Пушите ли?

  • 7 369
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пуша от време на време. Но до като кърмех НЕ!

# 16
Аз пък пушех принудително и преди и след като забременях. Какво да направя като колежките пушат в стаята и не се съобразяват, не мога да излизам навън, защото ще ми мине работното време в коридора, а и няма смисъл, защото там пушат колегите от другите стаи.  Като разбраха, че съм бременна започнаха да излизат от стаята за около месец и толкова. Виждайки, че съм безсилна от 6-тия месец не съм се връщала на работа.

# 17
  • Мнения: 10 758
И през първата бременност и сега пуша. Преди да забременея пушех по кутия и половина на ден. Като разбрах, че съм бременна почти ги спрях до третия месец. Сега съм в осмия и пак пуша, различно. Понякога по 5-6 цигари на ден, понякога не пуша с дни. Зависи от настроението ми. Ако си била активна пушачка преди да забременееш и сега ти се пуши си пуши, но в рамките на нормалното.

# 18
  • Мнения: 2 274
Аз ги намалих по-скоро като ми се припуши запалвам езн, после ми става гузно и просоот я оставям да  догори....ама много ме е срам..не зная.... Според статистиката само 20% от бременните пушачки спират цигарите Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз пушех доста време, май ще станат 13-14 години и то хич не по малко - като минимум 7-8 цигари дневно, но често съм ги докорвала и до кутия, а пък ако изляза някъде на клубче.... мани-мани! Обаче още преди да забремения ги намалих доста - максимум до 5 цигари на ден, а след като разбрах че съм бременна ги спрях съвсем! Е, май имам няколко изключения Embarassed  Embarassed  Embarassed  няколко пъти съм си дръпвала от цигарите на приятелки, а и изпуших 2 цели цигари! Обаче след всяко от тия изпълнения ми става толкова гузно и гадно, че цялото удоволствие от цигарата се губи!!!! Но хич не ми липсват цигарите, здравето  на бебо е много по-важно от това да "ковна един пирон в ковчега" Wink !

# 20
# 21
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Guga
Отказах ги и сега ми е много гот.Иначе бях страстна пушачка от поне 12 години.


винаги сьм уважавала силните характери

браво за упоритоста Sunglasses

# 22
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: sunny_zt
Аз ги отказах преди две години и половина с дъвки "Никорет". Отказах покрай мен още около 10 човека.
Така не ми се налага да се терзая и мъча по време на бременността, иначе и на мен понякога ми се приисква. Явно остава за цял живот.


Здравей. Какви са тези дъвки и откъде си ги купуваш?  Confused
10x Simple Smile

# 23
# 24
  • Мнения: 196
Спрях ги от раз като разбрах че съм бременна. Като видях двете чертички на теста и казах  - край, повече няма да пуша. Преди това стигах до две кутии на ден Embarassed . Скоро ще стане една година от  тогава, цигара не съм и дръпвала, дори вече ми е гадно като някой пуши покрай мен. За щастие моят мъж е непушач и повечето ми приятели са такава, което на мен лично много ми помогна Grinning . надявам се никога повече да не пропуша, защото така се чувствам прекрасно!

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Пушех по 6-7 цигари дневно в продължение на около 7 години.Щом разбрах, че съм бременна, ги спрях от раз Grinning Но ще съм честна - малко след това започна гаденето от цигарен дим, така че съм била улеснена в задачата си.Сега кърмя и също не пуша.Мисля вече никога да не започвам, но ще видим дали няма да ми се припали някога пак.Струва ми се , че няма...

# 26
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: sunny_zt
Купуват се от аптеката. Обаче ако питаш за себе си, мисля че не се препоръчват на бременни, просто трябва да се провери.
Една кутия струва17 лв. И всъщност една кутия ми беше достатъчна. Аз пуших по две кутии на ден синьо "Виктори", така че представете си за какво става въпрос... Жива наркомания. Разбираш, че не става въпрос за някакъв вреден навик, а си е сериозно пристрастяване. Пробвала съм много пъти преди това да ги откажа, без дъвки, но ставаше само до време. Моят мъж и той ги отказа така, родителите ни, и много колеги.

P.S. Аз не съм рекламен представител на тези дъвки, просто ги препоръчвам  smokeuu  Stupid


Аха, мерси. Ами не, аз не пуша от година и половина. Е, напоследък взех да припалвам по 1 цигарка, но то е рядко  Embarassed Питам за мъжа ми. А те гадни ли са на вкус? Мерси Simple Smile

# 27
Аз продължавам да се тровя. Пуша от три цигари по малко, като цигарите са най-слабите- Karelia Ultima. И се надявам вредата да не е голяма Confused

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: sunny_zt
Не са гадни, не са и хубави. Много е интересно - пуши ти се и две не виждаш, лапнеш една дъвка и веднага спира!!! Те съдържат малко никотин и ти утоляват "глада".

И е идеална за мъже, аз моя се съмнявах тотално, че ще ги откаже тея пусти цигари, защото си мислех, че няма достатъчно воля, но помогнаха. Отивай и му купувай!
/Купи по-добре от 4 мг. и да спазва инструкциите за дъвчене/

Мале, аз пак започнаха да агитирам...


А, аз питам дали са гадни, защото иначе посмъртно не мога да го накарам да ги яде. Но щом не са... ще се купуват явно Simple Smile

А това с агитацията няма нищо лошо, особено щом е за спиране на цигарите. Аз съм убедена че има хора които изобщо не знаят че има такова нещо. Такива като мен да речем  Confused

Мерси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт