Отговори
# 645
  • Мнения: 307
Маймунски  Hug Hug Hug Hug Браво!!! Пожелавам здраво бебе на финала, пък и момиченце да е няма да го върнеш не е толкова страшно и мен така в началото ме беше страх да е момиче, ама даже по-лесно се гледат момичетата Simple Smile

Кики Ч Р Д на патеричка.
А за спането Митко го слагаме да си спи в неговата стая и му позволяваме да идва да спи при нас след 1 часа през нощта, защото има кошмари. И преди да се появи Лили, ако искахме нещо да правим го правим между 21 и 1 през нощта. Сега като я има и Лили е мисия невъзможна. Това дете хем малко хем нищо не разбира като ни надуши само, че се заиграем с мъжа ми и почва да пищи. Явно не иска още братчета и сестричета Simple Smile  Joy Само я чакам да стане малко по-голяма и да я захраня и махна кърменето в 23 часа и ще си спят заедно оттатък с батко и пък ние с мъжо ще се гушкаме Simple Smile

# 646
  • София
  • Мнения: 590


БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!  bouquet

МАЙМУНСКИ Честита бременност! Страхотна новинааа...




И аз искам..Навивам таткото, но засега още се дърпа.

# 647
  • Мнения: 307
Ами тогава Кики пожалавам ти догодина за рождения ти ден да гушкаш бебе Simple Smile

# 648
  • София
  • Мнения: 590
Ами тогава Кики пожалавам ти догодина за рождения ти ден да гушкаш бебе Simple Smile

Благодаря за пожеланието. И аз си пожелах същото и още много други хора също!  Simple Smile Пожелавам си също и по - висока заплата, защото това е причината таткото да се дърпа. И мен ме е страх, но ние не сме вечни и искам Ади да не бъде самичка. Винаги да си има някого на когото да се облегне.

Дори мисля да си направя и застраховка живот. Но на месечни вноски и със спестовен характер.

С кредит над 100 хиляди лева.... искам да си подсигуря детенцето.

Дайте някоя компания ако знаете.

# 649
  • Мнения: 307
Леле Кики какво си се зомбирала със тези застраховки. Нали знаеш гаранция франция. Плюй в пазвата за късмет фърли сол и там каквото беше и е по-сигурно от това. То нищо сигурно няма на този свят.
А за заплатата твойта не е толкова важна колкото на таткото. Пожелавам увеличение на неговата заплата с поне х2.

Едно време моите родители по комунистическо са се скъсвали да спестяват и да се лишават за да ми подсигурят бъдещето и какво стана ....... ми тя инфлацията ги изяде всичките им спестявания . Миналата година отидох да си затворя книжката и имаше в нея 50лв. А те наистина са я помпали яко.

Важното е да сме живи и здрави останалото ще се нареди и смело напред Simple Smile

# 650
  • София
  • Мнения: 590
МИЛО ВЕСЕ, Ч.Р.Д. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ ЗДРАВЕ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ. ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА И ВСЕ ТАКА КРАСИВА И ДОБРИЧКА. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК. А....И БЕБЕЕЕЕ ДА ГУШКАШ СКОРО.


 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041 Tada Gift  ura  bigdance2 newsm18  Party Time  4uu  costumed034 Tada  mrstraetz

Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 11:38 от Kиkи

# 651
  • София
  • Мнения: 88
МИЛО ВЕСЕ, Ч.Р.Д. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ ЗДРАВЕ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ. ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА И ВСЕ ТАКА КРАСИВА И ДОБИРЧКА. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК. А....И БЕБЕЕЕЕ ДА ГУШКАШ СКОРО.

Ще кажа само "ДА"

# 652
  • София
  • Мнения: 310
Хелоу...

Да почерпя по случай бърдея ми  Crazy...

# 653
  • Мнения: 418
Вес
Честит Рожден Ден!!!


# 654
  • София
  • Мнения: 307
КРАЕН СРОК ЗА ОТГОВОР ЗА НАЦ.СРЕЩА - 25.01.2013!!!!!!!!!!
срещата ще бъде на 26-27 април, а мястото в Родопите, най-вероятно тук http://smolena.com/services/

Специално питам: Кло и Синапова, щото бяха гласували в анкетата.

НО и всички други да се чувстват поканени и добре дошли  Heart Eyes

# 655
  • Мнения: 307
Разкажи колко е за нощувка на човек

# 656
  • София
  • Мнения: 307
ами мисля че се коментираше 40 лв на двойка без закуска

# 657
  • Мнения: 418
Там как се стига... Че ние сме "пешаци" ... а за превоз с транспорт от Смолян знае ли някой?

# 658
  • Мнения: 53
Юхууууууу  Hug

Привет и от нашето гнезденце,от кога не съм влизала тук Heart Eyes..ама да се оплача от ефекта "градина".Мишко от Коледа насам е все болен изкара едни 4 дни в градината за един месец и стига му толкоз.Тъкмо оздравее и се гласим за градина и той се разкашля,темп.(или без) сополяци гадни.Откриха му прословутата бактерия мораксела.Уж я лекувахме до вчера с някакво кремче за нослето.Ама понеже пак ни хвана по време на последните дни на мазането вирус,та сега ще чакам да оздравее хубаво,че да видя резултата.Защото разбира се пак е със сополи и кашлица.И малко ми дойде на нагорно -сополи,кашлица,повръщане... Sick Crossing Arms Стига толкова хайде оплаках се. Crazy

Мумунчеееееее честито  Hug Hug Hug(и тук),много лека бременност,и здраво бебче..пък момче или момиче.Знам си аз че ще си го обичкате много,и ти си прекрасен родител.Така че и с кухни и кукли добре ще ти се отрази да си поиграеш. Mr. Green
Аз още чакам Инката да ме покани на гости да сготвим заедно хихихиих. Joy

И на мен много ми се иска за срещата ама...май ще се разминем и тази година. Sad Ама ако организирате софийска срещичка,с деца,мъже,или без тях съм на линия. Mr. Green

И за бременеене ми се иска...как ми се гушка едно бебче...ама и това се отлага.Нищо де вие раждайте аз все ще има бебчета да гушкам. Mr. Green

Весито честито помъдряване и разхубавяване. Hug newsm59

Там как се стига... Че ние сме "пешаци" ... а за превоз с транспорт от Смолян знае ли някой?

Е именно де пеша също става. Laughing Ако е хубаво времето хем и родината ще разгледате. hahaha

Хайде останете със здраве че съм се налепила тук със един силкон,да се чистя. Crazy

# 659
  • Мнения: 418
Цитат
Там как се стига... Че ние сме "пешаци" ... а за превоз с транспорт от Смолян знае ли някой?

Е именно де пеша също става.  Ако е хубаво времето хем и родината ще разгледате.

Подигравай се ти, ама на мен хич не ми е весело... щото можем да се откажем  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт