Fashion Days отговаря на вашите въпроси

  • 128 096
  • 875
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 35
Купих си часовник Richtenburg от вашия сайт, имаше лек дефект. Занесох го на часовникар да отстрани дефекта и той каза, че часовника е реплика. Оригинални ли са или са реплики?

# 106
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Запис да ви следя. Направих 2 поръчки преди 20 дни, но още статусите им са в обработка. Това нормално ли е? Платих с карта. Парите са изтеглени според банката...

# 107
  • Мнения: 2
Купих си часовник Richtenburg от вашия сайт, имаше лек дефект. Занесох го на часовникар да отстрани дефекта и той каза, че часовника е реплика. Оригинални ли са или са реплики?

Здравейте,

Гарантираме, че всички продукти, които предлагаме, са оригинални - договаряме ги директно със самите марки и техните производители и официални дистрибутори.
Относно часовниците, всеки часовник е придружен със сертификат за гаранция. Ако получите часовник с дефект, винаги можете да ни го върнете за поправка (заедно със сертификата за гаранция), след което ще си го получите обратно ремонтиран. В случай обаче че неоторизирано лице е поправяло часовника, гаранцията губи валидността си, както е при всяка една гаранция.
Интересно часовникарят на база на какво е преценил, че часовникът е реплика.
Ако имате някакви други въпроси, ще се радваме да отговорим  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 2
Запис да ви следя. Направих 2 поръчки преди 20 дни, но още статусите им са в обработка. Това нормално ли е? Платих с карта. Парите са изтеглени според банката...

Здравейте,

Да, напълно нормално е. Срокът за доставка е до 30 дни. До самата доставка статусът остава "В обработка", което значи, че продуктите все още не са доставени от производителя в международния ни склад или пък са доставени и се подготвят за разпращане до клиентите. В момента, в който продуктите се вземат от куриерската фирма от склада, статусът минава в "Доставка", а Вие следва да получите известие по имейл да очаквате доставка след няколко дни.

# 109
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Запис да ви следя. Направих 2 поръчки преди 20 дни, но още статусите им са в обработка. Това нормално ли е? Платих с карта. Парите са изтеглени според банката...

Здравейте,

Да, напълно нормално е. Срокът за доставка е до 30 дни. До самата доставка статусът остава "В обработка", което значи, че продуктите все още не са доставени от производителя в международния ни склад или пък са доставени и се подготвят за разпращане до клиентите. В момента, в който продуктите се вземат от куриерската фирма от склада, статусът минава в "Доставка", а Вие следва да получите известие по имейл да очаквате доставка след няколко дни.
Благодаря за бързия отговор!

# 110
  • Мнения: 35
Купих си часовник Richtenburg от вашия сайт, имаше лек дефект. Занесох го на часовникар да отстрани дефекта и той каза, че часовника е реплика. Оригинални ли са или са реплики?

Здравейте,

Гарантираме, че всички продукти, които предлагаме, са оригинални - договаряме ги директно със самите марки и техните производители и официални дистрибутори.
Относно часовниците, всеки часовник е придружен със сертификат за гаранция. Ако получите часовник с дефект, винаги можете да ни го върнете за поправка (заедно със сертификата за гаранция), след което ще си го получите обратно ремонтиран. В случай обаче че неоторизирано лице е поправяло часовника, гаранцията губи валидността си, както е при всяка една гаранция.
Интересно часовникарят на база на какво е преценил, че часовникът е реплика.
Ако имате някакви други въпроси, ще се радваме да отговорим  Simple Smile
на база, че има различия във външния вид. Ще кача снимки за да се види.

# 111
  • Мнения: 35
Това е оригинала - със черна лента под 12

A това е което аз получих - на мястото на черната линия има сложена допълнителна цифра 60?!?!?!


Има две обяснения или производителите правят всички часовници "уникални" като всеки е различен или това са доста скъпи реплики.
Така или иначе съм разочарована.
Ето оригиналния сайт. http://www.richtenburg.ch/

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 19:44 от titkaa86

# 112
  • Мнения: 4 785
Ако се загледаш и други разлики ще откриеш...  Rolling Eyes

# 113
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди време писах тук за да се оплача. Смятам, че е коректно да кажа, че ми бяха върнати парите за една блуза, чийто цвят почти се загуби при прането. След това направих други две поръчки от които съм доволна. Браво, върнахте ми доверието, смятам, че сайта се разраства и се стреми да подобри обслужването. Надявам се да не се налага да се разочаровам за вбъдеще,макар да е ясно, че се случва да има понякога дефектни стоки. Simple Smile

Купих си комплект спално бельо, изпрах го и го постелих...първата сутрин се събудих с боядисано лице и боядисани дрехи, оплаках се на сайта и те ми казаха, че щом съм го била изпрала нямало какво да направят. И ме компенсираха с безплатна доставка на една поръчка.
Дори и след второто пране пак си боядисва и за мен става неизползваем този комплект, за който платих не малко...

# 114
  • Мнения: 2
Това е оригинала - със черна лента под 12

A това е което аз получих - на мястото на черната линия има сложена допълнителна цифра 60?!?!?!


Има две обяснения или производителите правят всички часовници "уникални" като всеки е различен или това са доста скъпи реплики.
Така или иначе съм разочарована.
Ето оригиналния сайт. http://www.richtenburg.ch/

Здравейте,

Благодарим Ви за снимките и обратната връзка. Ще пуснем запитване към фирмата производител и ще Ви върнем отговор във възможно най-кратък срок.

Хубав ден!

# 115
  • Мнения: 2
Преди време писах тук за да се оплача. Смятам, че е коректно да кажа, че ми бяха върнати парите за една блуза, чийто цвят почти се загуби при прането. След това направих други две поръчки от които съм доволна. Браво, върнахте ми доверието, смятам, че сайта се разраства и се стреми да подобри обслужването. Надявам се да не се налага да се разочаровам за вбъдеще,макар да е ясно, че се случва да има понякога дефектни стоки. Simple Smile

Здравейте,

Благодарим Ви за милите думи! Радваме се, че сме успели да Ви помогнем и да Ви спечелим отново като лоялен клиент.
Относно дефектни стоки - както знаете, дори марки клас А могат да имат дефектни артикули. Ето защо съветваме клиентите ни да ни сигнализират, ако попаднат на такива продукти, за да можем да се обърнем към самите фирмите производители и да избегнем подобни ситуации в бъдеще.

Хубав ден! Simple Smile

# 116
  • Мнения: 2
Преди време писах тук за да се оплача. Смятам, че е коректно да кажа, че ми бяха върнати парите за една блуза, чийто цвят почти се загуби при прането. След това направих други две поръчки от които съм доволна. Браво, върнахте ми доверието, смятам, че сайта се разраства и се стреми да подобри обслужването. Надявам се да не се налага да се разочаровам за вбъдеще,макар да е ясно, че се случва да има понякога дефектни стоки. Simple Smile

Купих си комплект спално бельо, изпрах го и го постелих...първата сутрин се събудих с боядисано лице и боядисани дрехи, оплаках се на сайта и те ми казаха, че щом съм го била изпрала нямало какво да направят. И ме компенсираха с безплатна доставка на една поръчка.
Дори и след второто пране пак си боядисва и за мен става неизползваем този комплект, за който платих не малко...

Здравейте,

Когато става дума за рекламация, можем да приемем такава, когато продуктът бъде върнат в оригинален вид и опаковка. След като вече артикулът е бил използван веднъж не е възможно да го приемем обратно. Както знаете качеството не зависи директно от нас. Това, което можем да направим е да информираме съответния отдел, че имаме подобен проблем със съответната стока. Бихте ли ни предоставили с номер на поръчката, за която става дума, за да препратим информацията?

Хубав ден! Simple Smile

# 117
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Fashion Days, значи моят казус и този на Mama Linda са идентични затова го пиша тук. При нея след пране уважавате рекламацията, а при мен след пране не я уважавате. Или аз не съм разбрала правилно нещо. Е, вярно е, че моите цветове не са се загубили, напротив...
По-късно ще добавя и номера на поръчката в този пост.

номер на поръчката #102235782

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 18:50 от Jorjeta

# 118
  • Мнения: 2
Fashion Days, значи моят казус и този на Mama Linda са идентични затова го пиша тук. При нея след пране уважавате рекламацията, а при мен след пране не я уважавате. Или аз не съм разбрала правилно нещо. Е, вярно е, че моите цветове не са се загубили, напротив...
По-късно ще добавя и номера на поръчката в този пост.

номер на поръчката #102235782

Здравейте,

По принцип нямаме практиката да приемаме продукти обратно, след като вече са били ползвани, но в случая на Mama Linda има допълнителни обстоятелства, които са довели до това решение. Поради конфиденциалност на данните в досиетата на нашите клиенти не бихме могли да бъдем по-конкретни. При рекламации правим консултация със съответния отдел, след което взимаме решение на базата на информацията, която имаме. Благодарим Ви за обратната връзка и номера на поръчката. Ще подадем информация към фирмата производител относно Вашия казус.
Ще се радваме да Ви отговорим, ако имате и други запитвания.

Хубав ден! Simple Smile

# 119
  • Мнения: 35
чакам още 2 поръчки за дрехи. не бързам за доставка защото са зимни . може ли да се  доставят заедно примерно за да не се плаща по 7 лв за доставка на всяка поръчка? въобще възможна ли е такава практика ако поръчките са от различни дни? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт