Fashion Days отговаря на вашите въпроси

  • 128 098
  • 875
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 2
Здравейте! А аз искам да задам друг въпрос. Как е възможно 10сек след влизане в нова кампания, избиране на артикула и натискане на бутона за финализиране на поръчката, артикулът вече да е изчерпан?? Дори още при отваряне на кампанията много от артикулите да са ограничени? Вие ли си ги измисляте тези неща, за да стимулирате "борбата" за дрехи и обувки? Щях да дам 150 лв за гуменки, но уви не ми позволихте да си ги поръчам...

Здравейте,

Относно коментара Ви - всяка една кампания, която виждате на сайта ни е активна за всички шест държави, в които присъства Fashion Days. Кампаниите стартират по едно и също време и тъй като интересът е наистина голям някои от артикулите се изкупуват изключително бързо. За да избегнете подобни ситуации можете да се абонирате за нашия бюлетин и да следите кампаниите, които Ви интересуват, за да имате възможността да закупите продукта, който сте си харесали. Simple Smile

Хубав ден!


Не ме разбрахте. Точно защото следя кампаниите и влязох на секундата, за да си поръчам желаното нещо.А и нямах представа, че кампаниите са за всички 6 държави! Тогава как така кампаниите, от които се доставя за 10 дена са неща във вашия склад ? И на другите държави ли доставяте от склада в София?

Здравейте,

След като една кампания приключи се изпраща информация директно към фирмата производител, която на свой ред изпраща продуктите до нашия интернационален склад, които не се намира в България, след което поръчките се разпращат до всички клиенти. Тъй като продуктите от разпродажби (sale кампании) се намират във въпросния склад, доставката става за по-кратък срок и не е нужно повторно изпращане на информация до самия производител. Имайте предвид обаче, че продуктите от въпросните Sale кампании са с ограничено количество и се изкупуват бързо, поради големия интерес.

Ако имате още запитвания сме на Ваше разположение! Simple Smile

Хубав ден!

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз днес звънях по телефона, но ми се включи гласова по-да оставя координати. Има ли надежда да се свържат с мен или... ще чакам с дни. Получих поръчка, в която няколко от часовниците  НЕ РАБОТЯТ  Joy

# 77
  • Мнения: 2
Здравейте, писах ви мейл , но не сте ми отговорили, затова и тук ще пиша. Искам да върна две блузи, но нямам банкова сметка. Мога ли да посо4а сметката на мъжа ми или на друго лице?

Здравейте,

Получените и-мейли се обработват в рамките на 24 до 48 часа след получаването им. Ако искате да получите отговор веднага, моля да се обърнете директно, по телефон, към представител от отдел Обслужване на клиенти. Колегите ни са на Ваше разположение денонощно, 7 дни в седмицата, и ще могат да Ви предоставят нужната информация. Новият ни телефон за връзка е: 0 800 466 00 (безплатен)

Хубав ден! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2
Аз днес звънях по телефона, но ми се включи гласова по-да оставя координати. Има ли надежда да се свържат с мен или... ще чакам с дни. Получих поръчка, в която няколко от часовниците  НЕ РАБОТЯТ  Joy

Здравейте,

Както вече Ви писахме на лично съобщение, когато ни предоставите координати, колегите ни от отдел Обслужване на клиенти Ви връщат обаждането до края на деня. Надяваме се, сте имали възможност да обсъдите с тях ситуацията. Отново се извиняваме за недоразумението, което се е получило!

Хубав ден! Simple Smile

# 79
  • Мнения: 2
Вчера получих поръчката си - три колиета от кампанията на Nova Pearls Copenhage. Макар и късно, имам следния въпрос - от какви перли са колиетата. Защо ги получих без сертификати, в торбички.

Здравейте,

Бихте ли ни предоставили номерата на поръчките, за да може колега от отдел Обслужване на клиенти да се свърже с Вас и да ви даде малко по-подробна информация относно произхода на всеки артикул.

Хубав ден! Simple Smile
Колиета  са от една поръчка с №102348704

Ехооооо
До днес никой от отдел "Обслужване" не се е свързал с мен, за да отговори на поставените въпроси.
Писах същия ден и мейл със същите въпроси и на него нямам отговор. Колко дни са ви необходими , за да отговорите на поставените от мен въпроси.
За пореден път се убеждавам че имате сериозен проблем с комуникацията с клиентите.
По друга поръчка съм върнала продукта преди повече от две седмици. Върнала съм го поради пълно несъответствие с описанието. Дамски часовник, с дължина на верижката подходяща само за бебета. Според мен оригинално китайско производство. Обещанието беше, че сумата ще ми бъде възстановена "с приоритет". А до днес дори не съм получила потвърждание за върнат продукт. Какво точно се извършва по приемане на продукта, което отнема повече от две седмици.
За сметка на това пък получих 16 мейла с анкета за получена поръчка - същата тази, за която съм ви задала въпроси.
В заключение. Не е достатъчно да поддържате учтив тон в отговорите си. Необходимо и задължително е в отговорите ви да има конкретна информация, не само извинения и обяснения по общите правила. Последните можем и сами да прочетем.

Здравейте,

Извиняваме се за късния отговор. Вашият случай беше предаден към колегите от отдел Обслужване на клиенти, които би трябвало вече да се свързали с Вас по телефон или мейл, за да Ви предоставят малко по-подробна информация.

Ако имате други запитвания сме на Ваше разположение.

Хубав ден! Simple Smile

# 80
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абонирана съм за бюлетина, но защо идва чак на обяд? Ето, например днес: 11.12 ч.

Не може ли да идва към 8 ч., когато стартират кампаниите?

# 81
  • Мнения: 2
Абонирана съм за бюлетина, но защо идва чак на обяд? Ето, например днес: 11.12 ч.

Не може ли да идва към 8 ч., когато стартират кампаниите?

Здравейте,

Благодарим Ви за обратната връзка. Можете ли да ни предоставите с Вашия и-мейл адрес (на лично съобщение), за да могат колегите да проверят в системата. Благодарим Ви предварително.
Ако имате други въпроси и запитвания сме на Ваше разположение!

Хубав ден! Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2
Мили дами,

Fashion Days ви предизвиква да покажете своя горещ летен стил и да спечелите ваучер за 200 лв. от най-големия моден онлайн клуб за пазаруване в Централна и Източна Европа.

Изберете най-любимия си летен аутфит и ни го покажете. Качете снимката на http://www.facebook.com/fashiondays.bulgaria/app_281569465253565 и споделете с приятели. Най-харесваната снимка ще спечели нашата награда, а притежателката й ще освежи своя гардероб с модели от кампаниите на Fashion Days!

Потопете се в горещата лятна мода с Fashion Days!

Весело лято!

# 83
  • Мнения: 620
Фешън дейс, здравейте! Днес получих този мейл:
"Здравейте господин/госпожа ........
С най-голямо съжаление трябва да Ви информираме, че не можем да изпълним тази ваша поръчка/поръчка номер 102270828.
Тази ситуация се дължи на техническа грешка в софтуера на нашия доставчик, която при подготовката за лансиране на кампанията, е довела до подаване на невярна информация към нас, относно наличността на някои от продуктите. За съжаление, тази грешка е открита след завършването на кампанията на нашата страница. Бяхме информирани,че фирмата доставчик не разполага и не може да достави този продукт към нас, съответно и ние да изпълним вашата заявка.
В случай, че сте заплатили поръчката с карта, сумата ще Ви бъде възстановена автоматично по картовата сметка.
Моля приемете нашите искрени извинения за неудобството, което вероятно сме Ви причинили. Уверяваме Ви, че непрестанно работим върху повишаване на качеството на предлаганите от нас услуги.
Оставаме на ваше разположение."

Преди въпросната поръчка /102270828- която не може да бъде изпълнена/ открих в акаунта си, че предишната ми поръчка /102142924 от м. април/ просто е отменена, без каквото и да било обяснение. Обадих се веднага по телефона и там бяха така любезни да аргументират решението си със същите причини, които четете в цитираното по-горе писмо, т.е.същия гаф. Проявих разбиране и не се заядох, въпреки, че беше редно поне да напишете уведомителен мейл, че отказвате поръчката.
Очаквам още две поръчки от вас /извинете за тавтологията/. Кажете, така ли ще процедирате и занапред?! Защо се получават подобни издънки и то в две последователни поръчки, и то спрямо човек, който е показал толерантност и вероятно очаквате да продължи да бъде възпитан?!
Колко търпелив, според вас може да бъде един клиент?! Сами пишете, че сте разбрали за гафа си след приключване на кампанията, т.е. около 20.05., да бяхте писали още тогава. Специално на тази поръчка, която ми отказвате днес, държах.
Много са любезни девойките на телефона, но този факт не може да компенсира непрофесионалното ви поведение. Извинете за резкия тон, но зная, че държите на обратната връзка, затова днес ви я предоставям с нескрито разочарование. Надявам се да не се наложи да се чуваме и четем отново във връзка с подобна "техническа грешка в софтуера на нашия доставчик".
Можете и да не ми отговаряте. Благодаря!

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 14:24 от айви

# 84
  • Мнения: 4 785
Е, че това с доставчика си е заучено извинение, на мен ми го пробутаха същите - айде бе, различни доставчици и все с грешки в софтуера хаххаха  Outta Joint

# 85
  • Мнения: 620
О, така си е, то се разбира. Иначе защо преди седмица се извиняваха по повод закъснението на същата поръчка, която днес отказват. Просто продуктите от кампанията са пристигнали и се е оказало, че някоя от служителките оценява вкуса ми.

# 86
  • Мнения: 2
Фешън дейс, здравейте! Днес получих този мейл:
"Здравейте господин/госпожа ........
С най-голямо съжаление трябва да Ви информираме, че не можем да изпълним тази ваша поръчка/поръчка номер 102270828.
Тази ситуация се дължи на техническа грешка в софтуера на нашия доставчик, която при подготовката за лансиране на кампанията, е довела до подаване на невярна информация към нас, относно наличността на някои от продуктите. За съжаление, тази грешка е открита след завършването на кампанията на нашата страница. Бяхме информирани,че фирмата доставчик не разполага и не може да достави този продукт към нас, съответно и ние да изпълним вашата заявка.
В случай, че сте заплатили поръчката с карта, сумата ще Ви бъде възстановена автоматично по картовата сметка.
Моля приемете нашите искрени извинения за неудобството, което вероятно сме Ви причинили. Уверяваме Ви, че непрестанно работим върху повишаване на качеството на предлаганите от нас услуги.
Оставаме на ваше разположение."

Преди въпросната поръчка /102270828- която не може да бъде изпълнена/ открих в акаунта си, че предишната ми поръчка /102142924 от м. април/ просто е отменена, без каквото и да било обяснение. Обадих се веднага по телефона и там бяха така любезни да аргументират решението си със същите причини, които четете в цитираното по-горе писмо, т.е.същия гаф. Проявих разбиране и не се заядох, въпреки, че беше редно поне да напишете уведомителен мейл, че отказвате поръчката.
Очаквам още две поръчки от вас /извинете за тавтологията/. Кажете, така ли ще процедирате и занапред?! Защо се получават подобни издънки и то в две последователни поръчки, и то спрямо човек, който е показал толерантност и вероятно очаквате да продължи да бъде възпитан?!
Колко търпелив, според вас може да бъде един клиент?! Сами пишете, че сте разбрали за гафа си след приключване на кампанията, т.е. около 20.05., да бяхте писали още тогава. Специално на тази поръчка, която ми отказвате днес, държах.
Много са любезни девойките на телефона, но този факт не може да компенсира непрофесионалното ви поведение. Извинете за резкия тон, но зная, че държите на обратната връзка, затова днес ви я предоставям с нескрито разочарование. Надявам се да не се наложи да се чуваме и четем отново във връзка с подобна "техническа грешка в софтуера на нашия доставчик".
Можете и да не ми отговаряте. Благодаря!



Здравейте,

Благодарим Ви за обратната връзка.
Ако става дума за кампанията на Impato shoes, невъзможността за доставка е свързана със земетресенията в Италия - нещо, което наистина не зависи от нас. Подобни ситуации са неприятни и за нас и се стараем да не се случват често. Имаме колеги в офиса, които също няма да получат своите поръчки, както и много клиенти от други държави. Извиняваме се за създаденото неудобство. Правим всичко възможно да избягваме подобни непредвидени и нежелани ситуации. Благодарим Ви за проявеното разбиране и търпение.

Хубав ден!

# 87
  • Мнения: 2
О, така си е, то се разбира. Иначе защо преди седмица се извиняваха по повод закъснението на същата поръчка, която днес отказват. Просто продуктите от кампанията са пристигнали и се е оказало, че някоя от служителките оценява вкуса ми.

Здравейте,

Продуктите от кампаниите пристигат директно от фирмата производител в интернационалния ни склад, които не се намира в България, след което се разпращат с куриер до посочените от клиентите адреси. Уверяваме Ви, че подобни твърдения, че служители задържат продукти, не са реални.

Хубав ден! Simple Smile

# 88
  • Мнения: 0
Здравейте,

Искам само да кажа, че парите от отказаната от мен поръчка са възстановени по кредитната ми карта. Благодаря на фешъндейс за коректността Simple Smile

Мисля, че ако не се направи нещо със сроковете за доставка, няма как да се върна да пазарувам, но със сигурност ще остана на линия и ще следя как се развиват нещата със сайта, защото идеята е добра по принцип.

Хубав ден Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 3 114
Имам една поръчка от 27.05, която още не е пристигнала. Изпратих два имейла със запитване- единият с референтен номер 7034 от 2.07, и вторият с референтен номер 8851 от 5.07. До момента не съм получила отговор. Thinking

Редактирам: Току-що по телефона се свърза с мен сътрудник от сайта. Peace

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 13:29 от sweetkids_mama

Общи условия

Активация на акаунт