Fashion Days отговаря на вашите въпроси

  • 135 836
  • 875
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 874
Искам да попитам за тези дънки http://www.fashiondays.bg/media/products/6203/316547/zoom_2.jpg на Drunkn Munky, които няколко пъти вече пускат - относно размерите не съм сигурна, понеже в едни сайтове за размери 8, 10, 12 и т.н са дадени едни мерки за талия и ханш,  а в други сайтове - други.
Та моля яко някой е купил от тях нека да пише кой размер за какъв ханш е Praynig и изобщо доволни ли сте от модела, хубаво ли стои?

# 586
  • Мнения: 2
Здравейте,

Би трябвало проблемът вече да е решен. Продължават ли да не се сменят статусите на поръчките във Вашия профил?


А кога смятате да си решите проблема, защото и в сайта не се променя статуса на поръчките?

# 587
  • София
  • Мнения: 9 455
Здравейте,

Би трябвало проблемът вече да е решен. Продължават ли да не се сменят статусите на поръчките във Вашия профил?

Часовникът, който получих миналата седмица, все още е със статус "в обработка". Пък и е-mail не съм получавала от миналата седмица, никакъв, нито уведомителен, нито рекламен.

# 588
  • Мнения: 2
Здравейте,

Би трябвало проблемът вече да е решен. Продължават ли да не се сменят статусите на поръчките във Вашия профил?

Часовникът, който получих миналата седмица, все още е със статус "в обработка". Пък и е-mail не съм получавала от миналата седмица, никакъв, нито уведомителен, нито рекламен.

Можете ли да ни дадете Вашия имейл адрес на лично съобщение, за да проверим защо така се получава?
Благодаря.

# 589
  • Мнения: 1 288
Искам да попитам имате ли право да сменяте датите на доставката на стоката??! След като първоначално датата на доставка беше от 14 април, днес виждам, че е сменена от 23.04. Поръчала съм рокля, която ако я забавите още 1 месец просто ще мине сезона. Освен това съм платила предварително с карта. Не смятам, че е коректно да приемате плащане и стоката да не може да бъде доставена повече от месец  Thinking

Съответно дори не сте ми изпратили мейл, за да ме уведомите.

# 590
  • Мнения: 327
 Няма ли да пуснете кампания на Naf Naf? От 3 месеца чакам.

# 591
  • Мнения: 2
Искам да попитам имате ли право да сменяте датите на доставката на стоката??! След като първоначално датата на доставка беше от 14 април, днес виждам, че е сменена от 23.04. Поръчала съм рокля, която ако я забавите още 1 месец просто ще мине сезона. Освен това съм платила предварително с карта. Не смятам, че е коректно да приемате плащане и стоката да не може да бъде доставена повече от месец  Thinking

Съответно дори не сте ми изпратили мейл, за да ме уведомите.

Здравейте,

Понякога е възможно да има забавяне от страна на производителя или официалния доставчик. По принцип, както е описано и в Общите условия на сайта ни, времето за доставка обикновено е до 30 дни. Ако има забавяне, винаги изпращаме имейл, за да предупредим клиентите ни. Това, което можем да Ви посъветваме, е да проверите папка Спам за евентуален имейл от нас, или да ни дадете номер на поръчката, за да проверим в система. Кога точно направихте поръчката?

# 592
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Искам да попитам имате ли право да сменяте датите на доставката на стоката??! След като първоначално датата на доставка беше от 14 април, днес виждам, че е сменена от 23.04. Поръчала съм рокля, която ако я забавите още 1 месец просто ще мине сезона. Освен това съм платила предварително с карта. Не смятам, че е коректно да приемате плащане и стоката да не може да бъде доставена повече от месец  Thinking

Съответно дори не сте ми изпратили мейл, за да ме уведомите.

Здравейте,

Понякога е възможно да има забавяне от страна на производителя или официалния доставчик. По принцип, както е описано и в Общите условия на сайта ни, времето за доставка обикновено е до 30 дни. Ако има забавяне, винаги изпращаме имейл, за да предупредим клиентите ни. Това, което можем да Ви посъветваме, е да проверите папка Спам за евентуален имейл от нас, или да ни дадете номер на поръчката, за да проверим в система. Кога точно направихте поръчката?

При положение, че казвате, че имате заявени определени количества към производителя, не може ли да изчакате тези количества да постъпят в складовете ви и едва тогава да пускате кампаниите. Така хората няма нужда да чакат по месец-два, за да получат поръчките си, защото вече ще имате налични стоките. А в момента се чака първо стоките да пристигнат от производителя до складовете ви, а след това се чака те да се изпратят от складовете ви в чужбина до склада ви в България и от там до крайния потребител.

