Четки за грим 1

  • 58 152
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Да, същата.  Peace Няма смисъл да купувам цял сет, ако ще ползвам само тази четка, а отделно не мога да я намеря.
А, и още нещо - да не е скъпа (МАК със сигурност ще имат подобна, но не ми се дават много пари)

# 736
  • София
  • Мнения: 1 611
Щом е тя да знаеш - втората снимка не е реална  Peace Тази четка по никакъв начин не е толкова обемиста. Погледната отгоре би била 3-4мм и не става за блендиране.

Като добра алтернатива на 217 е Сигма Е25. Лошото обаче е, че в реален размер не я харесвам. Преди я пращаха като подарък при поръчка над $30 - с къса дръжка. Тъй като я харесах в този й вариант я поръчах в реален размер и определено минито се оказа по-добро. Но все пак и голямата не е лоша  Peace

# 737
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Хм, аз съм я виждала на живо и много ме грабна. Rolling Eyes
Значи да го кажа така: търся четка като тази на Саманта за пудра (огромната  Laughing), но малка, да става за нанасяне и блендване на сенки. Искам да е гъста, защото с мека четка (имам такава мекичка) не мога да блендвам върху базата на Артдеко. Някак сенките залепват и няма разнасяне. Whistling
Ако имате други идеи, приветствам ги!  Hug
В момента съм с тази, но искам нещо по-обемисто и заоблено отгоре:

# 738
  • Мнения: X
Inglot 6SS и 4SS са нещо такова, втората обаче е доста обемиста.



Аз пък търся нещо като Ревлона, който показваш, но не намирам. Там където продават Ревлон вече няма стелажи с аксесоари.  Sad

# 739
  • Мнения: 4 428
Като добра алтернатива на 217 е Сигма Е25. Лошото обаче е, че в реален размер не я харесвам. Преди я пращаха като подарък при поръчка над $30 - с къса дръжка. Тъй като я харесах в този й вариант я поръчах в реален размер и определено минито се оказа по-добро. Но все пак и голямата не е лоша  Peace[/color]

Ел, какво е разликата между горямата и малката Е25  Rolling Eyes Аз имам голямата и ми харесва. Но не бих я нарекла алтернатива на 217, много са различни. Тази на Сигма я ползвам за нанасяне на сенки и леко блендиране на по-светлите цветове. Не става за по-сериозно блендиране, много е мека.

Ноеми, погледни една четка на ЕЛФ:
http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/new/flawless-concealer-brush/invt/84024/
Води се за коректор, но Пух си я беше поръчала и като я видях, реших че ще си я купя и аз за блендиране  Peace Голяма е, но не много и е доста пухкава.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 611
Веси, ами моята малка Е25 се доближава повече до 217. По-гъста е от голямата, също така космите са някак по-жилави. Малката си е кръгла, докато голямата е леко сплескана.

# 741
  • Мнения: 371
Аз имам първата показана четка на инглот-според мен е твърде голяма.Освен това след редовно пране има щръкнали косми на вън и сега изглежда като гръмнала кофичка от кисело мляко  Confused

# 742
  • Мнения: 37
Момичета знаете ли цената на четка inglot 27TG ?

# 743
  • Мнения: 532
Ноеми, погледни една четка на ЕЛФ:
http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/new/flawless-concealer-brush/invt/84024/
Води се за коректор, но Пух си я беше поръчала и като я видях, реших че ще си я купя и аз за блендиране  Peace Голяма е, но не много и е доста пухкава.
Мога да я донеса на срещата, ако искате да я видите. Направо ще домъкна всичките елфски четки, които имам, че напоследък има голям интерес към тях Peace

# 744
# 745
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Мерси, Check Please  Peace. Аз инглотските съм ги гледала (поне 10 пъти), но са ми някак меки  Rolling Eyes.

Аз пък търся нещо като Ревлона, който показваш, но не намирам. Там където продават Ревлон вече няма стелажи с аксесоари.  Sad
Аз четката на Ревлон я взех от магазин Ивис в Стара Загора преди Коледа. На следващия ден я видях и м магазина на Ивис и в Бургас.
Обаче като гледам в сайта им я няма.  Confused
http://www.ivis.bg/%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B0%D1 … 80%D0%B8/?from=12
Може, обаче, да звъннеш да попиташ, може информацията да не е актуална  Peace

Мерси за идеята, Веси!  Hug Пух, искам! Моля!  Flutter

# 746
  • Мнения: X
Мерси.  Hug Аз изобщо не съм виждала магазини Ивис във Варна. Ревлон има на други места, но са махнали стелажите с аксесоари.

Аз наскоро преоткрих една четка за блендиране, която според мене е безименна, но се оказа, че имало такава марка.  Mr. Green Studio Basics. Преди малко ги видях в едно магазинче и се сдобих с тази това.



Като за 13 лева е доста добро. Четката ми за блендиране на същата марка е от 6-7 години и не е мръднала. Има различни сетове, които са по 20 лева.  Grinning

Скрит текст:

# 747
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
О, виждала съм ги тези по кварталните магазинчета!  Laughing Peace Мязат по вид на Кент  Wink

БТВ аз за блендване ползвам също и тези на Кент:
За нанасяне само на тъмни сенки в ъгълчето и гънките:


за светлите сенки:


Днес ги гледах някъде, но къде...  Rolling Eyes ако някой се поинтересува, ще се напъна да се сетя! (че ного обикалях)

# 748
  • Мнения: 31 212
Веси, ами моята малка Е25 се доближава повече до 217. По-гъста е от голямата, също така космите са някак по-жилави. Малката си е кръгла, докато голямата е леко сплескана.
Точно така е и при мен. Малката я бива, голяма не. Махнах я.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт