Четки за грим 1

  • 58 204
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 13 627
При мене тази лилавата на Есенс нито пуска боя, нито се изкривяват косъмчетата.
Въпреки това не я харесвам, прекалено е груба за кожата под очите.
Чудя се дали да не си купя четката за пудра на Екотуулс Thinking Някой да я има?
Много съм доволна от buffing четката, освен това седи много удобно в ръката, което за мене е голям плюс Simple Smile
Жалко само, че Екотуулс нямат тестери....като пипна дадена четка веднага добивам представа дали ще ми хареса или не

# 196
  • Мнения: 31 382
Аз я имам Жаки и много я харесвам. Много е мекичка.

# 197
  • Мнения: 4 428
Аз също до скоро имах четката за пудра на Екотуурс, но я продадох. Не я ползвах. Много е мекичка и пухкава, но с кабукито ми е по-удобно  Peace А от четките за лице, не ми се колекционират по няколко вида с еднаква функция.
Жаки, а ти от къде си взе последната четка на Екотуулс? Гледах в beFit, но я нямаше.

# 198
  • Мнения: 1 416
Тази четка за сенки:

http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bamboo-Eye-Shadow-Brush/36793

дали е по-дълга от четките, които са в този комплект:

http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bamboo-6-Piece-Eye-Brush-Set/25456

На мен ми се струва, че е по-дълга, в смисъл дръжката и е по-дълга, а с такава, струва ми се, че по-лесно ще се работи.
От друга страна пък тези в комплекта ми изглеждат доста подобни четки и ми се струва, че всичките ще вършат почти същата работа, само са с малко различна форма една от друга.
А и ми изглеждат доста големи като за четки за сенки Thinking Може ли някой, който има този комплект да ми каже струва ли си да се купува или по-добре да си взема отделно 2 четки - тази единичната за сенки /показана по-горе/ и тази за опушване:

http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bamboo-Smudge-Eyeliner-Brush/36817

Аз първо точно така бях решила, но в последствие като се замислих, излиза, че с комплекта получавам 5 четки за почти същата цена, т.е. по-изгодно излиза. Но пък, ако четките са доста подобни, а и се окаже, че тази за опушване /от комплекта/ не върши добра работа за целта, пак ще опра до още една единична четка. Като я гледам тази за опушване с острилката накрая, ми се струва, че би вършила по-добра работа, от тази в комплекта. Другата много мека ми се струва, ще може ли въобще да опуши нещо.

# 199
  • Мнения: 5


На мен ми се струва, че е по-дълга, в смисъл дръжката и е по-дълга, а с такава, струва ми се, че по-лесно ще се работи.
От друга страна пък тези в комплекта ми изглеждат доста подобни четки и ми се струва, че всичките ще вършат почти същата работа....

Имам комплекта и съм доволна. За моите лични нужди е перфектен. Иначе да, четките от комплекта са с по-къси дръжки от единичните.  Peace

# 200
  • Мнения: 532
AQUA, единичните четки са с нормално дълги дръжки. Ето една снимка на тези от комплекта, която дава идея за размерите им. Не са ми неудобни, ползвам си всичките, а за път са чудни Peace

Скрит текст:

# 201
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
такава пречупена четка така и не открих  Cry

# 202
  • Мнения: 94
такава пречупена четка така и не открих  Cry
Алверде имат такава. Peace

# 203
  • Мнения: 13 627
Аз също до скоро имах четката за пудра на Екотуурс, но я продадох. Не я ползвах. Много е мекичка и пухкава, но с кабукито ми е по-удобно  Peace А от четките за лице, не ми се колекционират по няколко вида с еднаква функция.
Жаки, а ти от къде си взе последната четка на Екотуулс? Гледах в beFit, но я нямаше.
От Лили на Стамболийски. Имаха супер много четки

# 204
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
такава пречупена четка така и не открих  Cry
Алверде имат такава. Peace

твърда ли е или мека - и елф имат, но мека  Rolling Eyes

и къде се продават  newsm78 Rolling Eyes

# 205
  • Мнения: 94
твърда ли е или мека - и елф имат, но мека  Rolling Eyes

и къде се продават  newsm78 Rolling Eyes
Не мога да кажа дали е твърда, или мека. Просто съм виждала.
Продават се в ДМ. Wink
Аз си търсих такава за други цели, но не открих, та в този ред на мисли - оглеждай внимателно, защото обикновено са поставени на много глупави и невзрачни места.

# 206
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
идеално, на удобно място ми е  Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 13 627
Catrice имат такава пречупена, но много не я харесвам. Много ми е тънка и неудобна дръжката като я държа

# 208
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
ще погледна и нея, мисля, че в лили има катрис?  Rolling Eyes

# 209
  • Мнения: 13 627
ще погледна и нея, мисля, че в лили има катрис?  Rolling Eyes
Да, в Лили Peace Inglot също имат такава четка

Общи условия

Активация на акаунт