# 593
  • Мнения: 1 288
Искам да попитам имате ли право да сменяте датите на доставката на стоката??! След като първоначално датата на доставка беше от 14 април, днес виждам, че е сменена от 23.04. Поръчала съм рокля, която ако я забавите още 1 месец просто ще мине сезона. Освен това съм платила предварително с карта. Не смятам, че е коректно да приемате плащане и стоката да не може да бъде доставена повече от месец  Thinking

Съответно дори не сте ми изпратили мейл, за да ме уведомите.

Здравейте,

Понякога е възможно да има забавяне от страна на производителя или официалния доставчик. По принцип, както е описано и в Общите условия на сайта ни, времето за доставка обикновено е до 30 дни. Ако има забавяне, винаги изпращаме имейл, за да предупредим клиентите ни. Това, което можем да Ви посъветваме, е да проверите папка Спам за евентуален имейл от нас, или да ни дадете номер на поръчката, за да проверим в система. Кога точно направихте поръчката?

Поръчката е от 22 март, т.е. един месец е минал. Няма мейл нито в спам, нито никъде. Платена е с карта. Иначе просто не бих я приела дори вече. Това беше първата ми поръчка от вашия сайт и смятам и да е последната.


# 594
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 12 571
Поръчката е от 22 март, т.е. един месец е минал. Няма мейл нито в спам, нито никъде. Платена е с карта. Иначе просто не бих я приела дори вече. Това беше първата ми поръчка от вашия сайт и смятам и да е последната.
И аз имам същият проблем. Поръчка, направена на 21.03.2013 още е със статус "В обработка". Те от Марс да идваха тези стоки, по-бързо щеше да стане. И на мен ми сменяха срока на доставка вече 6 пъти. Първо беше до 17.04, след това до 23.04, после стана до 30 дни, след това лъч надежда - до 03.05., после до 01.05 и сега отново е до 30 дни, което е до 08.05 /писали са работни дни в общите им условия/. Писах два пъти на мейла им, втория ми се обадиха и обещаха да звъннат отново "следващия понеделник", което беше вчера. Ни звук, ни стон. Направо се чудя дали въобще ще дойде нещо или накрая ще откажат заявката. И аз имах неблагоразумието да платя с карта. Щели да ми върнат парите, ако се откажа, в срок - в зависимост от банката, с която работя. А аз не си искам парите, а доставката. Но и моята, ако не дойде до седмица, няма да има смисъл въобще да идва. Поръчах два суичъра на мъжа ми, които при 30 градуса няма да са му нужни, ама въобще. 

# 595
  • Мнения: 83
В крайна сметка мисля, че който н еможе да приеме закъсненията, да не поръчва. Това се дъвчи от първа страница. Ами закъсняват - факт. Вчера си получих нещата от H&M - моя приятелка ми ги препраща от Англия - това е за 2ри път. Едини япът ми бяха забравили на обувките н амалчо едни ластици. Срга с нетърпение чаках един суичърд на Маккуйн светкавицата - те ми пратили друг. От 2 поръчки - 2 грешки, втората 'жестока'. От фешън досега съм нямала нито една грешка, плащам и с карта и с НП - да ЗАКЪСНЯВАТ - всички го знаем, но пък са точни за мен и съм приела, че закъсняват, отказвала съм 2 пъти поръчки, когато става дума за рождени дни и подаръка закъснява, ама знам,ч е може да стане и това е - единия път ми върнах апарите, другия - просто само отказах поръчката. Не мисля, че го правят нарочно, защото и за тях е неизгодно да им отказват поръчки и да връщат пари - просто такава им е системата. И не ме интерсува дали някой ще ме обвини, че ги защитавам. Аз съм приела, че таа работят - има + има и -. За мен първите са повече и затова пазарува изключително от тях

# 596
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 12 571
Въпросът не е в това дали закъсняват или не, а в некоректното отношение към клиентите им. Като поемеш отговорност за един срок, трябва да го спазиш. Вероятно си наясно, че стоките не се купуват просто така от производителите, а има договори за доставка, в които са упоменати срокове и неустойки за неспазването им и т.н. Като не им доставят стоките в срок, ще си получат неустойката. А ние накрая може да получим нищо. Никой голям производител, при това име в бизнеса, няма да си позволи подобно поведение. За мен вината е изцяло във Фешън дейс, които или подвеждат в сроковете, или не могат да се справят с логистиката и не могат да си обработят навреме поръчките. Бих чакала и два месеца, стига да знам, че в обявения срок ще си получа поръчката. Но това трябва да е ясно от самото начало, когато поръчваш. А не - написали от 08.04 до 17.04, обаче после им скимнало да напишат 23.04, пък после някъде през май, след това до 30 дни, ами то по твоята логика мога да си чакам и до Коледа. Като не могат да кажат срок, да напишат още от началото срок до 30 дни и да се знае. Ще каже човек, че чакат да ги ушият тия дрехи и тогава да ги доставят. Аз кола да си бях поръчала, по-бързо щеше да дойде.
За мен са супер некоректни. Няма да драснат два реда мейл, да предупредят за закъснението, а ние трябва да дебнем на страницата им дали са ни променили срока за доставка. И за мен това е първа поръчка, много се бях зарибила по тях, но няма да повторя. Когато се научат да правят бизнес, тогава ще поръчам отново.

# 597
  • Мнения: 4 076
Въпросът не е в това дали закъсняват или не, а в некоректното отношение към клиентите им. Като поемеш отговорност за един срок, трябва да го спазиш.
И аз съм на това мнение.
Имало е случаи,когато след доста закъснения идват накуп няколко пратки,и това затруднява финансово.
Подаръци,на които разчиташ съобразно посочен на сайта срок,не пристигат и трябва спешно да търсиш нови-ами не е приятно.А понякога и изобщо не пристигат,както ми се случи.
Наясно съм,че като си пея,кой ли ме слуша.
Но пък и доста сайтове вече се конкурират за парите ни,предлагайки по-добри условия.

# 598
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 12 571
Въпросът не е в това дали закъсняват или не, а в некоректното отношение към клиентите им. Като поемеш отговорност за един срок, трябва да го спазиш.
И аз съм на това мнение.
Имало е случаи,когато след доста закъснения идват накуп няколко пратки,и това затруднява финансово.
Подаръци,на които разчиташ съобразно посочен на сайта срок,не пристигат и трябва спешно да търсиш нови-ами не е приятно.А понякога и изобщо не пристигат,както ми се случи.
Наясно съм,че като си пея,кой ли ме слуша.
Но пък и доста сайтове вече се конкурират за парите ни,предлагайки по-добри условия.
Peace
За съжаление бития, бит, нали знаеш. Голяма работа, че съм платила една сума и тя седи блокирана някъде си. Дреме му на някой, че дрехите са сезонни и няма да се ползват, а ще седят в гардероба до есента, както и че някой си ги чака за подарък, макар и без повод. Аз имам съмнения, че нашите пари седят някъде на сметка и трупат лихви по месец и нещо. С техните над 4 млн. клиенти, както те сами подчертаха, нали се сещате за какво пари иде реч. Последно по телефона ме посъветваха да имам предвид, че закъснявали стоките и да не съм поръчвала за подарък. Такава наглост и безочие не съм виждала до сега. Вместо да си коригират работата, дават на хората съвети как да си похарчат парите и после да чакат.

# 599
  • Мнения: 2
Искам да попитам имате ли право да сменяте датите на доставката на стоката??! След като първоначално датата на доставка беше от 14 април, днес виждам, че е сменена от 23.04. Поръчала съм рокля, която ако я забавите още 1 месец просто ще мине сезона. Освен това съм платила предварително с карта. Не смятам, че е коректно да приемате плащане и стоката да не може да бъде доставена повече от месец  Thinking

Съответно дори не сте ми изпратили мейл, за да ме уведомите.

Здравейте,

Понякога е възможно да има забавяне от страна на производителя или официалния доставчик. По принцип, както е описано и в Общите условия на сайта ни, времето за доставка обикновено е до 30 дни. Ако има забавяне, винаги изпращаме имейл, за да предупредим клиентите ни. Това, което можем да Ви посъветваме, е да проверите папка Спам за евентуален имейл от нас, или да ни дадете номер на поръчката, за да проверим в система. Кога точно направихте поръчката?

При положение, че казвате, че имате заявени определени количества към производителя, не може ли да изчакате тези количества да постъпят в складовете ви и едва тогава да пускате кампаниите. Така хората няма нужда да чакат по месец-два, за да получат поръчките си, защото вече ще имате налични стоките. А в момента се чака първо стоките да пристигнат от производителя до складовете ви, а след това се чака те да се изпратят от складовете ви в чужбина до склада ви в България и от там до крайния потребител.

Здравейте,

Количествата не са заявени, а просто са налични. Купуваме артикулите след приключване на кампанията и след като се види колко и какви поръчки съответно са направени. Не работим с продукти на склад - всичко се доставя директно от фирмите производители и техните официални доставчици. Такъв е бизнес моделът ни.

Общи условия

Активация на акаунт