Набор 93-и вече изкласи- 3

  • 48 218
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 409
 И аз не  мога да отворя  #Cussing out
явно сайта им прегря...Ако някой сполучи да се добере до него, моля да пусне линка!

Редактирам се- с Camile сме писали едновременно Wink

# 31
  • Мнения: 37
Пуснах линк на предната страница за теглене в PDF формат.

# 32
  • Мнения: 9
Ей, умори ми се ръката само от рефрешване .

Проверих си отговорите, нямам грешки (пфю!), само за вторите цитати на "Задушница" може да ми вземат 1 точка. Ама то с цитатите малко спорна работа, може и да ми го зачетат. А дано.

Тестовите въпроси бяха лесни, аз баламата се замислих само БНБ какво означава, дали е народна или национална банката. И седя и си викам, че ако гледах телевизия, тва щях да го знам от рекламите ;р .

На мен темата ми хареса, още половин час щеше да ми дойде много добре, нямах време да прочета какво съм написала. 4 часа ми се сториха малко.

# 33
  • Мнения: 633
Току-що с дъщерята проверихме теста - няма грешки. Под въпрос са само точките с отворен отговор, защото там човек никога не знае. Влязохме от раз в сайта на МОН, явно се е отпушил.
Наистина не е труден. Малко странна ми се стори тази ирония в "Задушница" точно в посочения откъс.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Средна работа - успях от втория път да я отворя и да си я сваля. Има някои дребни нещица, които ме накараха да се позамисля

# 35
  • София
  • Мнения: 409
Момичета, теста лесен ми се струва. Трудната тема на 41 въпрос май ще отсее
отличниците.
Стискам палци на всички деца да получат желания резултат!

# 36
  • Мнения: 84
Здравейте  Hug много лесен тест се оказа, събрах цели 62 точки от него. За съжаление, няма да очаквам повече, защото на темата написах само един лист. Този Вазов ме прати на три метра под земята  :.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 330
Колко ли ще са тези отличници при такава безумна тема  Rolling Eyes Докато при теста няма субективен фактор, тук какъв ли ще е критерият  newsm78

DidsyYy , колко може да се очаква при твоите 62 точки? Или сега започва голямото натаманяване?!

И мисля, че най-малко Вазов се е постарал да те  прати на три метра под земята  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 84
Слаб 2 до 22,5 т. вкл.
Среден 3 (3,00-3,49) 23 т. – 40,5 т. вкл.
Добър 4 (3,50-4,49) 41 т. – 58,5 т. вкл.
Много добър (4,50-5,49) 59 т. – 76,5 т. вкл.
Отличен (5,50-5,99) 77 т. – 94,5 т. вкл.
Отличен 6 95 т. – 100 т.

Това е скалата за оценяване. От това което излиза, за сега имам много добър. Ама сигурно ще си остане толкова. Писах есе, но знам че за нищо не става, така че  ако ми дадат 5, 6 точки ще е цяло чудо  Laughing.

# 39
  • Мнения: 2 022
Тъкмо и аз намерих това за скалата за оценяване: http://zamatura.eu/matura/скала-за-оценяване-на-матури-2012/

# 40
  • Мнения: 5 768
Ох,едва го накарах моят син да си провери отговорите!
На теста няма нито една грешка,на цитатите е дала цели изречения и не знам колко точки ще му зачетат и остава на 41 въпрос колко точки ще му дадат.Писал е около 3 страници,дано има 15  точки.
За сега е между много добър и отличен,точно колко ще видим в началото на юни.

# 41
  • Мнения: 37
Теста е доста лесен, но отворените въпроси са доста подвеждащи.  Направи ми впечатление, че когато темата е по сложна теста е доста лесен, а когато темата е лесна ще дам пример с Шибил Индже на Йовков теста е сложен и децата  доста грешат на него но пишат хубави теми.  
Преди около един час дойдоха и вести от моите хората повечето твърдят, че са се справили с теста но на темата са  се провалили, ще ги видим какво са направили след като излязат резултатите.

# 42
  • Мнения: 116
А сигурно ли е, че тази ще е скалата за оценяване и за тази година - 2012, впредвид сложно формулираната тема на 41 -ви въпрос? newsm78

# 43
  • Мнения: 37
А сигурно ли е, че тази ще е скалата за оценяване и за тази година - 2012, впредвид сложно формулираната тема на 41 -ви въпрос? newsm78
Всяка година скалата се мени, след като бъдат проверени матурите.

# 44
  • Мнения: 2 022
Няма нищо сигурно.  Grinning
Засега на две места видях писано по въпроса: на едното се казваше, че скалата ще бъде определена СЛЕД проверката на работите, а на другото - че скалата остава непроменена.

Общи условия

Активация на акаунт