разбрах точно ама май да.

И на мен ми се ходеше там, още повече че ги дъвчем от миналата година. Ама и те са едни там  ooooh!

според мен тая седмица вече да се преброим финално и да правим резервацията. ей са ще стане април/май месец.

# 666
  • Мнения: 95
Добър дееееннн!!!!
Дали няма да ме линчуват тук, че не съм писала от 1000 години?  Whistling Whistling Whistling
ВИНОВНА!
Ама влязох, прочетох за бебета, рождени дни и нямаше как - казах си, ще пиша!

Маймунски - Честита бременност! Лека и здрав мъж на финала (пък и дама да е)  Hug
Кики - на големи патерици - Честит Рожден Ден! Много здраве и успехи, много любов, заздравяване на семейството, пък и бебче за капак!  Hug

За нас: От къде да започна? Васинко ми е добре, да чукам на дърво! След две лежанета в болница през ноември и декември се надявам, че ще мога да го пусна на градина от другата седмица вече, че детето не издържа.
Имахме малко катаклизми: октомври на милото му направиха две последователни операции от дискова херния и сега е в период на едно трудно възстановяване, но да ми е жив и здрав, ще мине.
Аз... Аз съм добре. Работя, уча - обичайните неща. За последните няколко месеца доказах на себе си колко може да бъде издръжлива една жена. Октомври в рамките на 11 дни едвам не изпуснахме дядо ми, по същото време преживях двете деветчасови операции на Дамян (през които го погребах поне 5 пъти), а 5 дни след това влязох в болница с малчо с поредния астматичен пристъп.... Но това остана в миналата година.
За тази съм си пожелала здраве за семейството и ако е рекъл Господ да направим Васко батко  Simple Smile

Е, написах се за сега!
Целувки на всички, на Кло, на Веси, на Мия, на Норчето, на Кики, на Лили, на Нея, на синапова и на всички, които пропускам!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 667
  • Мнения: 57
Еха Стеле сети се ти да пишеш  Hug И аз ти пожелавам миналата да е била последна с такива премеждия  Hug
Днес ще ходя да си чуя сърчицето на малкото дребче  Laughing Как не ми се работи не е истина, толкова съм разсеяна, а копам под хотел Плиска и се моля да не падне докато съм жива  Laughing
Айде лек ден ви желая на всички  Hug

# 668
  • Мнения: 418


Вече съм баба Simple Smile. Имаме си малко момченце на име Даниел, с перфектните размери: 3,200 кг. и 52 см.



# 669
  • София
  • Мнения: 310
Хей Кло!!!!!!! Хайде честито ти внуче! Да ви радва много Даниел и да слуша много вуйчо си  Laughing

# 670
  • Мнения: 116
Честито, бабо Кло! Странно ми звучи малко,но много се радвам за вас и за малкото адашче.Дъщеря ти е късметлийка,че имаш пресен опит с гледане на малко момченце!Да сте много щастливи!

# 671
  • София
  • Мнения: 224
Честито Кло   bouquet! Да ви е жив и здрав и много щастлив!!!

# 672
  • София
  • Мнения: 88
Честито, бабенце   bouquet
Да е много щастлив малкият Дани. А покрай него и вие.

# 673
  • Мнения: 57
Честито КЛо, много да е здрав и да ви радва  Hug

# 674
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
 Честито бабо Кло. Да ти е много здраво внучето, с много късмет в живота и мама и тате винаги да са до него.

Общи условия

Активация на акаунт