БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 897
  • 732
  •   1
Отговори
# 375
  • Ямбол
  • Мнения: 1 094
Споделям напредък Simple Smile

# 376
  • Мнения: 8
Aetera, наистина много си напреднала и става много красиво  bouquet  bouquet

# 377
  • Мнения: 228
Става страхотен!!! БРАВО! Хайде сподели, ако обичаш, как шиеш така на редове!? Къде стои единия конец, втора игла ли ползваш за следващия ... Прекъсваш ли конеца или просто го отместваш в страни ... Винаги ми е било любопитно как става и дали е по-лесно?!

# 378
# 379
  • Мнения: 5
Олееееее,момичета,вие сте истински магьосници!
polinabg,ти по колко часа бродираш на ден ? Ти си избродирала света!!! Laughing Laughing Laughing
Aetera този гоблен е много хубав!Как се казва?
Браво,браво,красота неземна! Thinking

# 380
  • София
  • Мнения: 4 234
Браво момичета! Много красиви неща сте сътворили.
Аз с ентусиазъм се запасих с 3 модела, но нещо ми секна-за сега. Ще си почакат малко.
Затова пък ще ви наглеждам-да "изплакна окото"   bouquet  bouquet  bouquet

# 381
  • Мнения: 38
Момичета спешно търся схемата на един гоблен-сестра ми го е видяла ушит и го е харесала.Не знам как се казва нито на коя фирма е,но мога да го опиша.Изображението е на гола жена седнала с подвити крака на плаж като пясъка и водата са само загатнати.На преден план е само силуета на момичето в профил и е само в кафявата гама.Дано сте ме разбрали.

# 382
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета спешно търся схемата на един гоблен-сестра ми го е видяла ушит и го е харесала.Не знам как се казва нито на коя фирма е,но мога да го опиша.Изображението е на гола жена седнала с подвити крака на плаж като пясъка и водата са само загатнати.На преден план е само силуета на момичето в профил и е само в кафявата гама.Дано сте ме разбрали.

Аз знам за кой гоблен става въпрос, но за съжаление нямам схемата. Ето, за ориентация
http://www.8888bg.com/view_product.php?pid=798

# 383
  • Мнения: 19
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B8 … 6LeHMfitQbj44nBDw
Момиче на плажа
доколкото помня съм го виждала тук показван, но нямам схема!  Whistling

# 384
  • Мнения: 101
gal_ka дай мейл да ти го пратя.Имам схемата и съм го шила.

# 385
  • Мнения: 572
Вчера правих сладко от ягоди и по този повод се сетих, че бях виждала някъде едни бродирани мотивчета с различни плодове- като малки салфетки и се слагат на капачката на бурканчето и се връзва с панделка Ако някоя от вас се сеща за какво говоря, моля да ми прати схема на ягодки на rossitsa_tsakova@abv.bg или направо тук.
Напоследък нямам никакво време за гоблени и не съм хващала игла скоро, но редовно чета тук и ви се радвам, че намирате време и за шиене, но за една такава "шапка " за бурканче ще намеря време- то е дребно и се шие бързо.

# 386
  • Мнения: 101
Люска имам това.Ако открия друго ще ти пратя.

# 387
  • София
  • Мнения: 647
Люска, това ще ти свърши ли работа:

 

# 388
  • Плевен
  • Мнения: 143
 Peace
   

# 389
  • Мнения: 0
Вчера правих сладко от ягоди и по този повод се сетих, че бях виждала някъде едни бродирани мотивчета с различни плодове- като малки салфетки и се слагат на капачката на бурканчето и се връзва с панделка Ако някоя от вас се сеща за какво говоря, моля да ми прати схема на ягодки на rossitsa_tsakova@abv.bg или направо тук.
Напоследък нямам никакво време за гоблени и не съм хващала игла скоро, но редовно чета тук и ви се радвам, че намирате време и за шиене, но за една такава "шапка " за бурканче ще намеря време- то е дребно и се шие бързо.
мисля че тъpсиш това http://gallery.ru/watch?a=3if-fdao
дано имаш достъп   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт