Мнението Ви за "нашите" деца ......

  • 9 346
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 755
Май доста интересно разбирате нещата.
Ок, ще ти задам един единствен път въпроса-колко пъти завършваш гимназия?
Ясно е, че всеки един момент е неповторим и че първата и третата сватба ще са различни, но са едно и също събитие. А бала е един единствен, знаменуващ приключването на огромен етап от живота на всеки един човек.
...
Ами на мен ми е по-интересно, как въобще бихме разбрали това : http://www.vice.com/bg/read/abiturientsko-foto-bunishte

Всъщност права си само за едно - абитуриентските балове са наистина нещо неповторимо : вечер, за която родителите ти са се трудили яко / но ти не оценяваш това, защото не си изкарал/а 1 лв. със собствен труд/, вечер в която можеш да се напиеш до "козирката" така, че спомени да нямаш, вечер за всякакви изцепки пред многобройна публика, вечер в която всичко ти е простено, защото си още "дете" и защото е не някаква, ами абитуриентска вечер - единствена и неповторима....    Tired Мда, на следващите събития в живота ти, няма как да се направиш на маймуна и това да ти бъде простено.
Не се учудвам, че вече няколко познати деца, се отказаха от бала, въпреки, че с това разочароваха родителите си.

Последна редакция: нд, 27 май 2012, 18:19 от Tonita

# 76
  • Мнения: 69
Май доста интересно разбирате нещата.
Ок, ще ти задам един единствен път въпроса-колко пъти завършваш гимназия?
Ясно е, че всеки един момент е неповторим и че първата и третата сватба ще са различни, но са едно и също събитие. А бала е един единствен, знаменуващ приключването на огромен етап от живота на всеки един човек.
...
Ами на мен ми е по-интересно, как въобще бихме разбрали това : http://www.vice.com/bg/read/abiturientsko-foto-bunishte

Всъщност права си само за едно - абитуриентските балове са наистина нещо неповторимо : вечер, за която родителите ти са се трудили яко / но ти не оценяваш това, защото не си изкарал/а 1 лв. със собствен труд/, вечер в която можеш да се напиеш до "козирката" така, че спомени да нямаш, вечер за всякакви изцепки пред многобройна публика, вечер в която всичко ти е простено, защото си още "дете" и защото е не някаква, ами абитуриентска вечер - единствена и неповторима....    Tired Мда, на следващите събития в живота ти, няма как да се направиш на маймуна и това да ти бъде простено.
Не се учудвам, че вече няколко познати деца, се отказаха от бала, въпреки, че с това разочароваха родителите си.

Тонита, това абитуриентски балове, организирани от УЧИЛИЩЕ ли са?!   ....  newsm78

# 77
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ти на всички абитуриенти ли светеше, бе душко?
Искаш ли да те светна нещо?!
90 процента от моя клас си платиха половината от бала сами, с пари, които бяха изкарали на временна работа през предното лято.
От целия ми випуск, имаше точно едно момче, което се напи прекалено много..
Както и да е...няма да водя спор с предубедени хора.

# 78
  • София
  • Мнения: 62 595
какво да кажа, Тонита, освен че простотията край няма, но за сметка на това понякога е много забавна! Проблемът си е на въпросните младежи и техните родители, а не мой. Аз мога само да ги използвам за добро настроение и да си чеша самолюбието колко съм по-културна от тях.  Laughing

# 79
  • Мнения: X
Какви "наши" деца са тези? Аз имам две деца само.

# 80
  • Мнения: 2 755
какво да кажа, Тонита, освен че простотията край няма, но за сметка на това понякога е много забавна! Проблемът си е на въпросните младежи и техните родители, а не мой. Аз мога само да ги използвам за добро настроение и да си чеша самолюбието колко съм по-културна от тях.  Laughing
Чесно да ти кажа, на мен ми е повече жал за тези деца. Ама, какво да правиш, свят шарен.

# 81
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз пък се зачудих що за родители биха пуснали щерка си да излезе в тоя вид. И на нея как не й е малко неудобно, ако не от майка й, то от баща й поне? Ама какво да се очаква, като идолите им са разни фолк*певачки*, на които основната дейност е не да пеят, а да демонстрират части от анатомията си пред колкото се може повече публика.

# 82
  • Мнения: 10 547
Ега ти тенденциозната тема. Половината от снимките се премятат поне от пет години около баловете из интернет. Отбрани са само най-просташките попадения. Ако подбера 20 стилни абитуренти, то дали ще е меродавно за всички завършващи тази година?

Храчките по децата, независимо дали по 8 или 18-годишните, не разбирам какво целят?

# 83
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И аз това винаги съм се чудела...

Скрит текст:
при някои хора си е чиста злоба, и избиване на комплекси...и все се чудя, от къде идват такива грозни епитети, на млади и уж цивилизовани жени, по посока на деца...
Тази тема не е единствената, в която съм чела такава простотия...

# 84
  • Мнения: 2 898
Ега ти тенденциозната тема. Половината от снимките се премятат поне от пет години около баловете из интернет. Отбрани са само най-просташките попадения. Ако подбера 20 стилни абитуренти, то дали ще е меродавно за всички завършващи тази година?

Храчките по децата, независимо дали по 8 или 18-годишните, не разбирам какво целят?

Явно скоро не си била на бал.


Май доста интересно разбирате нещата.
Ок, ще ти задам един единствен път въпроса-колко пъти завършваш гимназия?

Имаш ли деца?

Ще отговориш ли?

# 85
  • Мнения: 10 547
Напротив, Дъждовно време. Живея между две училища и гледах баловете и на двете. Съвсем прилично облечени млади хора. Рядко нещо по-набиващо се на очи.
Но всеки гледа онова, което иска да види, да.  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 898
Напротив, Дъждовно време. Живея между две училища и гледах баловете и на двете. Съвсем прилично облечени млади хора. Рядко нещо по-набиващо се на очи.
Но всеки гледа онова, което иска да види, да.  Simple Smile

Късметлийка си. Да не мислиш, че на мен ми се гледат подобни безумия? Просто за две години имах две абитуриентки и видях доста.

# 87
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
За съжаление имам наблюденията, че с всяка година стилните абитуриенти, които са радост за окото, стават все по-малко. За сметка на кичозните. Което е жалко.

# 88
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086


Май доста интересно разбирате нещата.
Ок, ще ти задам един единствен път въпроса-колко пъти завършваш гимназия?

Имаш ли деца?


Ще отговориш ли?


Извинявай, не съм видяла въпроса.
Да, имам две деца.
Едното е момиче, на 13 години ще стане тази година, тоест след 5 години ще е абитуриентка, а сина ми след 15 години.
Това какво значение има?!

# 89
  • Мнения: 2 755
Ега ти тенденциозната тема. Половината от снимките се премятат поне от пет години около баловете из интернет. Отбрани са само най-просташките попадения. Ако подбера 20 стилни абитуренти, то дали ще е меродавно за всички завършващи тази година?

Храчките по децата, независимо дали по 8 или 18-годишните, не разбирам какво целят?
Не, Касита. Темата е по-скоро за това, кои са факторите, довели тези деца да изглеждат като жалки карикатури- родителите, училището, обществото. И за съжаление, това дали са от миналата, по-миналата или от преди 7-8 години, няма никакво значение.
 
П.П. Просто, споделих мнението си. Приятна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт